6.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2016-2017

Jakubov přišel o výhru v druhém poločase

19. T. Kosmák , 42. J. Smetana - 55. J. Grün , 67. J. Grün
0

Hlavně zásluhou Jana Grüna připravila Litohoř Jakubov o druhou výhru sezóny.

Domácí si nečekaně vybudovali dvougólový náskok

Jakubov se před tímto soubojem dostal na poslední příčku, ale o jeho opuštění musel zabojovat proti Litohoři, které se povedl famózní obrat na hřišti do té doby vedoucích Myslibořic. Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním byli aktivnější domácí, měli častěji míč na svých kopačkách a vytvářeli si šance k zakončení. Bohužel pro ně proměnili pouze dvě. Nejprve se trefil v 19. minutě Tomáš Kosmák, který tak poslal domácí do vedení 1:0. Hosté v tu chvíli nevěděli kam skočit a zásluhou domácí nemohoucnosti a vynikajícíhovýkonu Ondřeje Dvořáka mohlo být skóre mnohem vyšší. A tak se o poločase šlo do kabin pouze za stavu 2:0, protože těsně před pauzou se ve 42. minutě trefil za domácí Jiří Smetana.

Ve druhém poločase opět úřadoval Jan Grün

O přestávce přišlo v týmu hostí k některým změnám a bylo to hned na výkonu znát. Druhý poločas totiž převzali iniciativu v utkání hosté a trestali z rychlých protiútoků. Zvlášť střelecky disponovaný Jan Grün dělal svým pohybem domácím značné potíže a navázal tak opět na skvělou druhou půli jako před týdnem v amayslibořicích. V 55. minutě nejprve snížil na 1:2 a v 67. minutě bylo po jeho další akci vyrovnáno 2:2. Jan Grün se tak postaral o posledních pět branek Litohoře. Následně se hra vyrovnala, ale své další šance už neproměnil ani jeden tým a utkání tak skončilo zřejmě spravedlivou remízou 2:2

Družstevník Jakubov
Pospíchal Tomáš, trenér: : Začátek byl jako přes kopírák s předešlým domácím utkáním. Byli jsme lepší, ale místo abychom z jasných příležitostí zápas rozhodli, dáme jen dvě branky a druhý poločas nejsme schopní výsledek udržet. Hosté ve druhém poločase ukázali svoji kvalitu a odvezli si zaslouženě bod.

TJ Litohoř
Šafrata Marek, asistent trenéra: V prvním poločase jsme soupeře hrubě podcenili, což se nám málem vymstilo. Do druhé půle jsme udělali několik změn a nakonec jsme mohli i vyhrát, ale dělba bodů je spravedlivá.

M. Klíma [-] - M. Gáborík [-] (74. M. Chalupa [-] ) , J. Smetana [-] , J. Dostál [-] , M. Dunkler [-] , D. Mikýsek [-] (77. J. Vejvoda [-] ) , T. Kosmák [-] , L. Branč [-] , T. Vrbka [-] (31. P. Krutiš [-] ) , R. Jelínek [-] , M. Dunkler [-]

TJ Litohoř
O. Dvořák [-] - L. Klejdus [-] , R. Szabó [-] , M. Šafrata [-] , D. Bouda [-] (71. V. Šabatka [-] ) , L. Dolanský [-] (46. V. Bártů [-] ) - K. Svoboda [-] , P. Szabó [-] - J. Grün [-] , D. Punčochář [-] , J. Trávníček [-]

ŽK: 25. T. Vrbka , 36. T. Kosmák , 79. J. Smetana - 28. R. Szabó , 84. K. Svoboda .
Hráči zápasu: M. Dunkler - J. Grün , O. Dvořák .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: HOLÝ Petr - KOŠÁK František (N), DOLANSKÝ Ladislav (N).