Pražský | 1.A třída sk. B

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 20.kolo Pražský | 1.A třída sk. B, 2023-2024

28.03.2024 22:30 63

V 19. kole Petr Vosmík uhodl správně 4 výsledky a dokonce trefil, že v utkání Slivenec Bohnice bude k vidění pokutový kop!
Jak se povede trenérovi Aritmy? A jak se bude dařit Vám?

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Celostátní článek

Radovo odvolání nestihne komise projednat. Bouřlivák může nadále trénovat

28.03.2024 10:59 0

Přestože obdržel trenér Dukly Petr Rada minulý týden za rasistické nadávky (více o případu zde) směrem k lavičce brněnské Zbrojovky od disciplinární komise zákaz činnosti na osm měsíců, stále bude moci i teď vést svůj tým do dalšího druholigového zápasu. Proti verdiktu podal zkušený lodivod odvolání, které ale zvládne odvolací komise projednat nejspíše až ke konci dubna.

Rozhovor

Pokuta mě nemine, říká po zvolení hráčem kola Tomáš Karták - 19.kolo Pražský | 1.A třída sk. B, 2023-2024

Pražský 28.03.2024 10:58 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 19. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz!

Tomáš Karták z FK Řeporyje!

Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

TOP FOTKY TÝDNE: Sluníčko na tribuně

26.03.2024 16:04 0

S novým týdnem tu pro vás máme opět výběr fotografií z víkendových zápasů. Počasí si s hráči pěkně pohrálo, ale sluníčko vždy nakonec vykouklo a to nejen na obloze. I na tribunách se jich pár našlo. Samozřejmě nesmíme opomenout ani skvělé zákroky gólmanů. Posuďte sami.

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 19.kolo Pražský | 1.A třída sk. B, 2023-2024

25.03.2024 09:59 0

19. kolo 1. A třídy skupiny B je za námi.

Zde jsou nejlepší hráči uplynulého kola, pro které můžete hlasovat.

Minulé kolo vyhrál znovu hráč FK Řeporyje Ivan Rusyn.

V tomto kole nikdo hattrick nedal, ale Ondřej Adamík se proti Slovanu Bohnice trefil 2x.

V sestavě kola je tentokrát i Adam Malík, který v brance Kbel na jaře ještě neinkasoval.

Vyhraje někdo z těchto hráčů nebo dáte přednost něomu jinému?

Hlasovat můžete do středečního poledne!

Reportáž

Předposlední Cholupice zaskočily favorita z Uhelných Skladů

Nedělní odpoledne v pražských Cholupicích nabídlo souboj domácího celku s Uhelnými Sklady, které se nachází v horní polovině tabulky a na jaře zatím neprohrály.

Před zraky stovky diváků se druhý poločas domácím velmi vydařil a po dvou brankách Daniela France zvítězili 4:1 a v tabulce poskočili na dvanáctou pozici.

Reportáž

Šlágr 19. kola ovládly Kbely, Aritmu porazily na jejím hřišti 2:0

Nejočekávanější zápas 19. kola byl k vidění v pražských Vokovicích, kde Aritma přivítala Kbely.

K nelibosti trenérského štábu domácích se utkání odehrálo na umělé trávě. Před zraky 90 diváků zde Aritma odehrála pěkné utkání a vedoucí tým tabulky trápila.

Bohužel domácí své šance neproměnily a dvakrát byli potrestáni. I proto si Kbely odvážejí další 3 body a i po třech odehraných jarních kole zůstávají zatím neporaženi na čele tabulky.

Reportáž

Raptors jsou na jaře zatím také neporaženi, 1999 Praha porazili 3:1

Na umělé trávě pražského Motorletu čekal diváky zajímavý souboj dvou týmů z opačných konců tabulky. Byl to souboj zatím na jaře neporažených Raptors s dobře hrajícím, ale na jaře zatím nebodujícím týmem 1999 Praha. Domácí, tak jako v každém utkání, skvěle vzdorovali. 3 body si však odváží Raptors FC, kteří se po tomto vítězství posunuli na druhou příčku v tabulce.

Reportáž

Souboj soupeřů ze dna tabulky vítěze nepřinesl

Slivenec na jaře vyhlížel první body a doufal, že se mu je podaří získat na domácím hřišti proti poslednímu Slovanu Bohnice.

Bohnice však měly úspěšný vstup do utkání a po prvním poločase to vypadalo, že to budou oni, kdo si odveze důležité 3 body pro boj o záchranu.

Zlepšený výkon Slivence v druhé půli však znamenal, že se soupeři rozešli smírně 2:2.

