3.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2016-2017

--

Nováček z Ohníče zažil první porážku

0

Fotbalisté Bezděkova vyhráli i druhý zápas na domácí půdě.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Docela vyrovnaný poločas branku nenabídl

Na hřiště SK Bezděkov přijel nováček Baník Ohníč. Ten v prvních dvou kolech využil domácího prostředí a vybojoval šest bodů. Bezděkov nejprve doma porazil 5:1 Dubí, vzápětí ale prohrál 1:5 v Bohušovicích.

Prvních 45 minut v Bezděkově branku nenabídlo, do kabin se tak šlo za stavu 0:0.

Rozhodla domácí bojovnost

Po změně stran už se fanoušci, kteří dorazili na zápas, dočkali branek. Dvě minuty po zahájení druhé půle přišel centr ze strany a záhy otevřel skóre bezděkovský Bedřich Matoušek - 1:0. Hosté však dokázali vyrovnat. Po střele z dálky se míč odrazil na malé vápno. Tam si ho našel Jan Horák, který v 69. minutě nekompromisní ranou pod břevno vyrovnal.

Závěr však patřil Bezděkovu. Vítěznou trefu obstaral v 77. minutě po přímém kopu dobře hrající Jan Hlavsa. V poslední minutě pak po dalším centru upravil na konečných 3:1 domácí Libor Pištora.

Oba celky tak mají po třetím kole shodně šest bodů. Bezděkov jede v dalším kole do Unčína, Ohníč doma hostí Černiv.

Byli jste se na zápase podívat? Jak ho zvládl rozhodčí, chutnala klobáska? A co výkony jednotlivých hráčů? Nezapomeňte utkání ohodnotit díky naší novince!

SK Bezděkov
Tomáš Martan, fukcionář SK Bezděkov: "Myslím si, že rozhodla hlavně naše bojovnost. Nepřehráli jsme Ohníč nějakou fotbalovou krásou. Ale důrazem. Mám pocit, že od 70. minuty jsme měli více síly, Ohníč upadal fyzicky."