Středočeský | Rakovník | III. třída

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Slabce: S podzimem naprostá spokojenost

24.03.2017 18:11

Slabce se nacházejí na druhém místě s 26 body a na vedoucí Rynholec ztrácejí pouze jeden bod. Spolu s Pavlíkovem jde o nejméně inkasující celek, když oba týmy dostali po dvanácti brankách. K postupu nemají však daleko, ale cesta za úspěchem bude ještě dlouhá.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Rynholec: Cíl je jasný - postup

24.03.2017 00:16

Rynholec je vedoucím týmem III. třídy s 27 body a má 1 bod k dobru na dotírající Slabce. Venku je Rynholec suverénní a doma dvakrát zaváhal. Spolu s Roztoky jde o druhý nejméně inkasující celek a na jaře se dá čekat spanilá jízda za postupem do III. třídy.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Sýkořice: Chceme stoupat tabulkou a bavit diváky

23.03.2017 23:05

Sýkořice se nacházejí na 8. místě s 16 body a zapadají tak do vyrovnaného středu III. třídy. Celek s kladným skóre (29:25) ztrácí pouhých 5 bodů na 3. místo. Soutěž je hlavně ve svém středu velice vyrovnaná a nevyzpytatelná. Hráči Sýkořice dokázali, že umí hrát s každým. Potrápili jak první Rynholec, druhé Slabce, tak i třetí Řevničov. Se všemi vyjmenovanými prohráli pouze o gól, a tak mají v jarní části co oplácet. Třeba hned v prvním jarním kole vedoucímu Rynholci a týden na to Řevničovu.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 12.kolo Středočeský | Rakovník | III. třída , 2016-2017

23.03.2017 13:44

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Pustověty: Podzim je za námi, jaro bude lepší

23.03.2017 00:10

10. místo s 10 body není pro Pustověty potěšením. Na předposlední Branov mají náskok 4 bodů a od 9. místa je dělí 5 bodů. Téměř vyrovnané skóre 33:34 dělá z pustovětských fotbalistů čtvrtý nejčastěji inkasující celek soutěže, ale zároveň spolu s Lubnou nejlépe skórující! Na tým z 10. pozice je to velice zajímavý statistický údaj. Pustovětští mají také na svém kontě nejvyšší výhru v soutěži, když porazili Srbeč na domácí půdě 11:2. Jako 10. tým tabulky dokázali vzdorovat i prvním dvoum mužstvům v soutěži. Ve Slabcích prohráli pouze 2:1, stejně tak jako doma s vedoucím Rynholcem. I přes současnou pozici mužstva jsme ale od tázaného Michala Beneše neslyšeli slova o záchraně.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Pavlíkov: Chceme dávat více branek a více bodovat

22.03.2017 14:58

Horní polovina tabulky, 4. místo a 20 bodů. Před jarní částí soutěže dobrý odrazový můstek. Pavlíkov je spolu s Roztoky nejčastěji remizujícím týmem soutěže (oba 5). Celkem 3x dokázali hráči Pavlíkova zvítězit v penaltovém rozstřelu. Zajímavostí je skóre pavlíkovských fotbalistů. Jsou třetím nejméně skórujícím týmem (18) a zároveň spolu se Slabcemi obdrželi nejméně branek (12). Za podzimní část byl tento tým úspěšnějí venku než na domácím prostředí, což budou chtít Pavlíkovští taktéž změnit. Když budou dělat body doma, začnou střílet více branek, mohou se přiblížit postupové pozici do II. třídy.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Řevničov: Spokojenost se současným umístěním

22.03.2017 12:31

Při pohledu na tabulku se bude muset s Řevničovem počítat v boji o postup do vyšší soutěže. Tým se nachází na 3. místě s 21 body a na vedoucí Rynholec ztrácí 6 bodů, na druhé Slabce bodů 5. Střed tabulky je hodně vyrovnaný a tak má třetí celek soutěžě pouhých 6 bodů náskok na tým z 9. místa, takže nám jaro může nabídnout tabulkový převrat. Řevničov z prvních sedmi týmů dostal nejvíce branek - 23. Honza Fujera nastínil, že je připravený spolu se svými spoluhráči bojovat o nejvyšší pozice a poprat se o postup do vyšší soutěže.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Lubná: Nejlépe střílející tým nedá nikomu nic zadarmo

22.03.2017 11:11

Ze slov Adama Trejbala je jasné, že lubenští fotbalisté nejsou tak úplně spokojení s podzimní částí. Lubná se nachází po podzimu na 5. místě s 19 body a nutno říci, že střed III. třídy je hodně vyrovnaný. Rozdíl mezi třetím Řevničovem a devátou Čistou je jen 6 bodů! Lubná patří spolu s Pustověty k nejlépe střílejícím týmům v soutěži (oba 33 branek). Hráči Baníku dovedli zápas celkem 4x do penaltového rozstřelu, ve kterém pokaždé vyšli naprázdno. Nejen tento fakt budou chtít Lubenští do jarní části zlepšit. Jejich cíl je jasný - poučit se z chyb a neopakovat je. Pokud tohle vyjde, 5. místo se může změnit a uvidíme, kam to Lubenští nakonec dotáhnou.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Čistá: Chceme hrát klidný střed

22.03.2017 09:36

Čistá je již tradičním účastníkem III. třídy. Po letošním podzimu se tým nachází na 9. místě s 15 body, což je slušný bodový příděl a tým je na nejlepší cestě za záchranou. Naší redakci se podařilo vyzpovídat klíčového hráče Jiřího Votroubka, který prozradil, že tým přes zimu posílil svůj kádr a rád by se umístil ve středu tabulky. Mimochodem po podzimu k tomu má tým nakročeno.

