11.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2016-2017

--

Kotrba sestřelil naděje Hrobu

0

Rovné dalo čtyři góly, Hrob prohrál čtvrté utkání v řadě.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Hrob v první půli držel krok

Na rozměrově větším hřišti v Rovném se představil Hrob. Oba celky měly před vzájemným soubojem skoro stejný bodový zisk, mírným favoritem ale byli přeci jen domácí. Hrob totiž v této sezóně na hřišti soupeřů nevybojoval jediný bod.

V prvním poločase byl Hrob mírně lepším celkem. Ale v poslední době se trápí v útoku. Nic na tom nezměnil ani nejlepší hrobský střelec a kapitán Petr Pištora, který v prvním poločase trefil tyč. Do kabin šli tak spokojenější domácí, jelikož skóre otevřel v 25. minutě Štěpán Kotrba.

Jelikož další branka nepadla, Rovné o poločase vedlo 1:0.

Druhý gól rozhodl

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí borci. Ve 49. minutě se trefil opět Štěpán Kotrba a Hrob pomalu uvadal. Nebylo to poprvé, když hosté ve druhém poločase odpadli.

Domácí pak utkání kontrolovali a přidali další dvě branky. V 69. minutě završil hattrick Kotrba, který zvýšil na 3:0. Domácí kanonýr dal v sezóně 15 branek a šlape na paty nejlepšímu střelci soutěže, kterým je bohušovický Jakub Ortbauer.

V 81. minutě uzavřel skóre Jiří Kratochvíl, který dvěma góly rozhodl minulý týden utkání v Černivu.

Rovné tak zvítězilo 4:0 a v tabulce drží desáté místo. Hrob se naopak trápí a je dvanáctý. V dalším kole jede Rovné na půdu rozjetého Litoměřicka C. Hrob doma hostí poslední Soběchleby.

Podřipan Rovné
Zdeněk Fengl, vedoucí TJ Podřipan Rovné: "První poločas byl vyrovnaný, hosté byli možná mírně lepší a trefili tyč. Po změně stran rozhodl druhý gól, Hrob pak odpadl. A to ještě Štěpán Kotrba zahodil další tři obrovské šance."

P. Šebek [-] - M. Kouba [-] (79. M. Kouba [-] ) , L. Řezáč [-] , J. Kratochvíl [-] , L. Slavík [-] (68. T. Boura [-] ) , R. Vilánek [-] , T. Cuchý [-] , R. Mejzr [-] (72. M. Koráň [-] ) , M. Hrdlička [-] , S. Körmendy [-] , Š. Kotrba [-]