6.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2016-2017

Bezděkov rychle prohrával. Ale nakonec zvítězil

3. T. Flodr (p.) , 30. M. Hlavsa , 42. R. Jirásek - 1. V. Udatný
0

Fotbalisté Bezděkova zažívají velmi dobrý start do soutěže.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Penaltu nedal, dorážku ano

Bezděkov zažívá opravdu dobré období. Doma neztrácí body a bojuje o špičku tabulky. Černiv bojuje v jejím středu.

Do vzájemného duelu ale lépe vstoupili hosté. V 1. minutě jim vyšel první protiútok, domácí zaspali a Václav Udatný dostal Černiv do vedení. Jenže za dvě minuty bylo vyrovnáno. Po jasném faulu jednoho z hostí kopal Bezděkov penaltu. Chodura jí sice Flodrovi chytil, ten samý hráč ale vzápětí svou chybu napravil a dorážkou poslal míč přeci jen do sítě.

Hosté pak mohli jít do vedení, Marek Kalivoda utíkal sám na brankáře Balcara. Ale nedal.

Na druhé straně přišel trest. Ve 30. minutě přilétl do vápna centr ze strany, míč v plném běhu napálil dobře hrající Matěj Hlavsa a Chodura byl bez šance - 2:1. Za stálého deště se hrál bojovný, ale pěkný fotbal. Tři minuty před koncem Bezděkov přidal třetí trefu. Obránce Černivu zahrál nesmyslně patičkou, namazal tak Jiráskovi, který dal na poločasových 3:1.

Bezděkov takticky vedení udržel

Po změně stran se Bezděkov, který neměl nikoho na střídání, soustředil hlavně na udržení výsledku. Černiv měl mírnou převahu, ale kontaktní branka nepřišla. Utkání tak skončilo vítězstvím domácích 3:1.

Bezděkov má 14 bodů a drží druhé místo. Černiv má o polovinu bodů méně a je desátý.

V dalším kole jede Bezděkov do Hrobu, Černiv doma hostí České Kopisty.

Byli jste se na zápase podívat? Jak ho zvládl rozhodčí, chutnala klobáska? A co výkony jednotlivých hráčů? Nezapomeňte utkání ohodnotit díky naší novince!

SK Bezděkov
Tomáš Martan, SK Bezděkov: "Bylo to bojovné utkání. Hodně pršelo, ale fotbal byl hezký. Sice jsme rychle prohrávali, ale do poločasu to zaslouženě otočili. Takový vstup do soutěže jsme nečekali. Mrzí nás, že máme pět hráčů zraněných."

Sokol Černiv
Marcel Týce, předseda TJ Černiv: "Podle mého názoru to byl remízový zápas. Zase tam byla jedna hrubka v obraně, konkrétně při třetí brance. Po změně stran jsme měli mírnou převahu, ale nic z toho nebylo."