Článek

Lužná v generálce jen remizovala s Pavlíkovem

20.03.2017 17:22

Generálku na jarní část soutěže sehrála luženská Sparta na přírodní trávě v Pavlíkově. Hostující lodivod je celou zimní přípravu nespokojen s proměňováním šancí svého týmu a ani tento zápas nebyl výjimkou. Pro oba dva týmy to ovšem byla velmi dobrá bitva na přírodní trávě.

Článek

Staňte se redaktorem fotbalunas.cz!

15.03.2017 16:06

Máš přehled o konkrétní soutěži, o které na fotbalunas.cz zatím neinformujeme a nepřinášíme z ní podrobné články, reportáže či rozhovory? A ovládáš český jazyk, baví tě tvůrčí práce a nebojíš se jednat s lidmi? Tak hledáme právě Tebe!

Článek

Divize žen: Lvice se pětkrát zakously do Horní Břízy

12.03.2017 19:26
Trochu z jiného soudku je galerie k diviznímu utkání žen, kterou pořídil fotograf David Svoboda.
Článek

Tipliga na fotbalunas.cz - sledujte v žebříčku, jak si vedete v porovnání s ostatními!

09.03.2017 21:35

Na fotbalunas.cz/tip-liga najdete nově pořadí tipérů, kteří na podzim jako registrovaní čtenáři poslali své odhady na některé ze zápasů. Žebříček si můžete třídit podle soutěže, okresu či kraje, seřadit výsledky můžete například podle úspěšnosti tipů či celkového počtu bodů. Tak co, jak si vedete? A pokud jste ještě netipovali, zapojte se na jaře a ukažte všem, jak se vyznáte!

Článek

Fotbalové jaro klepe na dveře! Co musíte vědět, než to vypukne?

08.03.2017 18:03

Základním předpokladem pro využívání všech funkcí na našem webu je zaregistrovat se na fotbalunas.cz. Zvládnete to bleskově a okamžitě můžete naplno vstoupit do světa portálu!

 

Článek

EXKLUZIVNÍ ZPOVĚĎ POTRESTANÉHO PYROMANA: Proč fotbalisté dostávají dvojí trest?!

03.03.2017 16:00

Praha, Rakovník – Ve čtvrtek 2. března 2017 zasedala disciplinární komise Ligové fotbalové asociace a řešila případ Petra Mezeie z Lužné u Rakovníka. Sedmnáctiletý Petr byl Policií ČR zadržen během zápasu s Jihlavou za pouštění zakázané pyrotechniky. Nyní se dozvěděl verdikt.

Článek

Jesenice prvním přemožitelem Lužné v zimní přípravě

27.02.2017 23:07

Rakovník - V sobotu se v areálu Tatranu Rakovník sehrálo přípravné utkání celků ze stejné soutěže. Luženští před tímto zápasem nepoznali v přípravě chuť porážky. Soupeř z Jesenice se představil po zimní pauze vůbec poprvé a i přes první inkasovanou branku nesložil zbraně, zavelel k obratu a dotáhl zápas do vítězného konce.

Článek

Rozlosování jarní části na fotbalunas.cz!

22.02.2017 15:42

Přesně, jasně, přehledně - na webu fotbalunas.cz už si můžete v jednotlivých soutěžích procházet rozlosování jarní části soutěže a naplánovat si tak své aktivity tak, abyste nechyběli na zápase svého oblíbeného týmu.

Článek

Další přípravné utkání bylo pro Lužnou vítězné

21.02.2017 23:30

Rakovník – Ve svém třetím přípravném utkání se svěřenci Tomáše Pavlíčka představili v areálu Tatranu Rakovník na umělé trávě proti týmu z Pustovět, pro které to byl vůbec první přípravný zápas. Hosté šli na začátku utkání do vedení, ale Lužná zápas otočila ve svůj prospěch a přidala tak druhé vítězství z dosud tří odehraných utkání.

Článek

Známe TOP 11 podzimu! Kteří vítězní hráči nasbírali nejvíce hlasů?

20.02.2017 16:23

Fanoušci hlasovali pro své favority ve zveřejněných ideálních sestavách soutěží a naší slavnostní povinností je ohlásit, jaká jedenáctka fotbalistů, kteří vyhráli hlasování ve své soutěži, nasbírala vůbec nejvíce hlasů! V TOP 11 najdeme zástupce divizní soutěže, ale na druhé straně třeba i hráče, který opanoval hlasování ve III. třídě.

Článek

Červené tlačítko vám nově dovolí postrašit soupeře. Dejte o sobě před sezónou vědět!

19.02.2017 19:23

Povedl se vám přátelák, ladíte formu na zimním soutředění nebo hlásíte novou posilu? Na dvě kliknutí můžete nyní potěšit fanoušky a informovat je o zajímavostech i mimo soutěžní utkání. Využijte nejrychlejší cestu, jak informace poslat rovnou do redakce. Je to opravdu snadné.    

Celkový počet článků: 410
Zpět na okres Rakovník