Reportáž

Modřany na jaře znovu vstřelily 4 branky a dělí se s Raptors o druhou příčku

Po prvotním nezdaru v prvním jarním utkání s Přední Kopaninou se Modřany rozjely. Ve druhém kole smetly 4:0 Zlíchov a dnes v 19. kole se jim podařilo znovu dát 4 branky a zvítězit nad Zbraslaví 4:1. Toto vítězství je posunulo na dělenou druhou příčku soutěže.

Zbraslav zatím na své první jarní body čeká.

Reportáž

Zlíchov s Kopaninou remizoval 1:1

Přední Kopanina se potýká s personální krizí, kdy má spoustu zraněných hráčů a někteří hráči z A týmu či dorostu jí musí vypomáhat. Přesto do utkání se Zlichovem šla jako favorit, jelikož se před utkáním nacházela na třetím místě zatímco domácí Zlíchov na místě devátém. Nakonec se týmy rozešly s dělbou bodů po výsledku 1:1 se kterým byl nakonec spokojenější hostující trenér.

Reportáž

Na jaře dobře hrající Libuš přibrzdila rozjeté Řeporyje

Libuš, která v letošní sezóně bojuje o udržení v soutěži začala na jaře velmi dobře. Po výhře 5:0 nad Bohnicemi potrápila i vedoucí Kbely. V 19. kole obrala o body zatím na jaře stoprocentní Řeporyje, se kterými remizovala 1:1 a v neúplné tabulce 19. kola se posunula na 12. příčku.

Reportáž

Meteor poprvé na jaře ztratil body. S Radotínem prohrál nejtěstnějším možným rozdílem 1:0

Meteor do utkání vstupoval s dvěmi výhrami v řadě. Favoritem utkání byl Meteor, který do zápasu šel ze sedmé pozice.

Utkání divákům nenabídlo extra koukatelné utkání. Na stranu domácích ho nakonec po dobře zahrané standartní situaci Bužíkem překlopil Jiří Doležel.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 19.kolo Pražský | 1.A třída sk. B, 2023-2024

22.03.2024 13:30 56

Minulé kolo se Ivan Pánek trefil 5x, což je velmi pěkný výsledek, jak se povede Petru Vosmíkovi a jak budete tipovat vy?

Hlasujte v sestavách kola pro své favority! Všichni vítězní hráči se dostávají do slosování o parádní ceny od Hisense

21.03.2024 22:02 0

I v letošním roce pokračujeme ve spolupráci se společností Hisense, která je mimo jiné partnerem oblíbené Sestavy kola. I letos se můžete těšit na spoustu cen ve formě chytrých 4K televizorů, zvukových lišt i malých domácích spotřebičů v hodnotě 200 000 Kč. Hisense je předním celosvětově působícím výrobcem inovativního sortimentu technologických produktů a světovou dvojkou v kategorii TV. Je také oficiálním partnerem blížícího se ME ve fotbale – UEFA EURO 2024.

Tipujte u nás! I na jaře navíc můžete za úspěšné tipy získat cenu

21.03.2024 21:43 0

Co týden, to cena pro nejúspěšnějšího tipéra! Staňte se tipérém na fotbalunas.cz a odešlete v tiplize fotbalunas.cz bezchybný tiket. Chcete zvýšit svou šanci? Tak tipujte v co nejvíce soutěžích a znásob tak svou příležitost. Na cenu od Pivovarů Lobkowicz nebo od Telly se může těšit uživatel, který trefí všechny zápasy kola některé ze soutěží, od první ligy až po IV. třídy. V případě více bezchybných tipérů rozhodne o vítězi ceny los. Výherce vyhlásíme každý týden v článku na našem webu, proto sledujte pozorně fotbalunas.cz!

Rozmohl se nám tady takový nešvar, kelímky řeší i na Slavii

21.03.2024 19:41 0

Plzeňská Viktoria dnes zveřejnila pokutu a následky chování některých jedinců, kteří hodili během zápasu kelímek na hrací plochu, kdy jeden z nich zasáhl brankáře Fricka. Stejný problém teď řeší i na Slavii. A sešívání na tom mohou být ještě hůře viktoriání. Proč?

Trenér Rada slovně přestřelil a dostal vysoký trest

21.03.2024 17:42 0

Fotbalový trenér Petr Rada je znám tím, že nechybí málo, aby se rozohnil a použil nějaké to ostřejší slovo. Tentokrát však zašel kouč Dukly daleko přes čáru. Za rasistické nadávky směrem k lavičce brněnské Zbrojovky obdržel od disciplinární komise vysoký trest v podobě peněžní pokuty osmdesát tisíc korun a zákazem činnosti u fotbalu na dlouhých osm měsíců.

