10.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

--

Vyrovnaný zápas rozhodla vlastní branka

37. R. Černý - 41. M. Tomčík , 84. M. Hanzlík (vl.)
0

Po prvním poločase se hrálo herně i výsledkově vyrovnané utkání. Ve druhém poločase se Vrchlabští dokázali zlepšit a svého soupeře začali přehrávat. To vyústilo v rozhodující vlastní gól, který si Úpice vstřelila šest minut před koncem

Rozhodující převaha Vrchlabí z druhého poločasu

V prvním poločase se mezi Úpicí a Vrchlabím hrálo vyrovnané utkání. Bojovnému zápasu nasvědčoval i mokrý terén, který nutil hráče na obou stranách, aby byli neustále ve střehu. Gólové situace si oba týmy schovaly až do závěru poločasu. Jako první se ve třicáté sedmé minutě prosadili domácí. Úpický Radek Černý využil nedůsledného bránění Vrchlabských a po standardní situaci dostal míč do sítě. Vedení ale Úpici vydrželo jen několik málo minut. Ve čtyřicáté první minutě se totiž Vrchlabí podařilo zásluhou Milana Tomčíka srovnat na poločasových 1:1.

Ve druhém poločase začali více vyčnívat fotbalisté Vrchlabí, kteří díky své přesné a svižné hře začali Úpici přehrávat. Vrchlabí si tak vytvořilo optickou převahu, ani ta ale dlouhou dobu nenesla kýžené ovoce. Dlouhotrvajícímu náporu hostů odolávala Úpice až do osmdesáté čtvrté minutě. Tehdy hosté donutili domácí tým k chybě a po smolné vlastní brance domácího kapitána Milana Hanzlíka se Vrchlabí ujalo rozhodujícího vedení. Na vedoucí gól hostů již Úpice nenašla odpověď, a hosté se tak radovali z dalšího tříbodového vítězství.