SESTAVA KOLA - 22.kolo Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

Datum kola: 20.05.2018

0

Přnášíme vám sestavu 22. kola. Pojďte hlasovat pro nejlepšího hráče!

Petr Vykoukal - Vykoukal deptal ofenzivu Ledče a díky jeho skvělým zákrokům se za remízu 0:0 body dělily.

Štěpán Bambula - Ve 28. minutě svoji tvrdou střelou rozvlnil síť. Polná ale nakonec s Novou Vsí prohrála 4:5.

Jan Homolka - Splnil si své defenzivní úkoly a v 84. minutě si připsal asistenci při brance Bumbálka.

Tomáš Keller - V obraně si odehrál to svoje, v první půli mohl přidat gól ale bohužel orazítkoval pouze břevno.

Miloš Krčál - Krčál zatápěl humpoleckým hráčům, byl aktivní.

Jiří Pikl - Ve 30. minutě se dostal k míči a otevřel skóre utkání.

Daniel Šerý - Společně s Piklem patřil k velice aktivním hráčům zápasu. V 89. minutě navíc vystřelil výhru 1:2.

Jiří Polanský - Hned ve 3. minutě otevřel skóre, mohl přidat i další trefy.

Petr Sodomka - Nejlepší hráč uplynulého kola na sebe nyní upozornil dvěma góly do sítě Jaroměřic.

Marek Sadský - Účastnil se demolice Koutů, hattrickem v první půli rozhodl, po pauze přidal i čtvrtý gól.

Ondřej Šandera - I díky hattricku Ondřeje Šandery vyhrála Nová Ves nad Polnou 4:5.

Hlasovat pro hráče můžete od 21.05.2018 15:41 do 23.05.2018 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)