6.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Velký Šenov doma vydřel dva body

59. R. Podhora , 66. J. Miko - 5. P. Uhlíř (p.) , 68. D. Líbal
0

Fotbalisté Trmic byli naopak zklamaní, bod je pro ně málo.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Brzká penalta domácí opařila

Na hřiště Velkého Šenova dorazily Trmice. Papírovým favoritem byli hosté, v tabulce měli devět bodů. Domácí se po sestupu z I.A třídy a hráčských změnách trápí, v pěti kolech totiž vybojovali jediný bod.

A úvod utkání jim také moc nevyšel. Po pěti minutách totiž hlavní rozhodčí odpískal pokutový kop, který záhy proměnil Pavel Uhlíř. Trmický útočník zaznamenal šestou branku v sezóně. do konce poločasu se domácím nepodařilo vyrovnat, do kabin se tak šlo za stavu 0:1 z pohledu Velkého Šenova.

Trmice musel zachraňovat remízu

I ve druhém poločase byly Trmice aktivnějším celkem. Přesto domácí dokázali otočit výsledek. V 59. minutě nejprve vyrovnal Radek Podhora, v 66. minutě dokonce dostal Velký Šenov do vedení Josef Miko.

Pro hosty to byl šok, ze kterého se ale rychle probudili. V 68. minutě totiž zareagoval Dominik Líbal a vyrovnal na 2:2.

Přes další šance, hlavně na straně Trmic, se skóre nezměnilo. O vítězi tak musely rozhodnout pokutové kopy.

Rozhodla první série

Penaltový rozstřel se rozhodl v první sérii. Trmice selhaly, další pokusy už skončily v síti. Velký Šenov je tak předposlední, doposud získal tři body. Trmice jsou s deseti body šesté.

V dalším kole Trmice hrají doma s Heřmanovem, Velký Šenov hraje v Hostovicích.

Byli jste se na zápase podívat? Jak ho zvládl rozhodčí, chutnala klobáska? A co výkony jednotlivých hráčů? Nezapomeňte utkání ohodnotit díky naší novince!

MSK Trmice
Pavel Čapoun, trenér MSK Trmice: "S konečným výsledkem nejsem vůbec spokojený. Bod je pro nás málo. Měli jsme hromadu šancí, ale bohužel doplatili na jejich neproměňování."