Středočeský | Rakovník | III. třída

Článek

DIVOČINA VÍKENDU: Čtrnáct udělených karet a osmigólový střelec

19.10.2017 08:29

Někdy prostě rupnou nervy... A jsou z toho takové podívané, jako které vypichujeme v článku o dalších z víkendových NEJ. A kdo se o víkendu stal nejlepším střelcem České republiky? 

Článek

NÁLOŽ VÍKENDU: Vyhrát o dvacet gólů? Žádný problém!

18.10.2017 10:18

Máme pro vás připravenou další novinku! Každý týden budeme hledat napříč republikou ty nejzajímavější zápasy, které skončily nejdivočejšími výsledky. A že o pořádné přestřelky a debakly není nouze, se můžete sami přesvědčit...

Článek

Je čas na tipování zápasů! Jste mezi výherci cen z uplynulého víkendu?

17.10.2017 15:10

 

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře...

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 9.kolo Středočeský | Rakovník | III. třída , 2017-2018

17.10.2017 09:59

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Čistá přišla o výhru minutu před koncem


V zápase mezi Pavlíkovem a Čistou padly obě branky až v závěrečné čtvrthodině. Hosté byli velmi blízko vítězství, pak ale přišla penalta.


SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 8.kolo Středočeský | Rakovník | III. třída , 2017-2018

16.10.2017 16:41

Další kolo za námi. Ukázalo se hodně hráčů, ale jen jedenáct z nich mohlo do sestavy kola. Věříme, že si vyberete svého favorita, kterého podpoříte hlasy.

Reportáž

Diskutabilní rozhodnutí sudího Kozáka poslalo zápas do penalt


Roztoky - Papírově silnější a ve formě hrající Roztoky přivítaly na svém hřišti nedaleký Branov, který v zápase mohl jen získat. To se také v zápase potvrdilo, když těsně před koncem hosté vyrovnali a poslali zápas do penaltového rozstřelu.


Reportáž

Sýkořice vykradla Oráčov


Oráčov - Domácí tým, prezentující se tvrdší hrou, přivítal na svém hřišti Sýkořici, která se chtěla pokusit obrat soupeře o body. Favorizovaný byl celek Oráčova, ale opak byl pravdou. Sýkořice odehrála dobrý zápas a jasně zvítězila.


Reportáž

Řevničov v početní nevýhodě zvítězil v Šanově


Šanov - Domácí přivítali velmi těžkého soupeře - Řevničov. Do vedení šli ale právě Šanovští, ale o své vedení ještě v první půli přišli. Nepříjemným okamžikem zápasu byla srážka dvou hráčů, kteří skončili v nemocnici. Jak zápas nakonec dopadl?


Reportáž

FOTO: Janov dlouho vzdoroval, ale vítěznou sérii Lubné neukončil


Janov - Domácí na svém hřišti přivítali dosud stoprocentně bodující Lubnou, která má našlápnuto na výhru v soutěži. Janov nezažil úplně povedený vstup do sezony, což chtěl v tomto zápase odčinit. Dlouho se o to pokoušel, nakonec to ale Lubná urvala.


Rozhovor

Rozhodčí by měli hráče více chránit a upřednostnit fotbal před nefotbalem, říká hráč 7. kola Zbyšek Bok

 Středočeský | Rakovník | III. třída
Středočeský Rakovník 13.10.2017 21:12

Hráčem 7. kola se stal Zbyšek Bok, záložník Baníku Lubná, který v Čisté jednu branku dal a další dvě připravil. Zbyšek je fanouškem Slavie a sport je jeho velké hobby. Jako fotbalista prošel několik týmů, takže o zkušenosti netřeba mluvit. Hráče kola jsme požádali o rozhovor a on ochotně na vše dotázané zodpověděl. V rozhovoru se můžete dočíst nejen o pohledu na III. třídu, ale také o názoru na neúspěšnou misi národního mužstva v kvalifikaci na MS v Rusku.

Článek

Rarita - ceny z Tip Ligy míří tentokrát do jediného okresu!

10.10.2017 10:20

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře...

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 7.kolo Středočeský | Rakovník | III. třída , 2017-2018

10.10.2017 00:31

Máme za sebou další kolo. O největší překvapení se postaral Šanov, který doma porazil Janov. Zajímavý duel se odehrál také v Řevničově, kde domácí podlehli s Roztokami. Lubná je nadále stoprocentní a Čistá stále bez bodu. Do sestavy kola se všichni nevešli, a tak doufáme, že si mezi nominovanými najdete svého favorita.

Reportáž

Poklidné vítězství Chrášťan, které si mohly dovolit neproměnit penaltu


Branov - Oba aktéři tohoto zápasu prohráli v minulém kole těsně o jednu branku, což chtěli odčinit. Branov zatím skóroval v každém zápase, ale každá série jednou končí. Ta Branovská skončila právě v zápase s Chrášťany, které si vezou tři body.


Reportáž

Pustověty zužitkovaly dvojitou početní výhodu a nadále stíhají Lubnou


Pustověty - Jedna prohra a pět výher. To je bilance domácího celku, který hostil Oráčov. Ten se venku představil teprve podruhé a ani v tomto případě to nevedlo k zisku bodů.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 8.kolo Středočeský | Rakovník | III. třída , 2017-2018

09.10.2017 21:54

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. My jsme jako experta na 8. kolo vybrali Martina Havla z Olympie.

Reportáž

Lubná přidala další výhru a je nadále stoprocentní


Čistá - Dosud neporažený Baník navštívil v brzkém nedělním odpoledni poslední Čistou, která prozatím nezískala v soutěži ani bod. I přes velké problémy se zakončením Lubná roli favorita potvrdila, z Čisté odváží tři body a zůstává i po sedmém kole bez bodové ztráty.


Reportáž

Řevničov padl doma s Roztokami


Řevničov - Roztoky jsou v dobré formě, kterou mohly potvrdit v Řevničově, kde je ale nečekalo vůbec nic jednoduchého. Řevničov prohrál pouze jednou, jeho soupeř má za sebou tři vítězná utkání v řadě. Po tomto zápase se vítězná série hostů prodloužila na čtyři!


Celkový počet článků: 682
Zpět na okres Rakovník

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Baník Lubná 8 30:7 24
2 TJ Sokol Pustověty 8 22:11 21
3 Sparta Řevničov 8 26:18 18
4 TJ Roztoky 8 19:17 16
5 Sokol Sýkořice 8 12:13 13
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Radek Truksa 11
2 Dominik Varyš 9
3 Radek Pokorný 8
4 Adam Trejbal 7
5 Radek Choc 7
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Tomáš Měsíček 34 70% 1
2 Ladislav Rác 34 70% 1
3 Jaroslav Bureš 34 70% 1
4 Tomáš Pešek 34 70% 1
5 Vladimír Sosna 31 64% 1
Zobrazit celou tabulku