2.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2016-2017

--

Za Domamil řádil střelecky Zdeněk Soukup

30. Z. Soukup (p.) , 50. Z. Soukup , 73. Z. Soukup , 90. Z. Soukup - 22. P. Fouma , 39. P. Fouma , 77. R. Janoušek , 78. J. Vrba
0

Nevídaný střelecký koncert zažil domácí hráč Zdeněk Soukup, který čtyřmi góly přispěl ke konečné remíze 4:4.

Petr Fouma poslal hosty dvakrát do vedení

V Domamily se utkala dvě mužstva, která uzavírají dno tabulky. Nové Syrovice totiž nezískaly ještě ani jeden bod a vždy jednoznačně prohrály. Naopak Domamil v posledním kole zcela zaskočila Radotice na jejich hřišti a přivezla si velmi cenný bod za remízu 1:1. Také si chtěla udobřit všechny své fandy za poslední domácí porážku od Slavic. Utkání s vysokými teplotami spíše lákalo někam k vodě, ale rozpis utkání je neúprosný pro všechny.  V prvním poločase domácí tým neproměnil řadu brankových příležitostí, naproti tomu hosté využívali chyb u domácích hráčů a trestali je. Tu první potrestal ve 22. minutě Petr Fouma a poslal hosty do vedení -0:1. Domácí naštěstí bojovali a také vybojovali penaltu, kterou proměnil ve 30. minutě Zdeněk Soukup, který odstartoval svůj střelecký koncert -1:1. Přesto šli do poločasu spokojenější hosté, protože se ve 39. minutě opět trefil Petr Fouma -1:2.

Zdeněk Soukup urval bod v poslední minutě

Domácí hráči byli po celý zápas lepším týmem. Hosté vycházeli ze zabezpečené obrany a hráli na rychlé protiůtoky. V 50. minutě, ale domácí opět vyrovnali další brankou Zdeňka Soukupa 2:2. V 73. minutě se potom poprvé v zápase dostali do vedení domácí borci. O obrat se postaral hattrickem Zdeněk Soukup -3:2. Radost z vedení však domácím netrvala dlouho, protože se v 77. minutě trefil hostující Robin Janoušek -3:3. A o minutu později bylo z domácími ještě hůř. Běžela 78. minuta a hrdinou Nových Syrovic B se mohl stát střídající Jiří Vrba, který znovu otočil skóre na stranu hostí -3:4. Když už se domácí smiřovali s porážkou, spasil je v 90. minutě hrdina zápasu Zdeněk Soukup a zaslouženě vyrovnal -4:4

TJ Sokol Domamil
Pravec Pavel, trenér: Po prvním poločase jsme měli vyhrávat 3-0 . Soupeř z 5 šancí dal 4 góly a to po našich chybách .
Zápas jsme začali lépe, když se nám podařilo vstřelit 2 šťastné góly a po poločase jsme vedli 2:1. Ovšem problémy v obraně nám dělal hostující útočník Soukup, který nám dohromady vstřelil všechny 4 góly. Nejhorší na tom bylo, že ten posledni vstřelil po podceněnné standartni situaci v 90. minutě.

P. Polenda [-] - Z. Dvořák [-] , R. Menčík [-] , P. Brus [-] , M. Kovář [-] (75. B. Schlápota [-] ) , Z. Soukup [-] , T. Soukup [-] (50. J. Vyplašil [-] ) , P. Šabatka [-] , T. Vyskot [-] , M. Dvořák [-] , P. Šabatka [-]

SK Nové Syrovice B
M. Novák [-] - J. Zelenka [-] (54. L. Nejerál [-] ) , R. Janoušek [-] , D. Růžička [-] , P. Polák [-] (46. J. Vrba [-] ) , P. Zerza [-] , L. Houserek [-] , J. Vlček [-] , P. Jenerál [-] , P. Fouma [-] , J. Weidenthaler [-]

ŽK: 84. P. Šabatka - 30. M. Novák , 90. J. Vlček .
Hráči zápasu: Z. Soukup - D. Růžička .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: ČEJKA Jaromír - ŠPINKA Václav (N), SOUKUP Zdeněk (N).