18.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Blatnice ve Studenci po výhře do čela soutěže

0

Studenec jakoby vzdal souboj o postup a prohrou přenechal vedoucí pozici Blatnici

Hosté se prosadili jako jediní

Ve 12. minutě první větší šance hostů byla po rozehrání rohu Sovou. Na hlavičku si naskočil Lojka a upravil skóre 0:1. ve 13. minutě střelecký pokus Michala Mrně z dvaceti metrů bezpečně lapil Holík. V 16. minutě Kotačka to zkusil za hranici šestnáctky, ale jeho pokus šel nad bránu. Ve 21.minutě Sova prováděl trestný kop, ale Řezanina chytil. Poté následovalo zhruba dvacet minut hry bez  šancí na obou stranách. Ve 41. minutě ofsajdová past domácí obrany nevyšla, za obranu se dostal Sova, pokračoval na bránu, ale jeho vydařený lob přes brankaře šel mimo bránu. Ve 45. minutě domácí Komárek zahrával roh přímo na bránu, ale byl těsně nad bránu.

Ve druhé půli již branka nepadla

Ve 47. minutě další střelecký pokus Sovy skončil mimo bránu. V 60. minutě nájezd Tomáše Šabatky chytil Řezanina. V 65. minutě Sova z hranice šestnáctky zaměřoval šibenici, ale míč ho neposlechl a šel těsně nad. Pak ale následoval úpadek kvality hry.Hosté měli po celou druhou půli převahu. Nad výkonem obou mužstev se podepsalo počasí.

TJ Sokol Studenec
Čonka Josef, trenér: Hosté byli lepší.

SK Blatnice
Šabatka Marek, vedoucí: V utkání, které se hrálo za velmi silného větru jsme spálili spoustu brankových šancí, kdy asi 3krat selhal Sova Milan a jednou Tomáš Šabatka. Domácí hráli hodně tvrdě ale jedna branka asi nejlepšího hráče z 12.minuty Lojky nám po bojovném výkonu k důležitému vítězství stačila.

D. Řezanina [-] - T. Nejedlý [-] , V. Kučerňák [-] - M. Mrňa [-] , P. Rousek [-] , K. Mrňa [-] , O. Vrba [-] - J. Holoubek [-] , M. Chalupa [-] - J. Strnad [-] (26. F. Komárek [-] ) , P. Matějek [-]