Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A

Článek

Opět rekapitulujeme fotbalové momenty našich čtenářů a fanoušků!

Divize A , ČFL , MSFL , Divize B , Divize C , Divize D , Divize E , Karlovarský | Krajský přebor , Karlovarský | 1.A třída , Karlovarský | 1.B třída , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A , Karlovarský | Cheb | III. třída , Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. B , Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , Středočeský | Krajský přebor , Středočeský | 1.A třída sk. A , Středočeský | 1.A třída sk. B , Středočeský | 1.B třída sk. A , Středočeský | 1.B třída sk. B , Středočeský | 1.B třída sk. C , Středočeský | 1.B třída sk. D , Středočeský | 1.B třída sk. E , Středočeský | Benešov | Okresní přebor , Středočeský | Benešov | III. třída sk. A , Středočeský | Benešov | III. třída sk. B , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. D , Středočeský | Beroun | Okresní přebor , Středočeský | Beroun | III. třída sk. A , Středočeský | Beroun | III. třída sk. B , Středočeský | Beroun | IV. třída sk. A , Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B , Středočeský | Kladno | Okresní přebor , Středočeský | Kladno | III. třída sk. A , Středočeský | Kladno | III. třída sk. B , Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A , Středočeský | Kladno | IV. třída sk. B , Středočeský | Kolín | Okresní přebor , Středočeský | Kolín | III. třída sk. A , Středočeský | Kolín | III. třída sk. B , Středočeský | Kolín | IV. třída sk. A , Středočeský | Kolín | IV. třída sk. B , Středočeský | Kolín | IV. třída sk. C , Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor , Středočeský | Kutná Hora | III. třída , Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A , Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. B , Středočeský | Mělník | Okresní přebor , Středočeský | Mělník | III. třída , Středočeský | Mělník | IV. třída sk. A , Středočeský | Mělník | IV. třída sk. B , Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor , Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A , Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B , Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída , Středočeský | Nymburk | Okresní přebor , Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A , Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B , Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. A , Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. B , Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. C , Středočeský | Příbram | Okresní přebor , Středočeský | Příbram | III. třída sk. A , Středočeský | Příbram | III. třída sk. B , Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A , Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B , Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , Středočeský | Rakovník | III. třída , Středočeský | Rakovník | IV. třída , Jihočeský | Krajský přebor , Jihočeský | 1.A třída sk. A , Jihočeský | 1.A třída sk. B , Jihočeský | 1.B třída sk. A , Jihočeský | 1.B třída sk. B , Jihočeský | 1.B třída sk. C , Jihočeský | 1.B třída sk. D , Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A , Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B , Jihočeský | České Budějovice | IV. třída , Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , Jihočeský | Český Krumlov | III. třída , Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A , Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B , Jihočeský | Písek | Okresní přebor , Jihočeský | Písek | III. třída sk. A , Jihočeský | Písek | IV. třída , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. B , Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor , Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A , Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. B , Jihočeský | Tábor | Okresní přebor , Jihočeský | Tábor | III. třída , Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A , Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Krajský přebor , Jihomoravský | 1.A třída sk. A , Jihomoravský | 1.A třída sk. B , Jihomoravský | 1.B třída sk. A , Jihomoravský | 1.B třída sk. B , Jihomoravský | 1.B třída sk. C , Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor , Jihomoravský | Blansko | III. třída , Jihomoravský | Blansko | IV. třída , Jihomoravský | Brno - město | Okresní přebor , Jihomoravský | Brno - město | III. třída , Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor , Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A , Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. B , Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. C , Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor , Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A , Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. B , Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. C , Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor , Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A , Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. B , Jihomoravský | Hodonín | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Hodonín | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor , Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A , Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B , Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor , Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A , Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B , Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. C , Královéhradecký | Krajský přebor , Královéhradecký | 1.A třída , Královéhradecký | 1.B třída sk. D , Královéhradecký | 1.B třída sk. A , Královéhradecký | 1.B třída sk. B , Královéhradecký | 1.B třída sk. C , Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor , Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída , Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A , Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B , Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor , Královéhradecký | Jičín | III. třída , Královéhradecký | Náchod | Okresní přebor , Královéhradecký | Náchod | III. třída , Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor , Královéhradecký | Rychnov | III. třída , Královéhradecký | Rychnov | IV. třída , Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor , Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A , Královéhradecký | Trutnov | IV. třída , Pardubický | Krajský přebor , Pardubický | 1.A třída , Pardubický | 1.B třída sk. A , Pardubický | 1.B třída sk. B , Pardubický | Chrudim | Okresní přebor , Pardubický | Chrudim | III. třída , Pardubický | Chrudim | IV. třída , Pardubický | Pardubice | Okresní přebor , Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A , Pardubický | Pardubice | III. třída sk. B , Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A , Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B , Pardubický | Svitavy | Okresní přebor , Pardubický | Svitavy | III. třída , Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A , Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. B , Moravskoslezský | Krajský přebor , Moravskoslezský | 1.A třída sk. A , Moravskoslezský | 1.A třída sk. B , Moravskoslezský | 1.B třída sk. A , Moravskoslezský | 1.B třída sk. B , Moravskoslezský | 1.B třída sk. C , Moravskoslezský | 1.B třída sk. D , Moravskoslezský | Karviná | Okresní přebor , Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A , Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B , Moravskoslezský | Opava | IV. třída sk. A , Moravskoslezský | Opava | IV. třída sk. B , Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor , Moravskoslezský | Ostrava - město | III. třída , Liberecký | Krajský přebor , Liberecký | 1.A třída , Liberecký | 1.B třída sk. A , Liberecký | 1.B třída sk. B , Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , Liberecký | Česká Lípa | III. třída , Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , Liberecký | Jablonec nad Nisou | III. třída , Liberecký | Liberec | Okresní přebor , III. třída Jih , III. třída Sever , Liberecký | Semily | Okresní přebor , Liberecký | Semily | III. třída , Olomoucký | Krajský přebor , Olomoucký | 1.A třída sk. A , Olomoucký | 1.A třída sk. B , Olomoucký | 1.B třída sk. A , Olomoucký | 1.B třída sk. B , Olomoucký | 1.B třída sk. C , Olomoucký | Jeseník | Okresní přebor , Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor , Olomoucký | Olomouc | III. třída , Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. A , Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. B , Olomoucký | Prostějov | Okresní přebor , Olomoucký | Prostějov | III. třída , Olomoucký | Prostějov | IV. třída , Olomoucký | Přerov | Okresní přebor , Olomoucký | Přerov | III. třída sk. A , Olomoucký | Přerov | III. třída sk. B , Olomoucký | Šumperk | Okresní přebor , Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A , Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. B , Vysočina | Krajský přebor , Vysočina | 1.A třída sk. A , Vysočina | 1.A třída sk. B , Vysočina | 1.B třída sk. A , Vysočina | 1.B třída sk. B , Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A , Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B , Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , Vysočina | Jihlava | III. třída , Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A , Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. B , Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , Vysočina | Pelhřimov | III. třída , Vysočina | Pelhřimov | IV. třída , Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A , Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B , Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A , Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B , Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A , Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B , Ústecký | Krajský přebor , Ústecký | 1.A třída sk. A , Ústecký | 1.A třída sk. B , Ústecký | 1.B třída sk. A , Ústecký | 1.B třída sk. B , Ústecký | 1.B třída sk. C , Ústecký | Děčín | Okresní přebor , Ústecký | Děčín | III. třída , Ústecký | Chomutov | Okresní přebor , Ústecký | Chomutov | III. třída , Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor , Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A , Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. B , Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A , Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. B , Ústecký | Louny | Okresní přebor , Ústecký | Louny | III. třída , Ústecký | Louny | IV. třída sk. A , Ústecký | Louny | IV. třída sk. B , Ústecký | Most | Okresní přebor , Ústecký | Teplice | Okresní přebor , Ústecký | Teplice | III. třída , Ústecký | Ústí nad Labem | Okresní přebor , Ústecký | Ústí nad Labem | III. třída , Zlínský | Krajský přebor , Zlínský | 1.A třída sk. A , Zlínský | 1.A třída sk. B , Zlínský | 1.B třída sk. A , Zlínský | 1.B třída sk. B , Zlínský | 1.B třída sk. C , Zlínský | Kroměříž | Okresní přebor , Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. A , Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. B , Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. A , Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. B , Zlínský | Uherské Hradiště | IV. třída sk. A , Zlínský | Uherské Hradiště | IV. třída sk. B , Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , Zlínský | Vsetín | III. třída , Zlínský | Vsetín | IV. třída sk. A , Zlínský | Vsetín | IV. třída sk. B , Zlínský | Zlín | Okresní přebor , Zlínský | Zlín | III. třída sk. A , Zlínský | Zlín | III. třída sk. B , Zlínský | Zlín | IV. třída sk. A , Zlínský | Zlín | IV. třída sk. B , Zlínský | Zlín | IV. třída sk. C , Plzeňský | Krajský přebor , Plzeňský | 1.A třída , Plzeňský | 1.B třída sk. A , Plzeňský | 1.B třída sk. B , Plzeňský | 1.B třída sk. C , Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor , Plzeňský | Domažlice | III. třída , Plzeňský | Domažlice | IV. třída , Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , Plzeňský | Klatovy | III. třída , Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A , Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B , Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída , Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída , Plzeňský | Plzeň - Jih | IV. třída , Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A , Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B , Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor , Plzeňský | Rokycany | III. třída , Plzeňský | Tachov | Okresní přebor , Plzeňský | Tachov | III. třída , Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A , Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. B , Královéhradecký | 1.B třída sk. E , Královéhradecký | 1.B třída sk. F , Královéhradecký | 1.B třída sk. G , Královéhradecký | 1.B třída sk. H , Pražský | Krajský přebor , II. třída sk. A , Pražský | 1.A třída sk. A , Pražský | 1.A třída sk. B , Pražský | 1.B třída sk. A , Pražský | 1.B třída sk. B , II. třída sk. B , II. třída sk. C , II. třída sk. D , Pražský | Praha | III. třída sk. A , Pražský | Praha | III. třída sk. B , Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor , Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A , Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. B , Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A , Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. B , Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. C , Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor , Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A , Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B , Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A , Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. B , Moravskoslezský | Nový Jičín | Okresní přebor , Moravskoslezský | Nový Jičín | III. třída , Moravskoslezský | Nový Jičín | IV. třída sk. A , Moravskoslezský | Nový Jičín | IV. třída sk. B , Moravskoslezský | Bruntál | Okresní přebor , Moravskoslezský | Bruntál | III. třída sk. A , Moravskoslezský | Bruntál | III. třída sk. B , Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor , Moravskoslezský | Frýdek-Místek | III. třída , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. C , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. D , Jihočeský | Písek | III. třída sk. B , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. B , Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. B , Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. C , Středočeský | Mladá Boleslav | Futsal , Středočeský | Rakovník | Viola Cup , Jihočeský | Vodňanská Liga , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. G , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. H , Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor sk. B , Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor sk. C , Královéhradecký | Náchod | III. třída sk. B , Královéhradecký | Náchod | III. třída sk. C , Jihočeský | Český Krumlov | III. třída sk. B , Jihočeský | Český Krumlov | III. třída sk. C , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. C , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. D , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. E , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. F , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. G , Plzeňský | Baráž
Karlovarský Středočeský Jihočeský Jihomoravský Královéhradecký Pardubický Moravskoslezský Liberecký Olomoucký Vysočina Ústecký Zlínský Plzeňský Pražský Cheb Karlovy Vary Sokolov Benešov Beroun Kladno Kolín Kutná Hora Mělník Mladá Boleslav Nymburk Příbram Rakovník České Budějovice Český Krumlov Jindřichův Hradec Písek Prachatice Strakonice Tábor Blansko Brno - město Brno - venkov Břeclav Hodonín Vyškov Znojmo Hradec Králové Jičín Náchod Rychnov Trutnov Chrudim Pardubice Svitavy Ústí nad Orlicí Karviná Opava Ostrava - město Česká Lípa Jablonec nad Nisou Liberec Semily Jeseník Olomouc Prostějov Přerov Šumperk Havlíčkův Brod Jihlava Pelhřimov Třebíč Žďár nad Sázavou Děčín Chomutov Litoměřice Louny Most Teplice Ústí nad Labem Kroměříž Uherské Hradiště Vsetín Zlín Domažlice Klatovy Plzeň - Město Plzeň - Jih Plzeň - Sever Rokycany Tachov Praha Praha - východ Praha - západ Nový Jičín Bruntál Frýdek-Místek 26.06.2016 20:42

