12.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2016-2017

--

Lukavec ukončil dlouho sérii bez vítězství

0

Jakoby fotbalistům Bezděkova docházela na podzim fotbalová šťáva.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Domácí byli úplně bezzubí

Do Bezděkova dorazil Lukavec. Dle tabulky byl v roli favorita domácí celek. Lukavec se naopak na podzim trápí, na tříbodové vítězství čekal už sedm zápasů...

Bezděkov byl v prvním poločase fotbalově bezzubí. Chyběla mu šťáva, na hřišti pak nebyl hráč, který by bezděkovský tým dokázal strhnout. A tak šel v 18. minutě do vedení Lukavec, když se trefil dobře hrající útočník Michal Richtr.

Do konce poločasu už žádná další branka nepadla, do kabin si tak Lukavec nesl náskok 1:0.

Snížení přišlo pozdě

Po změně stran se už Bezděkov trochu více vzchopil, ovšem do vyložených šancí se nedostával. Lukavec si hlídal těsné vedení, navíc hrozil z nebezpečných protiútoků.

Pět minut před koncem navíc hosté přidali druhou trefu. A postaral se o ní opět Michal Richtr, který dal na 2:0. Bezděkov se dočkal snížení, ale přišlo příliš pozdě. Minutu před koncem pokazil Janu Brožíkovi čisté konto Radek Jirásek.

To však nakonec hosty nemuselo mrzet. Lukavec vyhrál 2:1 a odvezl si z Bezděkova překvapivé, ale zasloužené vítězství.

Bezděkov je tak pátý, v posledním podzimním kole hraje v Liběšicích. Lukavec je jedenáctý, podzim zakončí doma proti Černivu.

SK Bezděkov
Tomáš Martan, SK Bezděkov: "Bylo to hodně špatné. Už aby byla zimní přestávka. Kluci byli na hřišti mrtví, jakoby chyběla šťáva. Na hřišti chyběl lídr, který by to vzal na sebe. Lukavec nakonec vyhrál zaslouženě."

SK Lukavec
Jiří Hönig, trenér SK Lukavec: "Jeden z nejlepších výkonů jaký jsme na podzim podali. Kluci makali a vypracovali si další šance. Bylo znát, že se po zranění vrátil do sestavy Stanislav Hamza."