--

Přestřelka ve druhé půli, Stromecký napravil výpadek Boru

48. P. Stromecký , 66. J. Chmelík , 80. P. Stromecký - 74. D. Valenta , 76. P. Hoke (vl.)
0

Domácí byli papírovými favority, ale v první půli se tento fakt na skóre neprojevil. To druhá půle začala zostra...

Hned ve 48. minutě se totiž prosadil domácí Stromecký. Když pak na 2:0 upravil Chmelík, málokdo pochyboval o vítězi. Jenomže hosté si své údery schovávali do rozmezí dvou minut a potrestali domácí výpadek. Nový Bor tak musel spasit hráč zápasu Petr Stromecký, který svým druhým gólem v zápase (a pátým v sezóně) zařídil domácím tříbodový zisk.