Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 24.kolo Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A, 2015-2016

30.05.2016 08:24

Boj o postup i záchranu se začíná přiostřovat, zvyšuje se nervozita a to se projevuje také ve vyjádření trenérů k výkonům hráčů i rozhodčích.  Ve hře o postup do vyšší soutěže  zůstávají stále stejná mužstva,  protože vedoucí mužstvo tabulky, drnovické béčko,  do okresního přeboru postoupit nemůže a tak  závěrečná  kola budou určitě zajímává.

Reportáž

Mužstvo Pustiměře zvítězilo v Opatovicích


V domácím mužstvu nastoupil po trestu nejlepší střelec soutěže Zdeněk Švéda a na to. že utkání nedohrál, toho stihl opravdu hodně. Na první gól přihrál, druhý dal sám a nakonec byl po dvou žlutých kartách znovu vyloučen.


Reportáž

Druhé vítězství mužstva Lysovic v řadě


Lysovičtí mají v jarní části soutěže výrazně horší druhé poločasy než první. Také v Moravských Málkovicích jim ve druhé části hry docházely síly, ale tentokrát vedení z prvního poločasu uhájili.


Reportáž

Rychtářov opět potvrdil svoje kvality


Z posledních pěti zápasů mužstvo Rychtářova dokázalo čtyřikrát vyhrát a jednou remizovat. Domácím se naopak nedaří, i když v předcházejícím domácím utkání zvítězili vysoko nad mužstvem Kučerova. Nedělní zápas, ale  vyzněl jednoznačně pro hosty.


Reportáž

Divoký první poločas v Kučerově


V prvním poločase se obě obrany předháněly v chybách, po kterých jejich soupeři stříleli branky. Ve druhém poločase se prosadili pouze domácí a to jim stačilo k těsnému vítězství.


Reportáž

Komořany drží kontakt s čelem tabulky


Obě mužstva patří k aspirantům na postup, i přes problémy se zraněnými hráči, dokázaly Komořany v domácím prostředí zvítězit.


Reportáž

Vysoké vítězství vedoucího mužstva tabulky.


Přestože obě mužstva stále trápí velká marodka hráčů základní sestavy, byl v Habrovanech k vidění velmi slušný zápas. Spokojenější byli určitě hosté, kteří jednoznačně zvítězili.


Reportáž

Chvalkovice na Hané vítězí v Pačlavicích


V posledním domácím utkání porazilo pačlavské béčko doma Hoštice, ale v tomto kole domácí hráči nestačili na mužstvo Chvalkovic na Hané. Hosté potvrdili zlepšení formy a v Pačlavicích zvítězili dva nula.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 24.kolo Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A, 2015-2016

26.05.2016 21:01

Protože se mužským expertům v poslední době příliš nedaří, rozhodl jsem se dát příležitost ženě, která se fotbalem baví v Pačlavicích.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM 23. KOLA III. třídy sk. A okr, Vyškov 2015-2016 Čestmírem Malcherem

Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A
Jihomoravský Vyškov 26.05.2016 13:37

Hlasování o hráče kola téměř neotřesitelným způsobem v této sezóně ovládli příznivci a hráči Komořan. V posledních kolech nebylo již jejich postavení tak dominantní a i při velkém počtu hlasů se vždy objevil jeden vyrovnaný soupeř. V tomto kole nakonec zvítězil hráč lysovického mužstva Čestmír Malcher. Hráč s velmi poctivým přístupem k povinnostem a přestože bydlí v Drnovicích stal lysovickým patriotem. Určitě také proto, že jeho maminka z Lysovic pochází a sám s lysovickým fotbalem prožil dobré i zlé. V jednom z životních období s fotbalem skončil a tehdejší i současný trenér Zdeněk Gryc ho po dvouhodinovém telefonickém rozhovoru nakonec přesvědčil, aby znovu začal v jeho týmu.

Celkový počet článků: 317
Zpět na okres Vyškov