Stejně jako na podzim, přinášíme i jarní část sezóny pohledem fanoušků sociální sítě Instagram, kde s námi sdílíte pomoci hashtagu #fotbalunas zajímavé momentky z vašeho fotbalového života. Je vaše fotka v galerii?  

Článek

Máme první bezchybné tipéry!

Divize A , ČFL , MSFL , Divize B , Divize C , Divize D , Divize E , Karlovarský | Krajský přebor , Karlovarský | 1.A třída , Karlovarský | 1.B třída , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A , Karlovarský | Cheb | III. třída , Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. B , Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , Středočeský | Krajský přebor , Středočeský | 1.A třída sk. A , Středočeský | 1.A třída sk. B , Středočeský | 1.B třída sk. A , Středočeský | 1.B třída sk. B , Středočeský | 1.B třída sk. C , Středočeský | 1.B třída sk. D , Středočeský | 1.B třída sk. E , Středočeský | Benešov | Okresní přebor , Středočeský | Benešov | III. třída sk. A , Středočeský | Benešov | III. třída sk. B , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. D , Středočeský | Beroun | Okresní přebor , Středočeský | Beroun | III. třída sk. A , Středočeský | Beroun | III. třída sk. B , Středočeský | Beroun | IV. třída sk. A , Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B , Středočeský | Kladno | Okresní přebor , Středočeský | Kladno | III. třída sk. A , Středočeský | Kladno | III. třída sk. B , Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A , Středočeský | Kladno | IV. třída sk. B , Středočeský | Kolín | Okresní přebor , Středočeský | Kolín | III. třída sk. A , Středočeský | Kolín | III. třída sk. B , Středočeský | Kolín | IV. třída sk. A , Středočeský | Kolín | IV. třída sk. B , Středočeský | Kolín | IV. třída sk. C , Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor , Středočeský | Kutná Hora | III. třída , Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A , Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. B , Středočeský | Mělník | Okresní přebor , Středočeský | Mělník | III. třída , Středočeský | Mělník | IV. třída sk. A , Středočeský | Mělník | IV. třída sk. B , Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor , Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A , Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B , Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída , Středočeský | Nymburk | Okresní přebor , Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A , Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B , Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. A , Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. B , Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. C , Středočeský | Příbram | Okresní přebor , Středočeský | Příbram | III. třída sk. A , Středočeský | Příbram | III. třída sk. B , Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A , Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B , Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , Středočeský | Rakovník | III. třída , Středočeský | Rakovník | IV. třída , Jihočeský | Krajský přebor , Jihočeský | 1.A třída sk. A , Jihočeský | 1.A třída sk. B , Jihočeský | 1.B třída sk. A , Jihočeský | 1.B třída sk. B , Jihočeský | 1.B třída sk. C , Jihočeský | 1.B třída sk. D , Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A , Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B , Jihočeský | České Budějovice | IV. třída , Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , Jihočeský | Český Krumlov | III. třída , Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A , Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B , Jihočeský | Písek | Okresní přebor , Jihočeský | Písek | III. třída sk. A , Jihočeský | Písek | IV. třída , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. B , Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor , Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A , Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. B , Jihočeský | Tábor | Okresní přebor , Jihočeský | Tábor | III. třída , Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A , Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Krajský přebor , Jihomoravský | 1.A třída sk. A , Jihomoravský | 1.A třída sk. B , Jihomoravský | 1.B třída sk. A , Jihomoravský | 1.B třída sk. B , Jihomoravský | 1.B třída sk. C , Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor , Jihomoravský | Blansko | III. třída , Jihomoravský | Blansko | IV. třída , Jihomoravský | Brno - město | Okresní přebor , Jihomoravský | Brno - město | III. třída , Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor , Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A , Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. B , Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. C , Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor , Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A , Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. B , Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. C , Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor , Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A , Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. B , Jihomoravský | Hodonín | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Hodonín | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor , Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A , Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B , Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor , Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A , Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B , Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. C , Královéhradecký | Krajský přebor , Královéhradecký | 1.A třída , Královéhradecký | 1.B třída sk. D , Královéhradecký | 1.B třída sk. A , Královéhradecký | 1.B třída sk. B , Královéhradecký | 1.B třída sk. C , Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor , Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída , Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A , Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B , Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor , Královéhradecký | Jičín | III. třída , Královéhradecký | Náchod | Okresní přebor , Královéhradecký | Náchod | III. třída , Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor , Královéhradecký | Rychnov | III. třída , Královéhradecký | Rychnov | IV. třída , Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor , Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A , Královéhradecký | Trutnov | IV. třída , Pardubický | Krajský přebor , Pardubický | 1.A třída , Pardubický | 1.B třída sk. A , Pardubický | 1.B třída sk. B , Pardubický | Chrudim | Okresní přebor , Pardubický | Chrudim | III. třída , Pardubický | Chrudim | IV. třída , Pardubický | Pardubice | Okresní přebor , Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A , Pardubický | Pardubice | III. třída sk. B , Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A , Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B , Pardubický | Svitavy | Okresní přebor , Pardubický | Svitavy | III. třída , Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A , Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. B , Moravskoslezský | Krajský přebor , Moravskoslezský | 1.A třída sk. A , Moravskoslezský | 1.A třída sk. B , Moravskoslezský | 1.B třída sk. A , Moravskoslezský | 1.B třída sk. B , Moravskoslezský | 1.B třída sk. C , Moravskoslezský | 1.B třída sk. D , Moravskoslezský | Karviná | Okresní přebor , Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A , Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B , Moravskoslezský | Opava | IV. třída sk. A , Moravskoslezský | Opava | IV. třída sk. B , Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor , Moravskoslezský | Ostrava - město | III. třída , Liberecký | Krajský přebor , Liberecký | 1.A třída , Liberecký | 1.B třída sk. A , Liberecký | 1.B třída sk. B , Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , Liberecký | Česká Lípa | III. třída , Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , Liberecký | Jablonec nad Nisou | III. třída , Liberecký | Liberec | Okresní přebor , III. třída Jih , III. třída Sever , Liberecký | Semily | Okresní přebor , Liberecký | Semily | III. třída , Olomoucký | Krajský přebor , Olomoucký | 1.A třída sk. A , Olomoucký | 1.A třída sk. B , Olomoucký | 1.B třída sk. A , Olomoucký | 1.B třída sk. B , Olomoucký | 1.B třída sk. C , Olomoucký | Jeseník | Okresní přebor , Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor , Olomoucký | Olomouc | III. třída , Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. A , Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. B , Olomoucký | Prostějov | Okresní přebor , Olomoucký | Prostějov | III. třída , Olomoucký | Prostějov | IV. třída , Olomoucký | Přerov | Okresní přebor , Olomoucký | Přerov | III. třída sk. A , Olomoucký | Přerov | III. třída sk. B , Olomoucký | Šumperk | Okresní přebor , Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A , Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. B , Vysočina | Krajský přebor , Vysočina | 1.A třída sk. A , Vysočina | 1.A třída sk. B , Vysočina | 1.B třída sk. A , Vysočina | 1.B třída sk. B , Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A , Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B , Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , Vysočina | Jihlava | III. třída , Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A , Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. B , Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , Vysočina | Pelhřimov | III. třída , Vysočina | Pelhřimov | IV. třída , Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A , Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B , Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A , Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B , Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A , Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B , Ústecký | Krajský přebor , Ústecký | 1.A třída sk. A , Ústecký | 1.A třída sk. B , Ústecký | 1.B třída sk. A , Ústecký | 1.B třída sk. B , Ústecký | 1.B třída sk. C , Ústecký | Děčín | Okresní přebor , Ústecký | Děčín | III. třída , Ústecký | Chomutov | Okresní přebor , Ústecký | Chomutov | III. třída , Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor , Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A , Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. B , Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A , Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. B , Ústecký | Louny | Okresní přebor , Ústecký | Louny | III. třída , Ústecký | Louny | IV. třída sk. A , Ústecký | Louny | IV. třída sk. B , Ústecký | Most | Okresní přebor , Ústecký | Teplice | Okresní přebor , Ústecký | Teplice | III. třída , Ústecký | Ústí nad Labem | Okresní přebor , Ústecký | Ústí nad Labem | III. třída , Zlínský | Krajský přebor , Zlínský | 1.A třída sk. A , Zlínský | 1.A třída sk. B , Zlínský | 1.B třída sk. A , Zlínský | 1.B třída sk. B , Zlínský | 1.B třída sk. C , Zlínský | Kroměříž | Okresní přebor , Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. A , Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. B , Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. A , Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. B , Zlínský | Uherské Hradiště | IV. třída sk. A , Zlínský | Uherské Hradiště | IV. třída sk. B , Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , Zlínský | Vsetín | III. třída , Zlínský | Vsetín | IV. třída sk. A , Zlínský | Vsetín | IV. třída sk. B , Zlínský | Zlín | Okresní přebor , Zlínský | Zlín | III. třída sk. A , Zlínský | Zlín | III. třída sk. B , Zlínský | Zlín | IV. třída sk. A , Zlínský | Zlín | IV. třída sk. B , Zlínský | Zlín | IV. třída sk. C , Plzeňský | Krajský přebor , Plzeňský | 1.A třída , Plzeňský | 1.B třída sk. A , Plzeňský | 1.B třída sk. B , Plzeňský | 1.B třída sk. C , Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor , Plzeňský | Domažlice | III. třída , Plzeňský | Domažlice | IV. třída , Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , Plzeňský | Klatovy | III. třída , Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A , Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B , Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída , Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída , Plzeňský | Plzeň - Jih | IV. třída , Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A , Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B , Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor , Plzeňský | Rokycany | III. třída , Plzeňský | Tachov | Okresní přebor , Plzeňský | Tachov | III. třída , Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A , Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. B , Královéhradecký | 1.B třída sk. E , Královéhradecký | 1.B třída sk. F , Královéhradecký | 1.B třída sk. G , Královéhradecký | 1.B třída sk. H , Pražský | Krajský přebor , II. třída sk. A , Pražský | 1.A třída sk. A , Pražský | 1.A třída sk. B , Pražský | 1.B třída sk. A , Pražský | 1.B třída sk. B , II. třída sk. B , II. třída sk. C , II. třída sk. D , Pražský | Praha | III. třída sk. A , Pražský | Praha | III. třída sk. B , Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor , Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A , Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. B , Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A , Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. B , Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. C , Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor , Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A , Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B , Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A , Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. B , Moravskoslezský | Nový Jičín | Okresní přebor , Moravskoslezský | Nový Jičín | III. třída , Moravskoslezský | Nový Jičín | IV. třída sk. A , Moravskoslezský | Nový Jičín | IV. třída sk. B , Moravskoslezský | Bruntál | Okresní přebor , Moravskoslezský | Bruntál | III. třída sk. A , Moravskoslezský | Bruntál | III. třída sk. B , Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor , Moravskoslezský | Frýdek-Místek | III. třída , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. C , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. D , Jihočeský | Písek | III. třída sk. B , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. B , Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. B , Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. C , Středočeský | Mladá Boleslav | Futsal , Středočeský | Rakovník | Viola Cup , Jihočeský | Vodňanská Liga , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. G , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. H , Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor sk. B , Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor sk. C , Královéhradecký | Náchod | III. třída sk. B , Královéhradecký | Náchod | III. třída sk. C , Jihočeský | Český Krumlov | III. třída sk. B , Jihočeský | Český Krumlov | III. třída sk. C , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. C , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. D , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. E , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. F , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. G , Plzeňský | Baráž
Karlovarský Středočeský Jihočeský Jihomoravský Královéhradecký Pardubický Moravskoslezský Liberecký Olomoucký Vysočina Ústecký Zlínský Plzeňský Pražský Cheb Karlovy Vary Sokolov Benešov Beroun Kladno Kolín Kutná Hora Mělník Mladá Boleslav Nymburk Příbram Rakovník České Budějovice Český Krumlov Jindřichův Hradec Písek Prachatice Strakonice Tábor Blansko Brno - město Brno - venkov Břeclav Hodonín Vyškov Znojmo Hradec Králové Jičín Náchod Rychnov Trutnov Chrudim Pardubice Svitavy Ústí nad Orlicí Karviná Opava Ostrava - město Česká Lípa Jablonec nad Nisou Liberec Semily Jeseník Olomouc Prostějov Přerov Šumperk Havlíčkův Brod Jihlava Pelhřimov Třebíč Žďár nad Sázavou Děčín Chomutov Litoměřice Louny Most Teplice Ústí nad Labem Kroměříž Uherské Hradiště Vsetín Zlín Domažlice Klatovy Plzeň - Město Plzeň - Jih Plzeň - Sever Rokycany Tachov Praha Praha - východ Praha - západ Nový Jičín Bruntál Frýdek-Místek 23.06.2016 21:25

