25.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2016-2017

--

Studenec opět zabodoval

6. O. Vrba , 85. J. Holoubek (p.) - 2. L. Lopatář
0

Nepříliš povedené období Studence ukončili domácí fotbalisté výhrou nad Přibyslavicemi

Domácí dali jediný gól

První střela na bránu hostí skončila gólem. Vrba po zemi na zadní tyč 1:0.  Ve 21. minutě přišla kolmice na Nejedlého, který šel sám na bránu, Novák chytil. Ve 36. minutě Škorpík pokusem orazítkoval pouze břevno. V nastavení ofsajdová past hostů nevyšla, Matějek poslal Rouska, který postupoval sám na bránu. Brankář Novák vystihl správný okamžik, vrhnul se pod nohy Rouska a míč chytil.

Oba týmy daly po jedné brance

V 51. minutě Mrňa Michal z hranice šestnáctky poslal míč těsně nad bránu. V 52. minutě  pokus Lopatáře z blízka skončil opět na břevně. V 54. minutě dlouhý centr Rouska, Vrbova hlavička přímo do brankáře. V 60. minutě snaha Kolmana střelit gól skončila na Pěnčíkově elegantním zákroku. V 70. minutě po závaru a řadě nepřesností před domácí brankou Lopatář hlavou vyrovnal. V 72. minutě  trestný kop z 25-ti metrů poslal Kopeček těsně vedle. V 77. minutě šel Lopatář sám na bránu, Pěnčík se vrhl pod nohy a míč vyrazil. V 85. minutě pokutový kop za faul brankáře na Vrbu, Holoubek bezpečně  proměnil 2:1. Závěr byl oboustranně nervózní.

TJ Sokol Studenec
Čonka Josef, trenér: Ve vyrovnaném utkání rozhodla penalta.

TJ Sokol Přibyslavice
Kolman Jan, kapitán: Vyrovnané utkání. Bohužel v závěru jsme inkasovali z penalty a všechny body zůstaly ve Studenci.

L. Pěnčík [-] - V. Kučerňák [-] , J. Holoubek [-] , T. Nejedlý [-] - M. Mrňa [-] , J. Buršík [-] , P. Rousek [-] (89. R. Kryštof [-] ) , K. Mrňa [-] , O. Vrba [-] - F. Komárek [-] (88. F. Hájek [-] ) - P. Matějek [-]

F. Novák [-] - L. Lopatář [-] , L. Matějek [-] , P. Šárka [-] , J. Skrobikowski [-] , V. Škorpík [-] , J. Kolman [-] , J. Kovář [-] (86. M. Molák [-] ) , M. Kopeček [-] , M. Karafiát [-] , F. Holub [-]

ŽK: 13. P. Rousek - 34. L. Matějek , 40. J. Kovář , 85. F. Novák , 89. M. Karafiát .
Hráči zápasu: J. Holoubek - M. Karafiát .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: ŠIMEK Milan - DLOUHÝ Lukáš, JONÁŠ Petr.