Nučice vyrovnaly v poslední minutě

15. M. Hrstka , 41. P. Sova , 51. J. Košík , 76. M. Hrstka - 27. M. Chromý , 28. F. Kubalík , 37. F. Kubalík (p.) , 90. M. Chromý
0

Ve vyrovnaném a bojovném utkání vstřelili první gól domácí, ale hosté dokázali otočit na 1:3. Domácí se nevzdali a během druhé půle si opět vzali vedení, o které přišli až v devadesáté minutě. V penaltách pak byli úspěšnější Libodřičtí.

Nučice otočily skóre

Domácí tým začal jak se sluší a patří velkým náporem. Libodřičtí byli mnohem aktivnější. Hned po pár minutách první půle centroval ze strany Košík a před nabíhajícím Pohankou stačil ukopnout míč Šulc. Rovněž tak další prudký přízemní centr Pohanky nikdo nedokázal nasměrovat mezi tyče. Centr Heverleho zase Košík nedokázal trefit správně. Když už se hra vyrovnávala a Nučičtí se dostávali na dostřel, tak domácí předvedli rychlou akci, Hrstka byl sice o míč obrán, ale odkop hostů trefil hráče, náhodně se odrazil zpět k Markovi Hrstkovi a ten po zemi otevřel skóre - 1:0. A domácí usnuli na vavřínech...

Rozehrávku váhajících obránců Libodřic vystihl Matěj Chromý. Obhodil si bránícího hráče a křižnou střelou z rohu velkého čtverce trefil přesně - 1:1. Uběhla sotva minuta, když další chybu domácích vyrobil Baško, míče se zmocnil Filip Kubalík a tváří v tvář Kolářovi proměnil - 1:2. Dokonalý obrat završili hosté po několika dalších minutách. Krutský se po autu protáhl podél brankové čáry, jeho centr domácí beci odvrátili jen k Šulcovi. Jeho střela byla sražena a v následném souboji Šudy fauloval Filipa Kubalíka. Sám faulovaný penaltu proměnil - 1:3.

Domácí tým se ale zlomit nenechal a opět převzal otěže. Tečovanou střelu Baška chytá Krutský, Hrstka míří jen do tyče, ale zblokovanou střelu Medlena dokázal Pavel Sova z otočky poslat do sítě - 2:3.

Drama pokračovalo

Ve druhém poločase byly Libodřice lepší, tlačily se do útoku a v jedenapadesáté minutě se podařilo srovnat Josefovi Košíkovi - 3:3. V 62.minutě odpískal sudí faul na Sovu, ale Baško penaltu neproměnil. Poté měl několik střeleckých pokusů hostující Marek Šulc, který ostřeloval domácího brankáře z přímých kopů. Míče měly zajímavou trajektorii, ve vzduchu vždy zaplavaly a dvakrát skončily na brankové konstrukci. Když už začal nápor domácích upadat a hra se vyrovnala, Marek Hrstka si zaběhl za obranu a poslal domácí opět do vedení - 4:3. V 92.min už domácí slavili vítězství, ale Kubalík se dokázal prodrat přes několik obránců, předložil míč Matěji Chromému a ten srovnal na konečných 4:4.

Druhý bod zůstal na domácím hřišti

V penaltách šli do vedení po první sérii hosté, když Tomáš Krutský chytil Heverlemu jeho pokus. Ve třetí sérii však Hurtíka vychytal Kolář a ve čtvrté Tomáš Krutský přestřelil. A bylo rozhodnuto...

FK Libodřice
Lukáš Lanc, trenér: Byl to dramatický zápas. Nejvíce mě ale mrzí, že doma dostaneme čtyři góly, které navíc soupeři doslova darujeme. Vím, že když inkasujeme jednou, dvakrát, tak to doma svojí zarputilostí dokážeme otočit. Ale čtyři góly... to je na mě moc!

TJ Nučice
Petr Houdek, vedoucí: V úvodu utkání nás soupeř překvapil kombinační hrou a rychlými protiútoky, které vyústily v úvodní branku. Do hry nás dostala krásná branka Matěje Chromého, začali jsme kombinovat a dostali jsme soupeře pod tlak, což vyústílo v další dvě vstřelené branky. Poté jsme vlastními hrubkami darovali soupeři vyrovnání. Od této doby to byl vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. Po brance na 4:3 jsme dostali domácí pod tlak, což vyústilo ve vyrovnávací branku v nastaveném čase. Remíza je zasloužená.

Počet diváků: 80. Rozhodčí: Wolfram Pavel - NĚMEC Ladislav (N), KOČÍ Dominik (N).