12.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Benešov je krůček od titulu podzimního mistra

44. D. Mottl , 71. R. Horvát , 87. A. Pop
0

Favorit doma ukázal trpělivost a nakonec porazil Přestanov 3:0.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Přestanov pozorně bránil

Do Benešova dorazil Přestanov. Favorit byl naprosto jasný. Domácí mají na podzim parádní formu, ani jedno utkání neprohráli, navíc v posledních čtyřech utkáních vybojovali dvanáct bodů.

Od začátku bylo jasné, jakým směrem se bude utkání odvíjet. Hosté v osmi lidech pozorně bránili, Benešov dobýval branku Jakub Staňka. Ale domácí favorit se jen těžko dostával za přestanovský defenzivní val.

Podařilo se to až ve 44. minutě, kdy se právě po chybě přestanovské obrany prosadil Dominik Mottl.

Hostům postupně docházely síly

Po změně stran byla převaha Benešova znatelnější, hostům postupně docházely síly. Tým od Ploučnice přidal ještě další dvě branky.

V 71. minutě se prosadil po pěkné akci po křídle zkušený Roman Horvát. Tři minuty před koncem pak uzavřel skóre na konečných 3:0 Aleš Pop.

Benešov tak má kolo před koncem podzimu dvoubodový náskok před Chuderov. Navíc má nejlepší obranu, za dvanáct zápasů dostal jen osm branek. Podzim zakončí na půdě rozjetého Šluknova.

Přestanov zůstává se šesti body dvanáctý, podzim zakončí doma proti Hornímu Podluží.

MSK Benešov nad Ploučnicí
Miroslav Vrabec, trenér MSK Benešov nad Ploučnicí: "Bylo to složité utkání. Hosté pozorně bránili, nemohli jsme se dlouho prosadit. Navíc Přestanov minutu před koncem půle zachyboval a my šli do vedení. Po změně stran už hostům docházely síly a my přidali další branky. Celkově to bylo zasloužené vítězství."

J. Minařík [-] - R. Kolář [-] , L. Hnízdo [-] , A. Pop [-] , V. Malý [-] (77. D. Marek [-] ) , R. Horvát [-] , D. Mottl [-] (85. M. Hora [-] ) , L. Knespl [-] , P. Ondrejkovič [-] , M. Brom [-] , P. Padrta [-]