11.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2016-2017

--

Srbeč skončila po podzimní části bez bodů

33. K. Zikmund , 45. A. Bureš (p.) , 67. L. Konopásek , 86. J. Koc - 49. K. Kratina (p.)
0

V posledním kole podzimní části se nepodařilo Srbči ani tentokrát získat první body do tabulky. Pavlíkovští tak sebrali všechny body a uzavřeli podzim veseleji.

Hosté od začátku utkání bojovali, ale kvalita byla na domácích kopáčkách. První gól po skrumáži před brankou vsítil ve 33. minutě Zikmund. Na konci prvního poločasu přidal ještě z penalty branku Bureš a zvýšil tak vedení na 2:0

Druhá část utkání začala převahou domácích, ale chyběla jim lepší finální přihrávka a tak udeřilo na druhé straně. Ve vápně fauloval Novák a k nařízené penaltě se postavil Kratina, který se nemýlil, 2:1. To vlilo energii do nohou hostujících hráčů, kteří měli najednou mírnou převahu, ale nevytvořili si žádnou vyloženou příležitost.   V 67. minutě zatáhl po lajně výborně hrající Hamouz balón, zpětnou nahrávkou našel Konopáska, který zvýšil na 3:1. Poslední slovo měl Koc, ten v 86. minutě přešel přes dva hráče a podél gólmana upravil skóre na konečných 4:1

SK Pavlíkov
Lukáš Konopásek: "Poslední utkání v sezoně a ještě na domácím hřišti jsme si chtěli užít a rozloučit se vítězně, jediné plus na utkání je výhra, jinak naše hra nebyla vůbec optimální, zase bylo zbytečně moc zkažených nahrávek, v tomhle myslím, že nás tlačila "bota" celý podzim, tak do jarní soutěže máme na čem zapracovat."

SK Pavlíkov
Z. Melč [-] - V. Mašek [-] , N. Grech [-] (46. T. Hink [-] ) , K. Zikmund [-] , J. Koc [-] , T. Gebhart [-] (70. P. Pánek [-] ) , L. Polcar [-] , P. Hamouz [-] , A. Bureš [-] (46. L. Konopásek [-] ) , K. Novák [-] , L. Kříž [-]

TJ Sokol Srbeč
D. Trapp [-] - P. Čermák [-] , J. Vitner [-] , M. Kratina [-] (74. J. Novotný [-] ) , M. Sova [-] , M. Svítek [-] , M. Cífka [-] , J. Brož [-] , M. Suchý [-] , K. Kratina [-] , J. Klouda [-]

ŽK: 45. K. Kratina .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: TICHÝ Martin - ŠKRLANT Martin (N), FISCHER Jiří (N).