Středočeský | Kolín | Okresní přebor

Článek

DIVOČINA VÍKENDU: Čtrnáct udělených karet a osmigólový střelec

19.10.2017 08:29

Někdy prostě rupnou nervy... A jsou z toho takové podívané, jako které vypichujeme v článku o dalších z víkendových NEJ. A kdo se o víkendu stal nejlepším střelcem České republiky? 

Článek

NÁLOŽ VÍKENDU: Vyhrát o dvacet gólů? Žádný problém!

18.10.2017 10:18

Máme pro vás připravenou další novinku! Každý týden budeme hledat napříč republikou ty nejzajímavější zápasy, které skončily nejdivočejšími výsledky. A že o pořádné přestřelky a debakly není nouze, se můžete sami přesvědčit...

Článek

Kdo vyhrál druhou část tipovačky kolínského OP? Kdo získal vouchery do Trojky?

17.10.2017 21:30

Druhá část tipovací soutěže kolínského okresního přeboru je u konce. Známe nejlepší tipéry 5. - 8. kola a víme, kdo získá vouchery na volný vstup do Sportovního centra TROJKA v Kolíně, které je sponzorem druhé fáze. Zbývá rozřešit jedinou tajenku.

Článek

Je čas na tipování zápasů! Jste mezi výherci cen z uplynulého víkendu?

17.10.2017 15:10

 

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře...

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 9.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

17.10.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 8.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

16.10.2017 22:19

V minulých kolech nebyl problém obsadit místa v jedenáctce kola. Tentokrát ovšem výkony hráčů příliš trenéry neoslnily, ale i přesto vám redakce nabízí jedenáct "top" výkonů. Najděte mezi nimi své favority a hlasujte o hráče osmého kola.

Reportáž

V pětaosmdesáté minutě rozhodl Jan Paclík, všechny body zůstávají v Kouřimi


Mezi střelce branek se zapsali pouze domácí hráči, ale těsnou výhru musel vystřelit pět minut přěd koncem Jan Paclík. Stopadesát diváků se v pěkném počasí dočkalo tří bodů pro domácí.


Reportáž

Jevany stále válí, tentokrát si poradily s Plaňany


Do Jevan týmy jezdí nerady a i tentokrát hosté odjíždějí bez bodu. Domácí byli po celý zápas lepší a nenechali nikoho na pochybách, kdo získá tři body.


Reportáž

Tuklaty mají z posledních dvou kol děsivé skóre


Minule 0:5 a nyní 0:7. Na tyto dva výsledky musí borci Čechie brzy zapomenout. A při tom po půlhodině hry prohrávali jen o jednu branku. V posledních dvaceti minutách se ale domácí rozstříleli a uštědřili hostům pořádný výprask.


Reportáž

Drama rozhodovaly až pokutové kopy a Dobráč bere dva body


Libodřičtí šli po brance Sovy do vedení, ale hosté gólem do šatny vyrovnali. Ve druhé půli se týmy přetahovaly, komu se podaří rozhodnout. Domácí měli i penaltovou příležitost, ale definitivně rozhodnout musely až série pokutových kopů.


Reportáž

Domácí stahovali třígólový náskok, ale jedna branka jim chyběla


Po patnácti minutách 0:2, po půlhodině hry dokonce 0:3. Ale domácí z penalty snížili a dvě minuty před koncem se dostali na dostřel jediné branky. Bohužel ve druhé půli už žádný gól nepadl a vítězství patří hostům.


Reportáž

Střelecké trápení Červenopečeckých pokračuje


V poločase domácí prohrávali pouze o gól, ale další branky inkasovali ve druhém dějství. A protože střelecká potence domácích je stále mizivá, tak tři body putují do Velimi.


Reportáž

Krakorky vydolovaly tři body i přes vyloučení


Necelé dvě stovky diváků si našly cestu na derby mezi domácími Žiželicemi a hosty z Krakovan. Fotbal je ale moc nadchnout nemohl, pro domácí diváky navíc přišla i tři minuty před koncem gólová střela Hačky a hosté si odvážejí všechny tři body.


Rozhovor

Někdy se na hřišti načapám, jak čučím do nebes, říká o sobě Vojta Lukáš

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 13.10.2017 14:58

Připravili jsme pro vás rozsáhlý rozhovor s hráčem sedmého kola, pečeckým Vojtou Lukášem. Tento třicetiletý hráč balancuje mezi základní sestavou a lavičkou, ale po návratu z Velkých Chválovic je vždy stoprocentně připraven naskočit a odvést kvalitní výkon tak, jak to předvedl v uplynulém kole.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 8.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

10.10.2017 16:50

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. A finálové kolo druhé části má před sebou Tipovačka kolínského okresního přeboru. Zatím je to napínavé, na čele je zatím Dominik Kočí s patnácti body, následován čtrnáctibodovými Kubalíkem, Jetmarem, Jamborem a Procházkou. Ale šanci mají i další. Zároveň gratuluji ke stoprocentním tipům z minulého kola, za což si hned tři zástupci kolínského okresu vytipovali poukázky od SportFotbal.cz.

Článek

Rarita - ceny z Tip Ligy míří tentokrát do jediného okresu!

10.10.2017 10:20

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře...

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 7.kolo Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

09.10.2017 20:37

Krásných čtyřicet branek padlo v sedmém kole. Možná i proto si trenéři nejvíce cenili tvořivých středopolařů, protože i přes tolik branek je vícenásobných střelců pomálu. Tak i proto nejsou všichni hráči na svých oblíbených postech, ale věřím, že i tak najdete své favority a pošlete jim své hlasy.

Reportáž

Derby rozhodli domácí dvěma góly po přestávce


V první půli se hrál vyrovnaný fotbal i s vyrovnaným výsledkem. Krátce po pauze ale šli domácí dvěma góly do trháku a Libodřice už reagovat nedokázaly.


Celkový počet článků: 840
Zpět na okres Kolín

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 AFK Pečky 8 37:9 22
2 FC Jevany 8 40:13 21
3 TJ Sokol Býchory 8 24:5 18
4 TJ Kouřim 8 23:9 18
5 FC Velim B 8 24:8 14
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 David Janouch 15
2 Michal Macháček 11
3 Jan Popelka 7
4 Tomáš Jedlička 7
5 Jakub Korčák 7
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Michal Pytloun 35 62% 1
2 Dominik Kočí 34 60% 0
3 Petr Jambor 33 58% 1
4 Jan Konůpek 33 58% 0
5 Jaroslav Bečvařík 33 58% 0
Zobrazit celou tabulku