Divize B

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 3.kolo Divize B, 2017-2018

22.08.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Reportáž

Kladno ukazuje formu, i ve druhém kole nastřílelo tři branky

20.08.2017 07:59 Divize B

Arsenal Česká Lípa se sice ujal vedení, do půle ale vyrovnal Kroutil. Kladno pak převážilo misky vah ve druhém dějství, ve kterém přispěl k celkovému vítězství znovu Radovan Kroutil.

Reportáž

Velvary se v Souši neprosadily

20.08.2017 07:57 Divize B

Domácí Baník tak má první výhru sezóny, když mu výhru 3:0 zařídili Štípek, Popelka a Bohata.

Reportáž

Penalta v poslední minutě rozhodla!

20.08.2017 07:56 Divize B

Diváci už už se chystali opustit stadionek v Úvalech, aniž by viděli branku. Pak ale rozhodčí Krejsa neváhal nařídit penaltu pro hostující Český Brod, Hrdlička situaci zvládl a překonal Michálka - 0:1!

Reportáž

Louny neměly proti Motorletu nárok

20.08.2017 07:54 Divize B

Domácí vyhráli jasně a zaslouženě, hotovo měli už po půli, kdy na ukazateli skóre svítil stav 4:0. Dvakrát se trefil Pyšek.

Reportáž

Hrobce mají první divizní body, zařídil je Neuman

20.08.2017 07:50 Divize B

Hrobce v prvním kole prohrály 0:2, teď si stejným výsledkem, ale v jejich prospěch, spravily chuť. Ve druhé půli se dvakrát prosadil střelec Jiří Neuman.

Reportáž

Chomutov ve druhém poločase zářil

20.08.2017 07:48 Divize B

Po první pětačtyřicetiminutovce vedla Hostouň 2:1. A tento stav trval až do 60. minuty. Pak ale domácí zabrali a v rozmezí 25 minut hned čtyřikrát přřekonali brankáře Kudrnu. Vítěznou branku měl na svědomí v 63. minutě Mešič.

Reportáž

Meteor sice dotáhl ztrátu, ale nakonec stejně o dvě branky prohrál

20.08.2017 07:46 Divize B

Tým FK Neratovice-Byškovice zvládl i druhé střetnutí za tři body. Domácím patřila první půle, kterou vyhráli 2:0. Pak sice hosté srovnali, ale Vorasický s Novákem rozhodli o výhře neratovického celku.

Reportáž

19.08.2017 15:26 Divize B

Ve 2. kole divize přivítal Tatran na své hřišti šestý tým loňské skupiny C – SS Ostrá. A hosté zápas zvládli lépe...

Článek

Hledáme posily do redaktorského týmu fotbalunas.cz!

17.08.2017 17:25

Přidejte se mezi redaktory webu fotbalunas.cz a informujte o podrobnostech ze soutěží amatérského fotbalu v České republice!

Článek

Napříč Čechami se odehraje Turnaj Václava Ježka

16.08.2017 20:03

Již 24. ročník tradičního letního turnaje reprezentací do 18 let se blíží. Kde všude uvidíte týmy ze třech kontinentů?

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 2.kolo Divize B, 2017-2018

15.08.2017 00:30
Článek

Posílejte fotky a informace ze zápasů, hodnoťte jednotlivá utkání!

14.08.2017 18:01

Jdeš se podívat na fotbal? Nafotit pár snímků pro svoje fotbalové kamarády a oblíbence? Nebo dokonce o víkendu pravidelně objíždíš zápasy v okolí či máš trochu lepší foťák a chceš ho někde vyzkoušet? Tak zpozorni, protože na tři kliknutí můžeš všechny podobné informace jednoduše sdílet s fanoušky fotbalu. A rovnou na tom nejsledovanějším místě, které amatérský fotbal má! Minimálně tím pomůžeš svému oblíbenému týmu, aby byl pořádně vidět.

Reportáž

14.08.2017 14:04 Divize B

Vstup do letošního ročníku divize se hráčům TJ Tatran Rakovník vůbec nepovedl. Po matném výkonu plného zbytečných chyb a nepřesností zaslouženě podlehli velmi dobře hrajícím Neratovicím a ještě přišli o vyloučeného Petr Vecka, který stáhl pronikajícího útočníka ve vyložené šanci. Pochvalu z domácího celku zaslouží pouze veterán v brance Petr Kut, který ani za jden gól nemohl a ještě tři vyložené šance neskutečným způsobem soupeři zlikvidoval. Na zápase fotil David Svoboda.

Článek

Hlasování v TEAMSTORE sestavách roku skončilo, známe jedenáct finalistů!

14.08.2017 10:34

Partneři Teamstore.cz a AMJ Corporation vítězům připravili opravdu lákavé ceny. Vedle tradičních individuálních cen se v klubu výherce objeví i třeba jedna z fotbalových hvězd.

Článek

10.08.2017 22:30
Ve středu sehráli divizní fotbalisté TJ Tatran Rakovník poslední přípravný duel, ve kterém na hlavním hřišti změřili síly s týmem Přední Kopaniny. Do 75. minuty se hrál vyrovnaný fotbal s řadou šancí na obou stranách. Závěr ale patřil domácím, kteří otevřeli skóre po přesné dorážce Kingsley Omovieho a následně se dvakrát ve velkém vápně dobře orientoval Dolák. Na zápase fotil David Svoboda!
Článek

Středeční zápasy MOL Cupu: Pelta jr. se trefil proti Jablonci, prvoligové celky nezaváhaly

10.08.2017 10:05

Fotbalový svátek si ve druhém kole MOL Cupu užilo hned několik klubů, když hostily soupeře ze druhé či první ligy. A někde se odehrávalo pořádné drama...

Článek

Velvary už další senzaci nepřidaly, v úterních zápasech Mol Cupu se ale blýskla HFK Olomouc - vyřadila Brno!

08.08.2017 20:23

Mol Cup má za sebou další utkání druhého kola. Nejcennější skalp získaly třetiligové Holice, které poslaly z kola ven prvoligovou Zbrojovku Brno! Hodonín pak vyřadil druholigové Vítkovice. Blízko parádnímu výsledku a postupu dále přes soupeře z nejvyšších soutěží ale byl i Hlučín, Velvary a Petřkovice.

Článek

07.08.2017 21:27
Povedenou, herně i výsledkově úspěšnou generálku, sehráli divizní fotbalisté Tatranu Rakovník proti králi třetí ligy - SK Viktorie Jirny - která dvakrát po sobě vyhrála ČFL. Tatran šel do vedení po parádním trestném kopu P. Kučery, ale domácí ještě do přestávky po dvou zbytečných chybách vývoj otočili. Do druhé části ale převzal režisérskou taktovku Gögh, který zároveň po deseti minutách nádhernou střelou z pětadvaceti metrů dal výsledku konečnou podobu.