3.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2016-2017

--

--

Radotice konečně vyhrály

0

Po sérii tří remízových zápasů se dočkali první výhry fotbalisté Radotic a posunuli se do horní části tabulky.

Domácí si vypracovali dvougólový náskok

Radotice zatím v novém soutěžním ročníku nejspíš neuznávají jiný výsledek než 1:1, kterým jejich všechny tři zápasy skončily. Mladý tým Jakubova má zatím kolísavé výsledky, a tak jim zatím patří sedmé místo tabulky. Domácí tým už chtěl naplno bodovat a tak se hned od začátku utkání pustil do svého soupeře s chutí a hned v 5. minutě toto snažení přineslo kýžené ovoce v podobě gólu, který vstřelil domácí kapitán a tahoun Jan Čech -1:0. Potom střelci dlouho mlčeli a to do 42. minuty, kdy se trefil na 2:0 Lukáš Tříletý.

Domácí v pohodě dokráčeli ke třem bodům

Po změně stran se prakticky obrázek hry neměnil a v 55. minutě se domácí opět prosadili zásluhou střídajícího Štěpána Melzera -3:0. Hosté pak v 70. minutě vykřesali jiskřičku naděje, když se trefil další střídající hráč Pavel Matušína a bylo to 3:1. Domácí však drama nepřipustili a v 87. minutě Stanislav Michal pečetil na konečných 4:1.

Družstevník Jakubov
Pospíchal Tomáš, trenér: Soupeř byl dneska lepší a zasloužil si vyhrát. Domácí dokázali potrestat naše chyby.

TJ Družstevník Radotice
F. Šťastný [-] - F. Tobolka [-] , P. Tobolka [-] , T. Kincl [-] - O. Navrátil [-] , M. Tobolka [-] (81. A. Jelínek [-] ) , M. Habich [-] (68. M. Novák [-] ) , L. Tříletý [-] (46. Š. Melzer [-] ) , J. Čech [-] - D. Kincl [-] (74. J. Nevěčný [-] ) , S. Michal [-] (89. P. Netík [-] )

M. Klíma [-] - M. Muzikant [-] , J. Kratochvíl [-] (46. P. Matušína [-] ) , J. Číhal [-] , R. Benáček [-] (64. J. Vrbka [-] ) , L. Branč [-] , T. Kosmák [-] , M. Gáborík [-] (46. D. Mikýsek [-] ) , T. Vrbka [-] (86. V. Vejmelka [-] ) , T. Pospíchal [-] , J. Dostál [-]

ŽK: 66. M. Habich - 66. T. Kosmák , 80. D. Mikýsek .
Hráči zápasu: M. Klíma .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: VALA Vladimír - NEVĚČNÝ Jan (N), LIŠKA Vlastimil (N).