Divize B

Článek

Rozlosování jarní části na fotbalunas.cz!

22.02.2017 15:42

Přesně, jasně, přehledně - na webu fotbalunas.cz už si můžete v jednotlivých soutěžích procházet rozlosování jarní části soutěže a naplánovat si tak své aktivity tak, abyste nechyběli na zápase svého oblíbeného týmu.

Článek

Hostouň si vyšlápla na divizního kolegu z Dobříše

22.02.2017 10:45

I když hrají jinou divizní skupinu, bylo to pro obě mužstva určitě zajímavé srovnání. Hostům patřilo první dějství, ve kterém se dostali do vedení a spálili několik dalších šancí. Po změně stran se obraz hry vyrovnal, snahu domácího týmu o vyrovnání srazila vlastní branka v poslední desetiminutovce.

Článek

Libiš neměla proti Admiře nárok

22.02.2017 09:49

První utkání skupiny o 7. až 10. místo Memoriálu Jiřího Kolína zvládla pražská Admira na jedničku. V prvním poločase jasně přehrála svého soupeře a potvrdila své kvality, kaňkou na vítězství je však zranění Martinice.

Článek

Známe TOP 11 podzimu! Kteří vítězní hráči nasbírali nejvíce hlasů?

20.02.2017 16:23

Fanoušci hlasovali pro své favority ve zveřejněných ideálních sestavách soutěží a naší slavnostní povinností je ohlásit, jaká jedenáctka fotbalistů, kteří vyhráli hlasování ve své soutěži, nasbírala vůbec nejvíce hlasů! V TOP 11 najdeme zástupce divizní soutěže, ale na druhé straně třeba i hráče, který opanoval hlasování ve III. třídě.

Článek

Červené tlačítko vám nově dovolí postrašit soupeře. Dejte o sobě před sezónou vědět!

19.02.2017 19:23

Povedl se vám přátelák, ladíte formu na zimním soutředění nebo hlásíte novou posilu? Na dvě kliknutí můžete nyní potěšit fanoušky a informovat je o zajímavostech i mimo soutěžní utkání. Využijte nejrychlejší cestu, jak informace poslat rovnou do redakce. Je to opravdu snadné.    

Článek

Pohledný zápas, ale hloupé góly

18.02.2017 21:09
Rakovnický Tatran se utkal s třetiligovým celkem Štěchovic a pohledný zápas nakonec skončil pomyslnou dělbou bodů. Oba týmy vstřelily po jedné brance v obou poločasech.
Článek

Rakovnický Tatran v přípravném městském derby přehrál SK

11.02.2017 21:39

Rakovník - Zatímco pro divizní Tatran to byl již třetí přípravný zápas, tak pro účastníky Středočeského přeboru - SK Rakovník to byl první přípravný zápas. Domácí Tatran v prvním poločase udělil hostům lekci z produktivity, neboť hosté nedokázali z několika zajímavých příležitostí vytěžit branku, zatímco domácí Tatran potrestal všechny chyby v obraně SK. Utkání se celkově hrálo v dobrém tempu a vzhledem k tomu, že šlo o přípravný zápas, tak se hrálo i před slušnou diváckou návštěvou.

Článek

Třetiligový Benešov nenašel recept na dobrou defenzívu Rakovníka

06.02.2017 02:04

Na výborně připravenou umělou trávu do Rakovníku dorazil soupeř z ČFL - Benešov. Hosté šli sice rychle do vedení, ale na výhru to nakokec nestačilo. Měli sice častěji míč na svých kopačkách, jenže na dobře fungující obranu divizního Tatranu to bylo tentokrát málo.

Článek

Admira neuspěla ani ve třetím zápase Memoriálu Jiřího Kolína

05.02.2017 21:00

Tentokrát se pražskému celku postavil do cesty tým Českého Brodu hrající Divizi B. Na umělé trávě Meteoru měli navrch Středočeši, vypracovali si více šancí, nastřelili břevno a svého soupeře zaslouženě porazili 4:2. Admira může ještě děkovat gólmanovi Víškovi, který zabránil debaklu.

