19.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Horní Újezd doma nestačil na Studenec

0

V Horním Újezdu se domácí výběr bodů proti Studenci nedočkal a stále se musí ohlížet za sebe v boji o záchranu

Domácí v závěru poločasu stačili vyrovnat

Domácí, posilněni o dvě důležité výhry z předchozích utkání, chtěli i v dalším domácím utkaní bodovat, ale v cestě jim stál favorizovaný Studenec. Újezd se soupeře nezalekl a již ve 2. minutě mohl jít do vedení, kdy se Čermák uvolnil na levé straně a zpětnou na penaltu vybídl přihrávkou Zvěřiny, ale ten trefil pouze střed branky, kde stál brankář Pěnčík. O 2. minuty později váhal hostující stoper na půli s rozehrávkou tak dlouho, až ho o míč připravil Míča, který následně postupoval sám na branku, ale trefil pouze vybíhajícího Pěnčíka. V závěru první desetiminutovky měl na hlavě ještě branku Řezáč, ale z malého vápna nemířil přesně. Ve 22. minutě se po krásné přihrávce Čermáka opět dostal do samostatného nájezdu Míča, ale ani na podruhé branku nevstřelil, když mířil vedle branky. A tak přišel zasloužený trest. Ve 30. minutě hosté zahrávali rohový kop, Hradecký míč vyboxoval za velké vápno, kde stál Kučerňák a střelou k tyči dostal hosty dovedení 0:1. Ve 43. minutě se domácí přeci jen dočkali branky. Kučera si na levé straně narazil míč s Durdem a postupoval sám do velkého vápna, kde našel ideálně Čermáka a ten trefil přesně šibenici Pěnčíkovy branky.

Studenec rozhodl v závěru zápasu

V druhém poločase tempo hry opadlo a tak na další šanci si fanoušci museli počkat až do 68. minuty. A byla to hned šance gólová, když Míča z pravé strany naservíroval Čermákovi míč na penaltu, ale tomu zakončení vůbec nesedlo. V 73. Minutě, po rohovém kopu domácích nastal velký závar v malém vápně hostů, ale ani Durda, Čermák a následně Řezáč nedokázali protlačit míč do sítě. A tak jak v prvním poločase, přišel trest v podobě branky hostů. Z pravé strany přišel centr do vápna, kde se důrazně prosadil hlavou Nejedlý, který nedal Hradeckému šanci 1:2. Domácí v závěru vrhli vše do útoku a vyrovnání měl na noze v 87. minutě Durda, ale jeho střela z velkého vápna mířila těsně vedle. V poslední

minutě se ještě krásnou střelou z přímého kopu prezentoval Mrňa, ale Hradecký neméně povedeným zákrokem míč vyrazil.

TJ Sokol Horní Újezd
Durda Radek, hráč: V dnešním zápase jsme se o body připravili sami svou nemohoucností vstřelit více branek. Nezbývá nám než zase dovést body z venku.

P. Hradecký [-] - M. Veselý [-] (77. K. Kresa [-] ) , M. Novotný [-] , M. Čermák [-] , M. Zvěřina [-] , M. Ošmera [-] , R. Durda [-] , J. Kučera [-] , M. Řezáč [-] , L. Sláma [-] , P. Míča [-]