Za vhozený kelímek pro Viktorii podmínka a vysoká pokuta. Zaplatí ji viníci?

21.03.2024 14:58 0

Zkrat třech příznivců Viktorie Plzeň při pohárovém utkání se Ženevou vyšel západočeský klub pořádně draho. Z domácího kotla se před koncem první půle snesly kelímky na brankáře švýcarského týmu brankáře Jérémyho Fricka, a jeden z nich ho zasáhl do hlavy. Disciplinární komise UEFA byla neoblomná a rozhodla se za tento přečin potrestat plzeňský klub pokutou třicet tisíc euro a dvouletou podmínkou k uzavření severní tribuny plzeňské Doosan Areny.

TOP FOTKY TÝDNE: Hurá, už se zase hraje!

21.03.2024 14:44 0

Období "fotbalového sucha" pomalu končí a my Vám tak můžeme opět servírovat to nejlepší z uplynulého týdne. A začínáme hezky rozmanitě, blátem na hřišti, rozhazujícími kartami, nějakou tou akrobacií v bráně, úsměvy do fotoaparátu i nadšenými mini-fanoušky.

Rozhovor

Na Ukrajině je fotbal techničtější, ale český fotbal se hodně zvednul. Říká hráč 18. kola, který má zkušenosti s druhou nejvyšší ligou na Ukrajině. 18.kolo Pražský | 1.A třída sk. B, 2023-2024

Pražský 21.03.2024 10:56 0

Podruhé za sebou je to hráč FK Řeporyje. Střelec dvou branek, který přispěl k nevídanému víkendovému obratu proti 1999 Praha a hráč, který má zkušenosti s druhou ligou na Ukrajině. Ivan Rusyn.

HISENSE SESTAVA KOLA - 18.kolo Pražský | 1.A třída sk. B, 2023-2024

18.03.2024 22:55 0

18. kolo 1. A třídy skupiny B je minulostí.

Minulé kolo vyhrál útočník FK Řeporyje Ivan Pánek, který dal 3 branky.

Hattrick v tomto kole však dali dokonce dva střelci, Král a Bužík.
Vyhraje někdo z těchto střelců nebo dáte přednost některému z kreativních záložníků?

Reportáž

Kbely potvrdily roli favorita a s houževnatou Libuší si poradily 3:0

18. kolo 1. A třídy skupiny B zakončil v neděli od 18 hodin souboj prvního týmu s posledním. Na umělé trávě v pražských Satalicích se za svitu umělého osvětlení utkaly Kbely a Libuš.

Kdo čekal gólové hody, tak musel být zklamaný. Libuš se rozhodně nevzdávala a nenechala hráčům Kbel nic zadarmo.

Hráči Kbel však dokázaly dát krásné góly, zejména pak "životní" střelou z velké dálky Lukáš Kühnel a domácí i díky jeho brance zvítězily 3:0.

Reportáž

V souboji týmů, kterým vyšel skvěle vstup do jara byl nakonec šťastnější Meteor

Oba týmy připsaly v úvodním jarním kole cenná vítězství. Zejména Cholupice doufaly, že na první kolo navážou a ze hřiště Meteoru si odvezou pro ně důležité body v boji o záchranu.

Po vyrovnaném prvním poločase se tak však nestalo a výhru domácím vystřelil Parpybai Makailov.

Reportáž

Uhelné sklady připisují druhou výhru v řadě. Tentokrát si poradily se Slivencem

Uhelné Sklady do tohoto zápasu vstupovaly z pozice favorita. Utkání však bylo vyrovnané a několikrát v něm zvonila i branková konstrukce, která tentokrát stála proti hráčům Slivence. Utkání bohaté na žluté karty rozhodl dvěma brankami v druhém poločase Ondruš.

Reportáž

Modřany ve druhém poločase rozhodly o jasné výhře 4:0 nad Zlíchovem

O tom, že Modřany se budou těžko porážet, což ve svém expert tipu predikoval řeporyjský Ivan Pánek se přesvědčil Zlíchov.

Bohužel početná marodka a dvě smolné chyby v obraně znamenaly, že Modřany zvítězily a Zlíchov na své první body na jaře stále čeká.

Reportáž

Leo Bužík řádil a dovedl Radotín k výhře nad Přední Kopaninou

Přední Kopanina jela do Radotína jako favorit. Bohužel zde neuspěla. V dresu domácích řádil Leo Bužík, který do sítě Přední Kopaniny vsítil hattrick a jasně si tak řekl o nominaci do sestavy tohoto kola.

