5.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2016-2017

--

Pěkný zápas skončil zaslouženou remízou

0

Litoměřicko C doma remizovalo s Bohušovicemi, navíc zvládlo penalty.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Každý chvilku tahal pilku

Od úvodních minut se hrál svižný a na pohled velmi pěkný fotbal. Prvních třicet minut patřilo Bohušovicím, které šly ve 12. minutě do vedení.

Po trestném kopu se k hlavičce dostal Jakub Gaube a překonal Šplíchala. Domácím ale patřilo posledních patnáct minut, po chybě obrany se ve 42. minutě prosadil Marek Horváth. Do kabin se tak šlo za stavu 1:1.

Nakonec se šlo do penalt

Po změně stran se hrál vyrovnaný a opět pohledný fotbal. Po chybě hostující stopera šlo Litoměřicko do vedení, v 60. minutě se prosadil Jan Horváth. V 73. minutě bylo opět vyrovnáno, když se po protiútoku prosadil Tomáš Matějka.

Za stavu 2:2 se tak muselo rozhodnout v penaltovém rozstřelu.

Střelcům se nedařilo, rozhodl jediný pokus

Penaltový rozstřel byl hodně specifický, jelikož se prosadil jediný střelec. Byl jím jeden z hráčů domácího Litoměřicka. Zbylých devět pokusů gólem neskončilo!

Litoměřicko C čeká ve středu dohrávka s Dubím, o víkendu jedou do Ohníče. Bohušovice doma hostí Rovné a bude favoritem.

Byli jste se na zápase podívat? Jak ho zvládl rozhodčí, chutnala klobáska? A co výkony jednotlivých hráčů? Nezapomeňte utkání ohodnotit díky naší novince!

Slavoj Bohušovice nad Ohří
Jan Gaube, trenér Slavoj Bohušovice nad Ohří: "Bylo to hezké a vyrovnané utkání. Pochvalu zaslouží oba týmy. Divím se, že Litoměřicko je v tabulce takhle dole. Byly tam pasáže, kdy jsme byli lepší my, pak zase soupeř. Remízu bereme, hrál se opravdu pěkný fotbal."