Divize A

Reportáž

Hotovo! Slavia Karlovy Vary slaví zásluhou Psohlavce postup do České fotbalové ligy

27.05.2018 13:02 Divize A 28

Karlovy Vary si s předstihem zajistily po sobotní výhře v Soběslavi, o které rozhodl jediným gólem utkání Martin Psohlavec, postup do České fotbalové ligy. Slavia byla po celou sezónu dominantní a její triumf je naprosto zasloužený.

Reportáž

27.05.2018 11:57 Divize A 27

Český Krumlov se v sobotu představil v domácím prostředí proti Jankovu, jehož naděje na záchranu zřejmě definitivně zhasly. Domácí zásluhou fantastického představení Taubera zvítězili vysoko 5:1 a udělali významný krok k záchraně.

Reportáž

Divočina na hřišti Přeštic nakonec přinesla body navíc Tatranu

27.05.2018 10:18 Divize A 27

Fotbalisté Tatranu Sedlčany se představili ve 27. kole Divize A na hřišti Přeštic, kde během úvodních 45 minut padlo hned šest branek a oba týmy odcházely do kabin po divoké úvodní části utkání za nerozhodného stavu, který vydržel až do konce. Nakonec musely rozhodnout pokutové kopy, ve kterých byly úspěšnější Sedlčany a na cestu domů si odvezly dva body.

Reportáž

Dobříš zásluhou fantastického prvního poločasu vyhrála v Mariánských Lázních

25.05.2018 12:13 Divize A 28

Na západ Čech odjížděli dobříšští fotbalisté bez zraněného brankáře Šedivého, kterého nahradil Jechort. Ten se mezi tyče vrátil po dlouhé době z pozice stopera B-týmu. Hosté byli na sestupové pozici, a proto bylo jejich snahou pokusit se bodovat. Po velmi dobrém výkonu, zvláště v prvním poločase, získali nakonec tři body a posílili tak naději pro udržení divizní soutěže i pro příští rok.

Celostátní článek

Blesková povodeň připravila Březiněves o hřiště

24.05.2018 17:41 0

Pražský fotbalový klub TJ Březiněves hrající v I.A třídě se musí vyrovnat s velkou pohromou. Středeční průtrž mračen totiž zasáhla Březiněves naplno a kromě vody na fotbalové hřiště tamního klubu zanesla i bahno z okolních polí...

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 27.kolo Divize A, 2017-2018

24.05.2018 12:58 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

NEJ VÍKENDU: Kanonáda 23:1, devítigólový zabiják a obrat ze stavu 2:5 během pár minut

23.05.2018 14:35 0

To nejlepší z uplynulého víkendu! Kam přišlo nejvíce diváků, kde padalo nejvíce branek a kde měli rozhodčí nejvíce práce?

Reportáž

23.05.2018 11:44 Divize A 28

Jankov sehrál o víkendu proti Soběslavi dobrý zápas, jenže v dalším důležitém zápase o záchranu neuspěl a navzdory solidnímu výkonu prohrál, když inkasoval gól necelých deset minut před koncem a nedosáhl nakonec ani na bod.

Hned dva zápasy ukončili rozhodčí kvůli napadení předčasně. V jednom případě se hráč omluvil, ve druhém musela přijet policie

23.05.2018 09:42 1

Rozmáhá se nám tady takový nešvar. Inzultace rozhodčích je něco, co na našich hřištích rozhodně vidět nechceme! I minulý víkend se bohužel našli dárečci, kteří se chtěli proti rozhodčímu vytáhnout…

Jde do tuhého. Ukažte, že i v závěru soutěží neztrácíte přehled a soutěžte díky vašim tipům o ceny!

22.05.2018 13:43 0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte. Přinášíme pravidelné vyhlášení vítězů z minulého víkendu!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 26.kolo Divize A, 2017-2018

22.05.2018 11:37 0

Šestadvacáté kolo letošního ročníku Fortuna Divize A je minulostí a na řadu přichází vybrat Sestavy kola. Kteří hráči se o víkendu blýskli dobrými či dokonce fantastickými výkony a pomohli k výhře svých týmů a zisku důležitých tří bodů? Fotbalunas.cz Vám přináší nejlepší jedenáctku víkendu!

PERLIČKY VÍKENDU: Ty buzištíre, nadával hráč rozhodčímu

22.05.2018 10:59 0

Co nezvyklého se urodilo na českých trávnících o uplynulém víkendu? Vybrali jsme tři nevšední události!

Reportáž

21.05.2018 00:17 Divize A 28

V nedělením dopoledni se ve Dvorech očekával souboj prvního s třetím v tabulce Fortuna divize A. Vzhledem k postavení v tabulce i výsledkům soupeře na venkovních hřištích, byli favoritem domácí hráči. A to i přesto, že trenér Tichota postrádal oporu zadních řad Honzu Staňka i aktuálně druhého nejlepšího střelce soutěže a kapitána týmu zraněného Mariana Geňa a náhradního brankáře Dana Strnada. Navíc úplně fit nebyl ani nejlepší kanonýr soutěže Martin Psohlavec. Hostům naopak chyběl v utkání třetí nejlepší střelec soutěže David Vaněček.

Reportáž

Modr se vrátil do základní sestavy Aritmy a dvěma góly sestřelil soupeře z Doubravky

20.05.2018 23:58 Divize A 28

Tomáš Modr se o víkendu blýskl dvěma góly, které vstřelil před domácím publikem v dresu Aritmy do sítě hostující Doubravky, která po čtyřech výhrách v řadě podruhé za sebou prohrála. Aritma potvrdila, že je doma skutečně silná.

Reportáž

20.05.2018 23:35 Divize A 29

Fotbalisté Petřínu Plzeň nebyli daleko od toho, aby na hřišti Přeštic o víkendu vybojovali alespoň bod, jenže nakonec odjeli s prázdnou. V nastaveném čase rozhodl Strejček, který se stal hrdinou domácího týmu a vystřelil mu tři body.

Reportáž

Hořovicko si vyšláplo na silného soupeře, Sedlčanům doma dalo čtyři góly

20.05.2018 23:18 Divize A 28

Sedlčany ve 26. kole Divize A přivítaly na svém hřišti Hořovicko, proti kterému po úvodních pětačtyřiceti minutách naplňovaly roli favorita, jenže zásluhou katastrofálního druhého poločasu nakonec prohrály, a to poměrně vysoko. Hořovicko si naopak za druhý poločas zaslouží obrovskou pochvalu.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 25.kolo Divize A, 2017-2018: „Rád bych se fotbalem živil,“ říká brankář Matyáš Šampalík

Divize A
18.05.2018 12:12 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz vyzpovídala Matyáše Šampalíka, který by jednou rád chytal za první tým Viktorky. Celý rozhovor najdete zde.

Tohle už se stává jen vzácně. Hráč nastoupil za tým v okresním přeboru načerno

17.05.2018 22:46 1

Zápas mezi Sokolem Lipnice nad Sázavou a Rebelem Dolní Město v OP Havlíčkův Brod se nedohrál po velmi kuriózní události.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 26.kolo Divize A, 2017-2018

17.05.2018 12:47 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo, stejně jako Lukáš Brotánek, který tipoval výsledky nadcházejícího 26. kola Divize A. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.