Středočeský | Rakovník | III. třída

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 17.kolo Středočeský | Rakovník | III. třída , 2016-2017

27.04.2017 11:09

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 16.kolo Středočeský | Rakovník | III. třída , 2016-2017

 Středočeský | Rakovník | III. třída
Středočeský Rakovník 27.04.2017 10:54

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 16. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Sešívaný fanatik Honza Fujera, hráč Sparty Řevničov a střelec dvou branek v zápase s Chrášťany. Naše redakce Honzovi položila pár otázek, na které ochotně zodpověděl. Netají se svou láskou ke Slavii a velkou nenávistí k jejímu odvěkému rivalovi.

Článek

Stovky tipérů zkusily své štěstí, ale bezchybných jich bylo jen pár. Ukažte se i vy!

26.04.2017 15:34

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc chystáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Článek

Napříč Čechami se ukážou mladé výběry Česka, Belgie, Dánska i Švédska

25.04.2017 11:36

V Roudnici nad Labem, Lhotě u Kladna, Berouně, Slaném a na stadionu pražské Aritmy budeme mít v tomto týdnu možnost vidět reprezentační výběry Future do 16 let. Od úterý 25. do pátku 28. dubna se napříč Čechami představí mužstva Česka, Belgie, Dánska a Švédska.

Reportáž

Suverénní Rynholec opět nezaváhal


Roztoky - Nelehký soupeř přijel do Roztok - Baník Rynholec. Domácí chtěli soupeře jistě potrápit a za každý bod by byli rádi, ale to se nestalo. Hosté potvrdili roli favorita a od Berounky si odvážejí 3 body.


Reportáž

Hrát do poslední minuty se vyplatilo! Srbeč proti Lubné vyrovnala v samém závěru


Srbeč - Při pohledu na tabulku se dal čekat jednoznačný zápas, ale opak byl pravdou! Hosté se od začátku nesešli ani v jedenácti lidech a na to doplatili. Domácí hráli do poslední minuty a právě před koncem základní hrací doby dokázali vyrovnat a uhrát tak zápas až do penaltového rozstřelu.


SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 16.kolo Středočeský | Rakovník | III. třída , 2016-2017

24.04.2017 17:29

Představujeme vám sestavu 16. kola III. třídy. Toto kolo nabídlo další výhru suverénního Rynholce, překvapivou prohru Řevničova nebo také zaváhání Lubné. Naše redakce vybrala top jedenáctku, která je dle nás tou nejlepší z daného kola.

Reportáž

Mužík čistým hattrickem sestřelil Branov


Slabce - Na hřiště favorizovaných Slabec přijel Branov, který se nachází ve spodní části tabulky. I přes úvodní gól hostujícího celku se překvapení nekonalo a Slabce nadělily soupeři bůra.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 15.kolo Středočeský | Rakovník | III. třída , 2016-2017

 Středočeský | Rakovník | III. třída
Středočeský Rakovník 24.04.2017 16:11

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 15. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Útočník vedoucího Baníku Rynholec Filip Milfait dal v 15. kole proti Pavlíkovu 2 branky a podílel se tak na debaklu 7:0. Naše redakce mu položila pár otázek, na které ochotně zodpověděl. Dle jeho slov lze vyčíst, že v kabině Baníku je vše tak, jak má být.

Reportáž

Řevničov nečekaně ztratil s Chrášťany


Řevničov - Favorizovaná Sparta nastoupila do utkání proti Chrášťanům, které překvapily výhrou po pokutových kopech ve Slabcích a následně deklasovaly Srbeč. Jejich úspěšná série pokračuje i po tomto zápase, protože si připisují další cenný skalp z Řevničova.


Reportáž

FOTO: V zápase Čisté znovu padalo hodně branek, body si odvážejí ale Pustověty


Čistá - Souboj celků ze spodní části tabulky nabídlo 16. III. třídy. Dalo se očekávat vyrovnané utkání, ale hostující Pustověty od úvodních minut byli aktivnějším celkem a z Čisté vezou plný počet bodů.


Reportáž

FOTO: Bojovný zápas zvládla lépe Sýkořice


Pavlíkov - Za deštivého sobotního odpoledne přivítal Pavlíkov na svém hřišti hostující tým ze Sýkořice. Zápas plný soubojů a neproměněných šancí. Výsledkem je výhra hostujícího týmu, za který se dvakrát trefil Kovařík.


Reportáž

O vítězi derby rozhodly až penalty


Branov - Derby je vždy zápas, který nemá favorita. Při pohledu na tabulku měli větší šanci na vítězství hostující Roztoky, ale o opravdovém vítězi se rozhodne vždy až na hřišti. Utkání skončilo remízou a rozhodovaly pokutové kopy, ve kterých byly šťastnější Roztoky.


Článek

Uhádnout všechny zápasy? Pro naše tipéry žádný problém! Zařadíte se mezi ně i vy?

18.04.2017 23:35

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc yhstáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Lubná zase doplatila na penalty a Slabce odvážejí 2 body


Lubná - Domácí Baník přivítal v rámci 15. kola na svém domácím hřišti Slabce, které byly před zápasem o příčku výš a k dobru měly 4 body. Dale se čekat vyrovnané utkání a boj o každý kousek hřiště. To se také potvrdilo, zápas skončil remízou a dospěl až k penaltovému rozstřelu.


SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 15.kolo Středočeský | Rakovník | III. třída , 2016-2017

18.04.2017 02:01

Přinášíme sestavu 15. kola III. třídy! Největší obsazení v top jedenáctce mají hráči Rynholce po sedmigólovém výprasku, který uštědřili Pavlíkovu, dále se zde projevil dobrý výkon hráčů z Chrášťan, kteří si také s chutí zastříleli. Vyberte si svého favorita a dejte mu hlas!

Reportáž

Pustověty počtvrté naprázdno, Sparta si připsala povinné vítězství


Pustověty - Domácí na svém hřišti přivítali Řevničov, který se netají postupovými ambicemi. Pustověty mají za sebou špatný vstup do jarní části po třech porážkách. Po bezbrankové první půli měli blízko k překvapení, které se ale nekonalo. Sparta rozhodla o své výhře v druhém poločase a odvezla si plný počet bodů.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 16.kolo Středočeský | Rakovník | III. třída , 2016-2017

18.04.2017 00:30

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Celkový počet článků: 463
Zpět na okres Rakovník