Reportáž

Úžasná gólová podívaná a nevídaný obrat Řeporyjí!

V sobotu na hřišti Motorletu předvedly týmy 1999 Praha a FK Řeporyje fotbal, který jako fanoušci chceme vidět.

Dva naprosto rozdilné poločasy a 10 branek. To všechno měla čtyřicítka diváku k vidění.

Vítězství si nakonec po fantastickém obratu ve druhém poločase odváží hosté z Řeporyjí.

Reportáž

Zbraslav po vyrovnaném prvním poločase znovu na body nedosáhla

Zbraslav přijela na hřiště Raptors připravená a chtěla urvat první jarní body.

Sestava Zbraslavi měla v zápase výškovou převahu a stejně jako v prvním jarním kole předvedla výbornou hru v prvním poločase.

Bohužel vstup do poločasu druhého nezachytila, v první minutě ihned inkasovala a na body to znovu nestačilo.

Reportáž

Bohnice proti favoritovi urvaly bod!

Aritma, která přijela do Bohnic jako jasný favorit, překvapivě ztratila. Mohla za to spousta neproměněných šancí, skvělý výkon Ondřeje Davida v bráně a také branková konstrukce, která za domácím brankářem zvonila hned 4x.

Bohnice ukázali, že se v A. Ttřídě nevzdávají a budou bojovat. Výsledkem vzkázali, že z jejich umělé trávy se soupeřům body nebudou vozit snadno.

Jak vybrat ten správný televizor pro sledování filmů, sportu nebo hraní her?

15.03.2024 10:03 0

Podle využití můžeme současné TV rozdělit do třech hlavních kategorií: pro film, sport a na hry. U každé je třeba při výběru dbát na trochu něco jiného a právě na to se nyní podíváme. Přinášíme jednoduchý průvodce světem televizorů! Hisense je předním celosvětově působícím výrobcem inovativního sortimentu technologických produktů a světovou dvojkou v kategorii TV. Je také oficiálním partnerem blížícího se ME ve fotbale – UEFA EURO 2024.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Pražský | 1.A třída sk. B, 2023-2024

14.03.2024 07:44 56

Minulé kolo se trenér Spartaku Kbely trefil 3x, podaří se Ivanu Pánkovi ho v 18. kole překonat? A jak budete tipovat vy?

Rozhovor

Chodí na nás víc lidí než na divizi. V Řeporyjích máme skvělé fanoušky.ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 17.kolo Pražský | 1.A třída sk. B, 2023-2024

Pražský 13.03.2024 22:06 0

Ivan Pánek z FK Řeporyje, který zaznamenal hattrick snad v každé soutěži, ve které působil.

I letos pokračujeme ve spolupráci s partnerem - technologickou společností Hisense

12.03.2024 21:22 3

I v letošním roce pokračujeme ve spolupráci se společností Hisense, bude partnerem jarní i podzimní fotbalové sezóny – konkrétně oblíbené Sestavy kola a volby Hráče sezóny. I letos se můžete těšit na spoustu cen ve formě chytrých 4K televizorů, zvukových lišt i malých domácích spotřebičů v hodnotě 200 000 Kč. O všem vás budeme průběžně informovat. Hisense je předním celosvětově působícím výrobcem inovativního sortimentu technologických produktů a světovou dvojkou v kategorii TV. Je také oficiálním partnerem blížícího se ME ve fotbale – UEFA EURO 2024.

Sparta klopýtla, spraví si chuť doma s Hradcem? Tipujte další kolo na fotbalunas.cz a vyhrajte!

12.03.2024 20:59 0

Tipliga fotbalunas.cz se rozeběhla, ukažte svůj odhad i vy! Pro zápasy Fortuna ligy tu máme pro tipéry navíc extra motivaci - nejúspěšnější tipér se může každý týden těšit na voucher k odběru zboží z eshopu Pivovarů Lobkowicz. Tak neváhejte a po registraci na fotbalunas.cz tipujte výsledky nejbližšího, 25. kola ZDE.

HISENSE SESTAVA KOLA - 17.kolo Pražský | 1.A třída sk. B, 2023-2024

12.03.2024 09:28 0

První jarní soutěžní víkend je za námi a zde je nejlepší jedenáctka kola!

Stane se hráčem kola střelec prvního jarního hattricku nebo dáte přednost někomu jinému? V sestavě jsou hned 3 dvougóloví střelci.

