9.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2016-2017

--

Litohoř překvapení nepřipustila

7. D. Bouda , 14. D. Šibor , 36. K. Svoboda , 56. D. Šibor , 76. D. Šibor , 85. J. Grün - 32. M. Martenek , 39. M. Martenek (p.) , 89. P. Bartůšek
0

Litohoř  se vítězstvím nad Slavicemi udržele v hlavní skupince bojující o postup.

V prvním poločase bylo k vidění pět branek

Domácí vstoupili do utkání opět aktivně a v 5. minutě netrefil prázdnou branku Grün. V 7. minutě zatáhl míč k vápnu Šibor a centrem našel Boudu, který hlavičkou proměnil šanci 1:0. Hosté odpověděli v 8. minutě, kdy nebezpečnou střelu hostů Dvořák vyrazil na rohový kop. Ve 13. minutě zkombinovali Grün se Šiborem a Šibor zvyšoval na 2:0. Ve 23. minutě neproměnil tutovku domácí Bouda. Hosté snížili z přímého kopu pěknou střelu do šibenice. Domácí dostal do dvoubrankového vedení Kamil Svoboda, jenž nádhernou střelou z 25 metrů zvýšil na 3:1. Hosté se opět dostali do utkání, kdy fauloval ve vápně. Trávníček a hosté z pokutového kopu snížili na 3:2.

Druhá půle už byla záležitostí domácích

Ve druhé půli byli opět lepší domácí a po ukázkové akci Šafraty, kdy klasicky zasekl a vyslal do vápna Rudolfa Szaba, kterého střelu golman hostů vyrazil pouze na Šibora a ten zvýšil v 56. minutě na 4:2. Hosté opět zahrozili pěknou střelou zpoza vápna, ale Dvořák opět vytěsnil míč na rohový kop. Byli to opět domácí, kdy si v 76. minutě na centrovaný míč naběhl Šibor a zvýšil na 5:2. V závěru utkání vyslal Kamil Svoboda po křídle Coufala a ten nádhernou přihrávkou před branku našel Grüna a ten zvyšoval do prázdné branky na 6:2.  V poslední minutě hosté korigovali po samostatném úniku na 6:3. Litohoř tak zůstává v boji o postup.

TJ Litohoř
Šafrata Marek, asistent trenéra: Zbytečnými chybami jsme soupeře dostali v první půli do hry, ale druhý poločas byl jasně v naší režii a zaslouženě jsme vyhráli.

SK Slavice
Hort Jaromír, trenér: V první půli jsme ještě dokázali s domácími držet krok, ale ve druhém poločase fotbalovější domácí ovládli zápas

TJ Litohoř
O. Dvořák [-] - L. Klejdus [-] , J. Trávníček [-] , R. Szabó [-] - K. Svoboda [-] , J. Grün [-] , P. Szabó [-] (40. L. Coufal [-] ) , D. Punčochář [-] (83. P. Obrdlík [-] ) , D. Šibor [-] - D. Bouda [-] (46. M. Šafrata [-] ) - K. Svoboda [-]

SK Slavice
P. Kříž [-] - P. Bartůšek [-] , M. Svoboda [-] , M. Stonáček [-] , M. Martenek [-] (60. D. Trojan [-] ) , M. Fogaš [-] , Š. Tomek [-] (73. T. Janoušek [-] ) , L. Tomek [-] , M. Chromý [-] , L. Němec [-] , P. Jelínek [-]

ŽK: 54. K. Svoboda , 78. L. Klejdus .
Hráči zápasu: D. Šibor - M. Martenek .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: VALA Vladimír - DOLANSKÝ Ladislav (N), ŠVIHÁLEK Josef (N).