1.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2016-2017

--

Cvikov se s podzimem rozloučil ve velkém stylu

1. V. Tima , 7. T. Pollach , 14. V. Tima , 24. Z. Paštika , 27. M. Novotný , 30. V. Tima , 38. J. Moravec , 45. J. Moravec , 49. V. Tima , 52. V. Tima , 60. M. Novotný , 65. K. Holoun , 78. V. Tima , 82. K. Holoun
0

Domácí celek měl co napravovat, protože v posledním utkání prohrál a napravit dobrou náladu před nadcházející zimou, bylo rozhodně zapotřebí. Ovšem čtrnáct branek do sítě hostů, to čekal asi málokdo...

Cvikov začal brzy střílet branky

Jasně, domácí byli posilněni o dva hráče z áčka, ale i tak je výsledek celkem strašidelný. Naopak Valtinov podzim zakončil de facto tak, jak se mu vedlo po celý průběh. Domácí si dnešek chtěli užít a začali hned zkraje uktání. V 1. minutě otevíral skóre Václav Tima. Po něm se v 7. minutě zanamenal Tomáš Pollach. 14. minuta a Tima opět dává další branku! Ve 24. minutě si k brance čuchl i Zdeněk Paštika. 27. minuta zase patřila Miroslavu Novotnému. Tima hattrick zkompletoval ve 30. minutě a ještě do konce první půle přišla řada na dvojitý zásah Jirky Moravce. Ten se trefil ve 38. a ve 45. minutě. Poločasový výsledek tedy dopadl neuvěřitelných 8:0.

Cvikov byl vskutku nenasytný

Ve druhé půli to bylo to samé. Cvikov začal střílet hned na úvod druhé půle, a hosté se vesměs odevzdali. Ono, co jiného jim vlastně i zbývalo. Hrát proti výsledku 8:0, to už je na pováženou. Václav Tima taktéž neměl dost a ve 49. a 52. posílal další branky na své konto. Po něm se ještě ozval Novotný Miroslav v 60. minutě. Poté se zaznamenal i Karel Holoun, hrající trenér domácích, resp. jeden z trenérů, a dokázal ve dvou případech krásně obhodit brankáře a přidat na účet domácích další fíky navíc. Branky padaly ve stylu Karla Poborského. Ještě mezi nimi se vsunula branka Vaška Timy a byla to, jestli dobře počítáme, jeho šestá branka v utkání. Utkání tak jasně skončilo ve prospěch domácích za dechberoucího stavu 14:0.

FK Cvikov B
Karel Holoun (vedoucí Cvikova): Vyhráli jsme zaslouženě, byť jsme byli posíleni a hosté oslabeni. Dnes jsme si to užili a to je nejdůležitější. Bavili jsme tím, věřím, i fanoušky. Teď nás čeká volno, kde si odpočineme a v lednu zase hurá na přípravu. Čeká nás totiž ještě spousta práce.

TJ Slavoj Velký Valtinov
Petr Chmelař (vedoucí Valtinova): Nějak nám ta plichta nevyšla, bohužel. Bylo nás tak akorát, ale fakt je, že naši absolutně nebojovali, bylo to prostě bez zájmu. Jediný, kdo si zaslouží pochvalu je náš brankář, který dalších pár branek pochytal.