4.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2016-2017

--

Radotice doma opět vyhrály a opět vysoko

32. J. Čech , 34. J. Čech , 50. J. Čech , 55. J. Čech , 68. D. Kincl , 71. M. Plank (p.) , 90. P. Netík (p.) - 84. J. Vrba
0

Z domácího dvojzápasu vytěžili fotbalisté Radotic plný bodový zisk a posunuli se na třetí místo tabulky pouhé dva body za vedoucí Myslibořice

Jan Čech poslal dvěma slepencama Radotice do dvougólového vedení

Radotice sehrály  opět své utkání na domácím hřišti a byly stejně posilněni vysokou výhrou jako B tým Nových Syrovic. V posledním vzájemném zápase dominovali též domácí, a to v poměru 4:1. Za úmorného horka nastoupili domácí borci proti Novým Syrovicím aktivněji a snažili se o brzké vedení, které by jim dodalo více klidu na svých kopačkách. Půl hodiny zápasu však čekalo čtyřicet přítomných diváků zbytečně na gól. Potom však přišla skvělá dvouminutová pasáž, která už domácím udělala obrovskou radost. Hlavní roli si v ní střihnul domácí kapitán Jan Čech, který v 32. a 34. minutě dvakrát vyzrál na hostujícího brankáře Marka Nováka a Radotice rázem vedly 2:0. Do konce poločasu se již skóre nezměnilo, a tak se domácím šlo do kabin velice zvesela.

Domácí si v druhé půli s chutí zastříleli

Ve druhém poločase už domácí naprosto dominovali a branky za zády Marka Nováka přibývaly. A to hlavně zásluhou Jana Čecha v 50, a 55. minutě, kdy si připsal již svou čtvrtou brankou v zápase. Za zmínku stojí jeho čtvrtá branka, kde si po narážečce Tomáše a Daniela Kincla řekl o nahrávku, kterou zkušeně zužitkoval. V 68. minutě se dočkal i Daniel Kincl-5:0 a následně z penalty Martin Plank -6:0. Na 6:1 pak zaznamenal za hosty čestný úspěch Jiří Vrba, ale konečnou tečku za zápasem udělal v poslední minutě z další penalty pro domácí Pavel Netík -7:1.

TJ Družstevník Radotice
Kincl Daniel, trenér: Soupeř bojoval, ale střílel pouze z dálky. Střídající hráči se dobře dokázali zapojit do hry. Před soupeřem smekám, že se i za nepříznivého stavu snažil o vstřelení gólu.

SK Nové Syrovice B
Škoda Adam, trenér: Předvedená hra rozhodně neodpovvídala výsledku, nehráli jsme až tak špatně. Ovšem domácí proměnili většinu svých šancí, které měli převážně z brejkových situací.

F. Šťastný [-] - F. Tobolka [-] , A. Jelínek [-] , P. Tobolka [-] , T. Kincl [-] (78. P. Netík [-] ) - O. Navrátil [-] , M. Tobolka [-] , L. Tříletý [-] (46. M. Plank [-] ) , J. Čech [-] - D. Kincl [-] , S. Michal [-] (60. J. Nevěčný [-] ) -

M. Novák [-] - J. Houserek [-] , L. Fryauf [-] , L. Nejerál [-] , J. Vlček [-] , J. Lang [-] , J. Vrba [-] , R. Janoušek [-] , P. Jenerál [-] , J. Weidenthaler [-] , L. Houserek [-]

ŽK: 61. M. Tobolka - 56. R. Janoušek .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: SVOBODA Libor - NEVĚČNÝ Jan (N), LIŠKA Vlastimil (N).