Dvougólový Hošek pohlídal vítězství na domácí půdě

8. J. Hošek , 63. J. Hošek - 60. M. Mika
0

Do Řevničova zavítalo k předposlednímu utkání podzimní části mužstvo z Roztok. Domácí si šňůru vítězství nepokazili a připsali si další tři body do tabulky.

Utkání začali lépe hosté, drželi častěji míč na kopačkách, ale k první vážnější šanci se dostal řevničvský Fujera , kterého vybídl krásným pasem Hošek a šel téměř sám na bránu. Špatně však trefil levou a míč šel vysoko nad. První gól přišel hned v 8. minutě, kdy Hošek trefil přesnou ranou přes vysunutého gólmana.

Do konce poločasu již nepadl gól ani na jedné straně, a tak se šlo do šaten za jednogólového vedení domácích.

Hostům se podařilo vyrovnat v 60. minutě, když se nemýlil přízemní střelou z poza vápna k tyči Mika. Na to měl však během tří minut odpověď opět Hošek. Navýšil na 2:1 po centru do prázdné brány. Zbylé minuty si dokázaly ohlídat svou svatyni obě mužstva, a tak si připsali tři body domácí borci z Řevničova.

Počet diváků: 50. Rozhodčí: SEDLÁČEK Petr - BOBÁK Vladimír (N), HŮLA Pavel (N).