10.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2016-2017

Dva body? To je málo, řekl trenér Friedl

7. J. Havel (vl.) , 34. M. Pokorný - 22. P. Janouš , 58. R. Vošahlík
0

Svádov v Unčíně dotahovatl. Nakonec vyhrál na penalty.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Svádov sráží chyby v obraně

Na umělou trávu do Krupky, kde hraje domácí zápasy Unčín, dorazil nováček ze Svádova. Lépe na tom byli hosté, kteří měli dvanáct bodů. Unčín se na podzim trápí a doposud získal jen sedm bodů.

V prvním poločase padly tři branky. Ta první padla v 7. minutě, kdy si vlastní branku vstřelil svádovský Jiří Havel. Ve 22. minutě bylo srovnáno. A vedla k tomu perfektní akce Svádova. Na jejím konci si míč umě zpracoval Petr Janouš a prostřelil Jiřího Trojana.

Do kabin šel ale spokojenější Unčín, který šel ve 34. minutě opět do vedení. Stalo se tak po obrovské minele jednoho z obránců Svádova, který "namazal" Pokornému, který následně překonal Paseku.

Do kabin se tak šlo za stavu 2:1 pro Unčín.

Vošahlík zaslouženě vyrovnal

Po změně stran se Svádov zlepšil a hnal se za vyrovnáním. Dočkal se v 58. minutě, po další pohledné akci. Z dobré přihrávky Vargy těžil dobře hrající Vošahlík, který tak vyrovnal na 2:2.

Ačkoliv do konce utkání zbývalo více něž půl hodiny, žádná branka už nepadla. O vítězi tak musely rozhodnout pokutové kopy.

Paseka podržel Svádov

V penaltovém rozstřelu prokázal pevnější nervy Svádov. Ten vyhrál 4:2, poděkovat mohl Petrovi Pasekovi, který zneškodnil dva domácí pokusy.

Svádov je tak osmý, v dalším kole hostí doma Bezděkov. Unčín je předposlední, o víkendu se představí v Lukavci.

TJ Svádov-Olšinky
Tomáš Friedl, trenér TJ Svádov: "První poločas nebyl dobrý, přizpůsobili jsme se hře domácím, kteří to jen nakopávali. Navíc nás stále sráží chyby v obraně. Po změně stran se náš výkon zlepšil a zaslouženě jsme vyrovnali. Máme dva body, ale já chtěl tři. Takže úplně spokojený nejsem."