Středočeský | Kolín | Okresní přebor

Článek

Stovky tipérů zkusily své štěstí, ale bezchybných jich bylo jen pár. Ukažte se i vy!

26.04.2017 15:34

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc chystáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Článek

Napříč Čechami se ukážou mladé výběry Česka, Belgie, Dánska i Švédska

25.04.2017 11:36

V Roudnici nad Labem, Lhotě u Kladna, Berouně, Slaném a na stadionu pražské Aritmy budeme mít v tomto týdnu možnost vidět reprezentační výběry Future do 16 let. Od úterý 25. do pátku 28. dubna se napříč Čechami představí mužstva Česka, Belgie, Dánska a Švédska.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 19.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

25.04.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 18.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

24.04.2017 20:35

Máme za sebou další kolo a přineslo některé nečekané výsledky a také rozhořčení některých účastníků. Ale hlavně přineslo dostatek gólů a s nimi i plno výborných výkonů, na jejichž základu vám přinášíme sestavu tohoto kola. Hlasujte do středečního poledne, nezpomeňte si zatipovat a v sobotu a v neděli zase na stadionech.

Reportáž

Plaňany dokázaly obrat o body Žiželice


Těžké utkání čekalo domácí Plaňany proti Žiželicím. Ale zraněními zdecimovaní hosté nestačili na nadšeně bojující Plaňanské.


Rozhovor

Hráč 17. kola OP, Vojta Kšírl: Hrajeme to já na bráchu, brácha na bráchu,...

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 22.04.2017 22:31

Vojta Kšírl, jeden z fotbalových trojčat v kádru Bečvár, získal nejvíce vašich hlasů v anketě o hráče kola a dnes vám s ním přinášíme krátký rozhovor.

Reportáž

FOTO: Povinné body zůstávají v Bečvárech


Pouťové utkání viděli diváci v Bečvárech. Hosté prohrávli už v první půli 2:1, ve druhé skóre narostlo na 5:1, ale Konárky ještě dokázaly kosmeticky výsledek proti ležérně hrajícím domácím korigovat.


Reportáž

Zásmuky opět remizovaly, v penaltách ale tentokrát neuspěly


Zásmuky dokázaly remízovat už potřetí v řadě, tentokrát v Pečkách. V předchozích zápasech uspěly v penaltách za dva body, nyní se jim ale penaltové kopy nevedly. 


Reportáž

Pěti góly zářil Marek Hrstka


Libodřice se po herní pauze připravily výborně na svého soupeře a deklasovaly ho sedmi góly, přičemž pětkrát mířil přesně Marek Hrstka a dvě trefy si připsal Pavel Sova.


Reportáž

Osecká Viktorie dál sbírá body


Po remízovém poločase vstřelil vedoucí gól domácí Viktorky hned na začátku druhé půle Patrik Lambert. Definitivní pojistku přidali domácí v závěru a připsali si důležité tři body.


Reportáž

Jestřabí Lhota se nadále pyšní neprostupnou obranou


Do Jestřabí Lhoty přijela k utkání Kouřim, která dokázala obrat o body první dva celky tabulky. V Jestřábce jim ale jejich výkon nestačil a po dvou rychlých brankách v úvodu druhého poločasu odjeli hosté domů bez bodů.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

20.04.2017 17:19

Již páté jarní kolo má o nastávajícím víkendu na pořadu kolínský OP. Nejspíš bude citelně chladno, tak se pořádně oblečte a doufejte, že vás zahřejí výkony vašich oblíbených fotbalistů na hřištích. Nyní se podívejte, jak tipuje náš expert a přidejte se sami k tipovačce...

Reportáž

Kouřim obrala Žiželice


K dohrávce šestnáctého kola se v Žiželicích proti domácímu celku postavila Kouřim. A opět dokázala na kvalitního soupeře zvolit vynikající taktiku.


Článek

Uhádnout všechny zápasy? Pro naše tipéry žádný problém! Zařadíte se mezi ně i vy?

18.04.2017 23:35

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc yhstáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Rozhovor

Ondřej Stoupa: Musím pořádně potrénovat, abych si vylepšil statistiky

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 17.04.2017 21:12

Hráčem šestnáctého kola OP se stal bečvarecký brankář, Ondřej Stoupa. Ondra mi rád poskytl odpovědi na několik otázek a vy si můžete rozhovor teď přečíst.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 17.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2016-2017

17.04.2017 20:56

Ztráta vedoucího týmu tabulky a další body již zatracovaných Zásmuk jsou největší události uplynulého víkendu. Derby v Plaňanech mělo náboj a kanonáda v Krakovanech také zajímaly diváky. Do sestavy se dostalo jedenáct borců, kteří se o tyto výsledky nejvíce zasloužili. Hlasujte, kdo získá korunu Hráče kola.

Reportáž

FOTO: Aleš Krupka rozhodl už v jedenácté minutě


Jestřábka málo dává a hlavně - málo inkasuje. A to se potvrdilo i v Nučicích, kde jediný gól rozhodl o tom, že body se budou stěhovat do Lhoty.


Reportáž

FOTO: V Plaňanech derby se vším všudy!


Pravé derby si užili diváci v Plaňanech. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou, dvě červené karty a závěrečný penaltový rozstřel. Vše nakonec se dvěma body pro domácí Plaňany.


Celkový počet článků: 573
Zpět na okres Kolín