Divize B

Článek

Stovky tipérů zkusily své štěstí, ale bezchybných jich bylo jen pár. Ukažte se i vy!

26.04.2017 15:34

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc chystáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Divize B, 2016-2017

25.04.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Článek

Uhádnout všechny zápasy? Pro naše tipéry žádný problém! Zařadíte se mezi ně i vy?

18.04.2017 23:35

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc yhstáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Divize B, 2016-2017

18.04.2017 00:30
Reportáž

16.04.2017 07:35 Divize B

V zápase se prosadili dva zkušení exligoví hráči - za domácí Václav Kalina, za hosty pak skóroval Tomáš Janů.

Reportáž

15.04.2017 00:06 Divize B

Ve 21. kole divize odjeli fotbalisté Tatranu na horkou půdu druhých Brozan, které bojují o postup do ČFL. Byl to zároveň souboj bývalých reprezentantů a medailistů z ME. Na lavičce domácích seděl Jiří Němec, stříbrný z ME 1996 v Anglii. Na lavičce Tatranu Pavel Mareš, bronzový z ME 2004 v Portugalsku. Domácí šli do vedení již po pětapadesáti vteřinách, ale vyrovnání zařídil Dolák a vítězný gól vstřelil z penalty Verner.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 21.kolo Divize B, 2016-2017

11.04.2017 00:30
Článek

Předvedli se další bezchybní tipéři. Ukažte svůj odhad i vy!

10.04.2017 17:11

TIP LIGA je sice aktuálně z důvodu údržby nedostupná, ale body nadále poctivě sčítáme a už brzy budete moci sledovat, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři! Po každém odehraném hracím víkendu uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 20.kolo Divize B, 2016-2017

04.04.2017 00:30
Reportáž

Malák se nechal hloupě vyloučit a spustil se velvarský brankostroj

01.04.2017 22:49 Divize B

Poslední celek tabulky šel ve 2. minutě do vedení díky Prieložnému, jenomže pak putoval ze hřiště Malák po šlápnutí na ležícího soupeře a domácí ovládli hřiště. V poločase sice byl stav jen 1:1, ale nakonec Janečkovi svěřenci nasázeli protivníkovi bůra. Dvěma góly se prosadil Budějský.

Reportáž

Tři branky během dvanácti minut pohřbily mostecké naděje

01.04.2017 22:46 Divize B

Pád Mostu ke dnu je nezadržitelný, Brod si výhru pojistil už v první půli a tři body si pak v poklidu pohlídal.

Reportáž

Nový Bor se v přímém souboji o lepší umístění posunul před Hostouň

01.04.2017 22:44 Divize B

Šestadvacet bodů měly oba celky na svém kontě před vzájemným střetnutím. Stromecký s Černým poslali v prvním poločase domácí do vedení a Sokol už stačil v 50. minutě pouze snížit.

Reportáž

01.04.2017 18:23 Divize B

Ve čtvrtém jarním divizním utkání se hráči Tatranu potřetí představili na hřišti soupeře. Tentokrát zavítali na trávník o postup bojujícího Kladna. Začátek patřil domácím, kteří se ujali již po šesti minutách vedení - 1:0. Po dvaceti minutách se hra srovnala a následně začala tahat za delší konec Tatran, který zaslouženě srovnal, když se nádhernou střelou prezentoval specialista na toho soupeře - odchovanec SKK - Kamil Výborný, který před rokem a půl na Tatranu rohodl v závěru o výhře 2:1 a nyní srovnal na 1:1 a v penaltovém rozstřelu také nezaváhal. Právě díky penaltovému vítězství si Tatran odvezl velice cenné a důležité dva body. Ze tří jarních zápasů venku tak získal šest bodů, Kladno ztratilo... Prohlédněte si fotky Petra Boříka a Davida Svobody!

Článek

O minulém víkendu se ukázali další stoprocentní tipéři! Zařadíte se mezi ně i vy?

31.03.2017 10:09

Tipujte na zápasy soutěží, sbírejte body a sledujte, jak si svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Dále pak budeme po každém odehraném hracím víkendu uveřejňovat přehled bezchybných tipérů! Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 19.kolo Divize B, 2016-2017

28.03.2017 00:30
Reportáž

Nymburk nezaváhal a drží si náskok na prvním místě. Jeník vyzrál na Dědka

25.03.2017 18:19 Divize B

Neratovice se držely sedmdesát minut, jenomže pak dvakrát domácího gólmana Dědka překonal Tomáš Jeník a bylo po nadějích.

Reportáž

Dvořák rozhodl v 85. minutě o výhře Meteoru

25.03.2017 18:18 Divize B

Ani Velvary nebyly v 18. kole tím týmem, který by se postaral o překvapení. Byť Budějský dokázal ještě odpovědět na Ezealovu gólovou trefu, nakonec se stejně radovali hosté z Prahy.

Reportáž

Chomutov opět nevyhrál, tentokrát nad jeho síly byly Úvaly

25.03.2017 18:14 Divize B

Zapalte pod kotlem a ať se dostaneme do varu, zpívá se v jedné z písniček skupiny Divokej Bill, která pochází z Úval. Chomutov by se tím měl inspirovat, na jaře i na třetí pokus padl. To fanoušci hostů, když Úvaly v druhém poločase vstřelily v krátkém časovém sledu dvě branky, si budou moci večer zapět nějakou veselejší...