V závěru sezóny jsme vám představili naší novinku, s kterou to v novém fotbalovém ročníku pořádně rozjedeme. V každé soutěži se právě vy můžete stát experty a otipovat výsledky nejbližšího kola, stejně jako svůj tip i náležitě zdůvodnit komentářem. Po utkání pak v tabulce uvidíte, jak jste si v porovnání s ostatními tipéry vedli. První možnost otipovat zápasy využily stovky z vás!

Článek

TIPliga hledá prvního experta, který trefí všechno!

Divize A , ČFL , MSFL , Divize B , Divize C , Divize D , Divize E , Karlovarský | Krajský přebor , Karlovarský | 1.A třída , Karlovarský | 1.B třída , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A , Karlovarský | Cheb | III. třída , Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. B , Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , Středočeský | Krajský přebor , Středočeský | 1.A třída sk. A , Středočeský | 1.A třída sk. B , Středočeský | 1.B třída sk. A , Středočeský | 1.B třída sk. B , Středočeský | 1.B třída sk. C , Středočeský | 1.B třída sk. D , Středočeský | 1.B třída sk. E , Středočeský | Benešov | Okresní přebor , Středočeský | Benešov | III. třída sk. A , Středočeský | Benešov | III. třída sk. B , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. D , Středočeský | Beroun | Okresní přebor , Středočeský | Beroun | III. třída sk. A , Středočeský | Beroun | III. třída sk. B , Středočeský | Beroun | IV. třída sk. A , Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B , Středočeský | Kladno | Okresní přebor , Středočeský | Kladno | III. třída sk. A , Středočeský | Kladno | III. třída sk. B , Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A , Středočeský | Kladno | IV. třída sk. B , Středočeský | Kolín | Okresní přebor , Středočeský | Kolín | III. třída sk. A , Středočeský | Kolín | III. třída sk. B , Středočeský | Kolín | IV. třída sk. A , Středočeský | Kolín | IV. třída sk. B , Středočeský | Kolín | IV. třída sk. C , Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor , Středočeský | Kutná Hora | III. třída , Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A , Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. B , Středočeský | Mělník | Okresní přebor , Středočeský | Mělník | III. třída , Středočeský | Mělník | IV. třída sk. A , Středočeský | Mělník | IV. třída sk. B , Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor , Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A , Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B , Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída , Středočeský | Nymburk | Okresní přebor , Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A , Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B , Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. A , Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. B , Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. C , Středočeský | Příbram | Okresní přebor , Středočeský | Příbram | III. třída sk. A , Středočeský | Příbram | III. třída sk. B , Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A , Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B , Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , Středočeský | Rakovník | III. třída , Středočeský | Rakovník | IV. třída , Jihočeský | Krajský přebor , Jihočeský | 1.A třída sk. A , Jihočeský | 1.A třída sk. B , Jihočeský | 1.B třída sk. A , Jihočeský | 1.B třída sk. B , Jihočeský | 1.B třída sk. C , Jihočeský | 1.B třída sk. D , Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A , Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B , Jihočeský | České Budějovice | IV. třída , Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , Jihočeský | Český Krumlov | III. třída , Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A , Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B , Jihočeský | Písek | Okresní přebor , Jihočeský | Písek | III. třída sk. A , Jihočeský | Písek | IV. třída , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. B , Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor , Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A , Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. B , Jihočeský | Tábor | Okresní přebor , Jihočeský | Tábor | III. třída , Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A , Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Krajský přebor , Jihomoravský | 1.A třída sk. A , Jihomoravský | 1.A třída sk. B , Jihomoravský | 1.B třída sk. A , Jihomoravský | 1.B třída sk. B , Jihomoravský | 1.B třída sk. C , Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor , Jihomoravský | Blansko | III. třída , Jihomoravský | Blansko | IV. třída , Jihomoravský | Brno - město | Okresní přebor , Jihomoravský | Brno - město | III. třída , Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor , Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A , Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. B , Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. C , Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor , Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A , Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. B , Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. C , Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor , Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A , Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. B , Jihomoravský | Hodonín | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Hodonín | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor , Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A , Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B , Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor , Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A , Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B , Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. C , Královéhradecký | Krajský přebor , Královéhradecký | 1.A třída , Královéhradecký | 1.B třída sk. D , Královéhradecký | 1.B třída sk. A , Královéhradecký | 1.B třída sk. B , Královéhradecký | 1.B třída sk. C , Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor , Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída , Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A , Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B , Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor , Královéhradecký | Jičín | III. třída , Královéhradecký | Náchod | Okresní přebor , Královéhradecký | Náchod | III. třída , Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor , Královéhradecký | Rychnov | III. třída , Královéhradecký | Rychnov | IV. třída , Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor , Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A , Královéhradecký | Trutnov | IV. třída , Pardubický | Krajský přebor , Pardubický | 1.A třída , Pardubický | 1.B třída sk. A , Pardubický | 1.B třída sk. B , Pardubický | Chrudim | Okresní přebor , Pardubický | Chrudim | III. třída , Pardubický | Chrudim | IV. třída , Pardubický | Pardubice | Okresní přebor , Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A , Pardubický | Pardubice | III. třída sk. B , Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A , Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B , Pardubický | Svitavy | Okresní přebor , Pardubický | Svitavy | III. třída , Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A , Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. B , Moravskoslezský | Krajský přebor , Moravskoslezský | 1.A třída sk. A , Moravskoslezský | 1.A třída sk. B , Moravskoslezský | 1.B třída sk. A , Moravskoslezský | 1.B třída sk. B , Moravskoslezský | 1.B třída sk. C , Moravskoslezský | 1.B třída sk. D , Moravskoslezský | Karviná | Okresní přebor , Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A , Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B , Moravskoslezský | Opava | IV. třída sk. A , Moravskoslezský | Opava | IV. třída sk. B , Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor , Moravskoslezský | Ostrava - město | III. třída , Liberecký | Krajský přebor , Liberecký | 1.A třída , Liberecký | 1.B třída sk. A , Liberecký | 1.B třída sk. B , Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , Liberecký | Česká Lípa | III. třída , Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , Liberecký | Jablonec nad Nisou | III. třída , Liberecký | Liberec | Okresní přebor , III. třída Jih , III. třída Sever , Liberecký | Semily | Okresní přebor , Liberecký | Semily | III. třída , Olomoucký | Krajský přebor , Olomoucký | 1.A třída sk. A , Olomoucký | 1.A třída sk. B , Olomoucký | 1.B třída sk. A , Olomoucký | 1.B třída sk. B , Olomoucký | 1.B třída sk. C , Olomoucký | Jeseník | Okresní přebor , Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor , Olomoucký | Olomouc | III. třída , Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. A , Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. B , Olomoucký | Prostějov | Okresní přebor , Olomoucký | Prostějov | III. třída , Olomoucký | Prostějov | IV. třída , Olomoucký | Přerov | Okresní přebor , Olomoucký | Přerov | III. třída sk. A , Olomoucký | Přerov | III. třída sk. B , Olomoucký | Šumperk | Okresní přebor , Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A , Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. B , Vysočina | Krajský přebor , Vysočina | 1.A třída sk. A , Vysočina | 1.A třída sk. B , Vysočina | 1.B třída sk. A , Vysočina | 1.B třída sk. B , Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A , Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B , Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , Vysočina | Jihlava | III. třída , Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A , Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. B , Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , Vysočina | Pelhřimov | III. třída , Vysočina | Pelhřimov | IV. třída , Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A , Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B , Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A , Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B , Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A , Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B , Ústecký | Krajský přebor , Ústecký | 1.A třída sk. A , Ústecký | 1.A třída sk. B , Ústecký | 1.B třída sk. A , Ústecký | 1.B třída sk. B , Ústecký | 1.B třída sk. C , Ústecký | Děčín | Okresní přebor , Ústecký | Děčín | III. třída , Ústecký | Chomutov | Okresní přebor , Ústecký | Chomutov | III. třída , Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor , Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A , Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. B , Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A , Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. B , Ústecký | Louny | Okresní přebor , Ústecký | Louny | III. třída , Ústecký | Louny | IV. třída sk. A , Ústecký | Louny | IV. třída sk. B , Ústecký | Most | Okresní přebor , Ústecký | Teplice | Okresní přebor , Ústecký | Teplice | III. třída , Ústecký | Ústí nad Labem | Okresní