Článek

FOTOSERIÁL: Očima fanynek

31.01.2017 19:19

A pak, že na fotbal se chodí podívat jen chlapi. Pěknou část fanoušků naopak tvoří zástupkyně něžného pohlaví, které se jdou podívat nejen na své blízké, ale i na hru samotnou.

Článek

Rakovník nestačil v přípravě na třetiligové Hořovicko

31.01.2017 13:38

V sobotu sehráli fotbalisté Tatranu Rakovník první přípravné utkání. Na svoji parádně upravenou umělou trávu si pozvali třetiligové Hořovicko a trenér Tatranu - bývalý profesionální fotbalista Pavel Mareš, divákům představil i dvě nové posily.

Článek

FOTOSERIÁL: Trenérské zkušenosti v praxi

23.01.2017 20:37

Každý trenér má svou vlastní filozofii a určité metody, kterými se prezentuje a kterými vede tým. Jeden je nemilosrdný a po každém tréninku celý tým lapá po dechu, jiný se zas vyžívá v tataráčcích. Pojďte se podívat na sbírku fotografií koučů, kterou jsme si pro vás připravili!

Článek

Čechie Vykáň si v přípravě vyšlápla na divizní Kladno

16.01.2017 11:10

Vykáň porazila Kladno v prvním přátelském utkání zimní sezóny 2:1. Na utkání fotografoval Petr Bořík

Článek

FOTOSERIÁL: Těžká práce gólmanů

16.01.2017 10:43

Jsou základním stavebním kamenem každého týmu. Bez spolehlivého brankáře to zkrátka nejde. To oni primárně hasí nebezpečné šance soupeřů a zakládají rychlé protiútoky. To oni svými akrobatickými kreacemi přivádějí diváky do varu, když robinsonádou zabrání gólu.

Článek

Hashtag #fotbalunas žil na Instagramu i v podzimní části sezóny!

10.01.2017 15:14

Naši fanoušci nás v tom opět nenechali samotné a i v uplynulé polovině sezóny sdíleli na Instagramu pod naším hashtagem. Jejich fotografie jsme vybrali a můžete si je pěkně pohromědě prohlédnout v galerii. Sledujte nás na našem Instagramu i vy a přidávejte fotky z vašeho fotbalového života, těšíme se na nové fotopřírůstky.

Článek

FOTOSERIÁL: Vesnická pohoda

03.01.2017 19:52

Obejdeme se i bez obrovských ochozů, do kterých se vejdou tisíce lidí. Nám stačí jediné, kulatý nesmysl a dvě soupeřící party hráčů. Když vysvitne slunko, tak je to u fotbalového pažitu zkrátka jedna velká pohoda. A občas se přijdou ukázat i ovce.

Článek

Nejčtenější články roku 2016? Ženy ve fotbale, rozhodčí řezník nebo hráčův úlet

31.12.2016 07:43

Je na čase se ohlédnout zpět a připomenout si články, které vás na fotbalunas.cz nejvíce zaujaly! Vybrali jsme desítku nejčtenějších, pokud vám některý z nich unikl, můžete to teď lehce napravit...

Článek

Našli jsme zlé muže českého fotbalu! Kdo na podzim nasbíral nejvíce karet?

19.12.2016 00:14

Koho rozhodčí v podzimní části nejvíce napomínali? Prošli jsme soutěže, které na fotbalunas.cz sledujeme, tedy od třetích nejvyšších soutěží České republiky až po IV. třídy a výsledkem je žebříček zlých mužů amatérského fotbalu!

Článek

FOTOSERIÁL: Jako dvanáctý hráč

14.12.2016 10:31

Fotbal se přece hraje hlavně pro ně. Pro věrné fanoušky, kteří nezmeškají žádný domácí zápas svého klubu. Pro ty, co neúnavně podporují své oblíbence a po utkání ani nemohou pořádně mluvit, jak si vykřičí hlasivky.

Článek

FOTOSERIÁL: Vtipné momenty na trávníku i mimo něj

06.12.2016 19:30

Zvířata, některá u hřiště opravdu neobvyklá, jako diváci a momentky zachycené našimi spolupracovníky, u kterých by fotbalisté byli radši, kdyby vůbec objektivy fotoaparátů vyfoceny nebyly. Pojďte se podívat na úsměvu hodnou sbírku fotografií!

Celkový počet článků: 449