Rozhovor

Ondra Prepsl ví, že umístění v tabulce se řeší až v zimě

Divize E
19.09.2017 18:07

Dlouholetá opora účastníka fotbalové národní ligy MFK Frýdek-Místek, za který odchytal celkem 173 zápasů a vychytal 43 nul. Bývalý mládežnický reprezentant ČR, nyní brankář 1. BFK Frýdlant.  To je Ondřej Prepsl.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 7.kolo Divize E, 2017-2018

19.09.2017 06:22

7. kolo opět přineslo spoustu zajímavých zápasů. A jeden se bohužel neodehrál vůbec a byl odložen (Bohumín - Opava) ..

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 8.kolo Divize E, 2017-2018

19.09.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Reportáž

Benešov se rozjel a nejde zastavit

17.09.2017 17:38 Divize E

Domácí se na Benešov těšili. V loňském ročníku vyhráli obě utkání a na plný bodový zisk si věřili i nyní. Jak dále sami přečtete, jejich naděje se rozplynuly rychleji než podzimní mlha.

Reportáž

Hranice jsou na "ručník" .....

17.09.2017 17:36 Divize E

V dalším utkání Moravskoslezské divize E zavítal Frýdlant na hřiště SK Hranice, které se před domácím publikem chtěly rehabilitovat za krutou porážku (9:1) na hřišti Opavy.

Reportáž

Jak Směták Havířov zachránil

17.09.2017 17:31 Divize E

V sychravém počasí se hrál od úvodního hvizdu otevřený duel. Hráči obou týmů opět vsadili na útok a diváci si celý zápas užili.

Reportáž

Remízový král Nový Jičín opět za bod

17.09.2017 17:29 Divize E

Až na několik málo minut měli hosté na hřišti nováčka velkou převahu, ale stejně jako ve všech dosavadních podzimních zápasech jim žalostná produktivita nedovolila získat víc než  jen jeden bod, přestože k utkání nastoupili s odhodláním získat body všechny.

Reportáž

Jeseník kradl v Brumově

17.09.2017 17:27 Divize E

Vstávání za tmy, čtyřhodinová cesta, zima, déšť. Žádný problém. Jesenické mužstvo po excelentním druhém poločase zvládlo utkání v Brumově, kde o pauze prohrávalo 0:1. Martin Furik dvakrát odcentroval a Adam Bříza v sobě probudil střeleckého zabijáka v pravý čas.

Reportáž

Švach tři body vystřelil

17.09.2017 17:25 Divize E

Na těžkém valašském terénu Slavičín odehrál v sobotu vítězné utkání. První poločas byl bez branek, ale díky druhé půli, kdy se trefil špílmachr Petr Švach, si odvezl všechny body.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 7.kolo Divize E, 2017-2018

14.09.2017 20:31

Článek

Česká televize odvysílá další zápas nižší fotbalové soutěže!

14.09.2017 14:45

Je tu další utkání nižší soutěže, které bude odvysíláno v přímém přenosu ČT Sport. Už v neděli 17. zaří se fanouškům od 10:00 hodin předvedou celky jihočeského krajského přeboru – Protivín hostí Hlubokou nad Vltavou!

Článek

Projekt Trénuj jako hvězda nabízí dětem kvalitní tréninky i setkání s profesionálními hráči

14.09.2017 10:15

V loňském roce se v Praze a středních Čechách rozběhl projekt Trénuj jako hvězda, který je zaměřen na individuální fotbalové tréninky mládeže. O tom, jak tento projekt vznikl, pro koho je určen, kteří známí hráči ho podporují a o dalších věcech jsme si povídali s Jolyonem Mungengou, jedním ze zakladatelů tohoto projektu

SESTAVA KOLA - 6.kolo Divize E, 2017-2018

12.09.2017 07:55

V divokém šestém kole divize E padalo gólů jako máku. Nezrodila se ani jediná remíza a padlo třicet dva gólů. Krásný zápas si užili diváci (a nebylo jich málo .. cca. 500) ve Frýdlantě nad Ostravicí. Neskutečná přestřelka 4:3, kde se nakonec radovali domácí borci. No a Opava rozemlela Hranice výsledkem 9:1 a proto i v sestavě kola figurují hlavně její hráči.

Článek

11.09.2017 00:22

Moravskoslezská divize žen odstartovala! Ve skupině C se utkaly Tasovice s Jevišovicemi a domácí tým i díky dvěma gólům kapitánky Křížové slaví vítězství.

Reportáž

Benešov našlapuje vzhůru

10.09.2017 19:39 Divize E

Utkání obou soupeřů bylo prvním ve vzájemné historii. Divizní nováček dokázal po remíze s Havířovem v minulém kole poprvé vyhrát s Jeseníkem a tak si i dnes věřil na bodový zisk.  Jak následující minuty ukázaly, bylo to jen zbožné přání.

Reportáž

Jeseník na Sady vlétl

10.09.2017 19:38 Divize E

Po vynikajícím prvním poločase konečně góly v síti hostujícího soupeře a zasloužené vítězství. Jeseník ukončil třízápasové trápení. Zápasy Jeseníku s Novými Sady se stávají zárukou gólových orgií – po loňských výsledcích 2:7 a 2:3 viděli diváci na jesenickém stadionu šest branek. Hlavně ale viděli důležité vítězství domácího mužstva, které zažehnalo hrozící krizi a prohlubující se špatnou náladu okolo svého týmu. Po třech nevydařených duelech byla panika to poslední, co by potřebovali a hráči se s tím vypořádali nejlepším možným způsobem: skvělým výkonem v prvním poločase rozhodli o důležitých třech bodech.

Reportáž

První vítězství Nového Jičína

10.09.2017 19:37 Divize E

V šestém kole FORTUNA divize se utkali soupeři, kteří tradičně zpravidla shlíželi na soupeře z horních pater tabulky. Tentokrát to byl souboj předposledního s posledním, pro oba tudíž zápas o psychickou výhodu.