přebor , Ústecký | Ústí nad Labem | III. třída , Zlínský | Krajský přebor , Zlínský | 1.A třída sk. A , Zlínský | 1.A třída sk. B , Zlínský | 1.B třída sk. A , Zlínský | 1.B třída sk. B , Zlínský | 1.B třída sk. C , Zlínský | Kroměříž | Okresní přebor , Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. A , Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. B , Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. A , Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. B , Zlínský | Uherské Hradiště | IV. třída sk. A , Zlínský | Uherské Hradiště | IV. třída sk. B , Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , Zlínský | Vsetín | III. třída , Zlínský | Vsetín | IV. třída sk. A , Zlínský | Vsetín | IV. třída sk. B , Zlínský | Zlín | Okresní přebor , Zlínský | Zlín | III. třída sk. A , Zlínský | Zlín | III. třída sk. B , Zlínský | Zlín | IV. třída sk. A , Zlínský | Zlín | IV. třída sk. B , Zlínský | Zlín | IV. třída sk. C , Plzeňský | Krajský přebor , Plzeňský | 1.A třída , Plzeňský | 1.B třída sk. A , Plzeňský | 1.B třída sk. B , Plzeňský | 1.B třída sk. C , Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor , Plzeňský | Domažlice | III. třída , Plzeňský | Domažlice | IV. třída , Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , Plzeňský | Klatovy | III. třída , Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A , Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B , Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída , Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída , Plzeňský | Plzeň - Jih | IV. třída , Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A , Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B , Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor , Plzeňský | Rokycany | III. třída , Plzeňský | Tachov | Okresní přebor , Plzeňský | Tachov | III. třída , Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A , Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. B , Královéhradecký | 1.B třída sk. E , Královéhradecký | 1.B třída sk. F , Královéhradecký | 1.B třída sk. G , Královéhradecký | 1.B třída sk. H , Pražský | Krajský přebor , II. třída sk. A , Pražský | 1.A třída sk. A , Pražský | 1.A třída sk. B , Pražský | 1.B třída sk. A , Pražský | 1.B třída sk. B , II. třída sk. B , II. třída sk. C , II. třída sk. D , Pražský | Praha | III. třída sk. A , Pražský | Praha | III. třída sk. B , Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor , Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A , Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. B , Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A , Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. B , Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. C , Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor , Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A , Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B , Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A , Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. B , Moravskoslezský | Nový Jičín | Okresní přebor , Moravskoslezský | Nový Jičín | III. třída , Moravskoslezský | Nový Jičín | IV. třída sk. A , Moravskoslezský | Nový Jičín | IV. třída sk. B , Moravskoslezský | Bruntál | Okresní přebor , Moravskoslezský | Bruntál | III. třída sk. A , Moravskoslezský | Bruntál | III. třída sk. B , Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor , Moravskoslezský | Frýdek-Místek | III. třída , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. C , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. D , Jihočeský | Písek | III. třída sk. B , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. B , Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. B , Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. C , Středočeský | Mladá Boleslav | Futsal , Středočeský | Rakovník | Viola Cup , Jihočeský | Vodňanská Liga , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. G , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. H , Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor sk. B , Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor sk. C , Královéhradecký | Náchod | III. třída sk. B , Královéhradecký | Náchod | III. třída sk. C , Jihočeský | Český Krumlov | III. třída sk. B , Jihočeský | Český Krumlov | III. třída sk. C , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. C , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. D , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. E , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. F , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. G
Karlovarský Středočeský Jihočeský Jihomoravský Královéhradecký Pardubický Moravskoslezský Liberecký Olomoucký Vysočina Ústecký Zlínský Plzeňský Pražský Cheb Karlovy Vary Sokolov Benešov Beroun Kladno Kolín Kutná Hora Mělník Mladá Boleslav Nymburk Příbram Rakovník České Budějovice Český Krumlov Jindřichův Hradec Písek Prachatice Strakonice Tábor Blansko Brno - město Brno - venkov Břeclav Hodonín Vyškov Znojmo Hradec Králové Jičín Náchod Rychnov Trutnov Chrudim Pardubice Svitavy Ústí nad Orlicí Karviná Opava Ostrava - město Česká Lípa Jablonec nad Nisou Liberec Semily Jeseník Olomouc Prostějov Přerov Šumperk Havlíčkův Brod Jihlava Pelhřimov Třebíč Žďár nad Sázavou Děčín Chomutov Litoměřice Louny Most Teplice Ústí nad Labem Kroměříž Uherské Hradiště Vsetín Zlín Domažlice Klatovy Plzeň - Město Plzeň - Jih Plzeň - Sever Rokycany Tachov Praha Praha - východ Praha - západ Nový Jičín Bruntál Frýdek-Místek 15.06.2016 02:58