Reportáž

Cholupice porazily Radotín po brance Jiřího Slámy z úvodu utkání

V úvodním jarním kole přivítal sedmý Radotín čtrnácté Cholupice. Utkání hrané na umělé trávě pod umělým osvětlením nabídlo padesátce diváků jediný gól.

Reportáž

Pánek si připsal hattrick a Řeporyje porazily Zbraslav 5:1

Souboj osmého s desátým týmem tabulky sliboval vyrovnaný zápas. Tomu tak i skutečně bylo alespoň v první půli. Do druhé si střelecké kopačky obul Ivan Pánek a hattrickem během 26 minut rozhodl o vítězství Řeporyjí.

Reportáž

Slivenec začal utkání velmi dobře, nakonec však s Meteorem prohrál

Souboj týmů ze spodních pater tabulky přinesl dobrý vstup domácích do utkání okořeněný gólem. Bohužel po půlhodině hry hosté z Meteoru dvěma rychlými góly zápas otočili a v utkání nakonec zvítězili o 3 branky.

Reportáž

První jarní utkání Přední Kopanina zvládla, Modřany porazila 3:0

Souboj dvou sousedních týmů z tabulky třetí Přední Kopaniny a čtvrtých Modřan sliboval zajímavou podívanou. Modřany mohli v případě vítězství jít před Přední Kopaninu. Ta však měla o motivaci také postaráno, jelikož se chce tabulkou posunout výše a zabojovat o případný postup!

Reportáž

Uhelné Sklady v závěru utkání urvaly 3 body

Aritma na své umělé trávě v pražských Vokovicích přivítala za slunečného, ale stále chladného počasí Uhelné Sklady. Utkání druhého týmu s šestým slibovalo v prvním jarním kole zajímavou podívanou.

Reportáž

Kbely potvrdily roli favorita a v úvodním jarním kole zvítezily o tři branky

První tým tabulky přijel odehrát první jarní kolo na hřiště Motorletu, kde se na umělé trávě utkal s týmem 1999 Praha.

Podzimní střetnutí těchto dvou týmů skončilo vítězstvím Kbel 4:0.
I přesto, že byly Kbely jasným favoritem, jelikož do utkání vstupovaly z první příčky, byl zápas velmi vyrovnaný a hosté ho na svou stranu definitivně strhli až v posledních pěti minutách. Domácí tým odehrál velmi slušný zápas a ukázal bojovného ducha a to hlavně proto, že s prvním týmem tabulky držel krok i přesto, že hrál skoro hodinu o jednoho hráče v poli méně.

Reportáž

Raptors dokázali překlopit utkání na svou stranu až ve druhém poločase

Souboj pátého týmu s devátým týmem tabulky nabídl na pražském Zličíně před zraky šedesátky diváků vyrovnaný první poločas. Fanoušci se branek dočkali až ve druhém poločase, kdy se o góly domácích postarali Houdek a Rizzi, kteří si shodně připsali po dvou brankách.

Reportáž

Souboj předposledního s posledním ovládla jednoznačným vítězstvím Libuš

Sobotní utkání pod umělým osvětlením na umělé trávě v pražském Braníku si nenachala ujít dobrá stovka diváků. Souboj posledního s předposledním, který byl ovlivněn řadou zranění na straně Bohnic ovládla Libuš jednoznačně 5:0.

FOTOSERIÁL: Pozor, letím!

08.03.2024 13:50 0

Občas ten fotbal připomíná spíše cirkusové představení, nácvik skoku šipky do vody či Labutí jezero. Nesouhlasíte? Dnešní galerie Vás o tom jistě přesvědčí.

Šlágrem kola bude zápas Plzně se Spartou. Tipujte a vyhrajte další z cen!

06.03.2024 14:27 0

Tpujte na fotbalunas.cz a ukažte svůj odhad! Stačí se zaregistrovat na náš  web a tipovat, nic víc už nepotřebujete' Pro zápasy Fortuna ligy tu máme pro tipéry navíc extra motivaci - nejúspěšnější tipér se může každý týden těšit na voucher k odběru zboží z eshopu Pivovarů Lobkowicz. Tak neváhejte a po registraci na fotbalunas.cz tipujte výsledky nejbližšího, 24. kola ZDE.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 17.kolo Pražský | 1.A třída sk. B, 2023-2024

05.03.2024 18:27 32

Již tento víkend znovu startuje pražská 1. A třída. Tipnete si výsledky prvního jarního kola lépe než trenér aktuálně prvního týmu tabulky skupiny B Martin Haniak?