Těsně před koncem soutěží přinášíme ochutnávku z TIPligy pro příští sezónu. Jak jí vyzkoušet, se dozvíte v článku. Je zatím ještě tak trochu schovaná, tak trochu pro experty ...  

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 14.kolo Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A, 2015-2016

13.06.2016 14:50
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
EXPERT TIP

EXPERT TIP - 26.kolo Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A, 2015-2016

10.06.2016 09:38

Také v předposledním kole jarní části bude tipovat výsledky žena, vedoucí mužstva FKD B, manželka trenéra Vlastimila Polišenského.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM 25. KOLA III. třídy sk. A, okr. Vyškov 2015-2016, Pavlem Škvárou

Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A
Jihomoravský Vyškov 09.06.2016 07:58

V Opatovicích se v poslední době podařilo vytvořit pod vedením trenérů Huberta Jelínka a Josefa Trávníčka velmi kvalitní tým, který ještě ani v této sezóně není úplně za hry o postup do vyšší soutěže. Jednou z opor je univerzální hráč Pavel Škvára. Ve 25. kole ve Švábenicích podal velmi dobrý výkon,  vstřelil krásnou branku z přímého kopu a s velkým počtem hlasú vyhrál hlasování o hráče kola   

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 25.kolo Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A, 2015-2016

06.06.2016 06:49

Blíží se závěr sezóny a pro většinu trenérů je sestavení mužstva téměř neřešitelným problémem. Ať už z důvodu velké marodky, nebo pracovních povinností hráčů, musí někdy využívat hráče hodně staršího věku, příliš mladé, nebo nakonec postavit sami sebe. Já naštěstí, při vytváření sestavy kola, takové problémy nemám, i když tentokrát jsem musel dělat ze záložníků obránce. Přesto si myslím,že sestava je kvalitní a v soutěži by obstála. 

Reportáž

Debakl Lysovic


Domácí již v předcházejícím týdnu avizovali, že pro ně nebude lehké po hodové zábavě odehrát mistrovské utkání. Asi ani  největší pesimista nepředpokládal, že by výsledek mohl být takový. Pravdou je, že pačlavské béčko přijelo do Lysovic ve velmi silné sestavě a uštědřilo domácím vysokou porážku.   


Reportáž

Komořany si s chutí zastříleli


Přestože domácí mužstvo stále postrádá několik zraněných hráčů, proti posledním Bohdalicím B si na domácím hřišti udělalo střelnici. Mezi hattricky Lukáše Brtníka a Zbyňka Konečného se vešel ještě jeden gól kapitána mužstva Tomáše Šimáčka. 


Celkový počet článků: 335
Zpět na okres Vyškov