15.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2016-2017

Třebenice nedaly oslabeným Hrotovicím B šanci

2. K. Kocmánek (p.) , 23. D. Denemarek (vl.) , 36. P. Vrbka , 58. K. Kocmánek , 75. L. Hrbáček
0

První jarní výhra Třebenic byla usnadněna tím, že soupeř přijel pouze v devíti

Domácí dali oslabeným hostům rychlí gól

Třebenicím vstup do jara vůbec nevyšel a místo aby se ještě dokázali zamotat do postupových bojů, budou se ještě muset strachovat o setrvání v soutěži. A právě jejich soupeř z Hrotovic patří k ohroženým týmům sestupu. Podzimní zápas v Hrotovicích skončil výhrou Třebenic 3:2. Celý zápas byl ovlivněný tím, že hosté přijeli jen s devítí hráčí. Domácí od samého začátku dyktovali hru a hosty zatlačili na jejích půlku. Už v 2. minutě s penalty vstřelil první branku domácích Kocmánek. Hosté se statečně bránili , ale ve 23 min. po závaru v malém vápně hostů si dali vlastní branku 2:0 . Pak v 36 min. prošel obranou hostů Vrbka P a zvýšil na 3:0 , a tak skončil první poločas.

Domácí přidali další dvě branky

Druhý poločas se hosté opět jenom bránili a domácí neproměňovali vyložené golové šance, až v 58 min. Kocmánek  zvýšil na 4:0 . Na konečných 5:0 upravil v 75.  minutě Ladislav Hrbáček, který se ve vápně hostů nejlépe zorientoval a s přehledem zavěsil.

Horácký klub Třebenice
Hrbáček Ladislav, trenér: Musím hosty pochválit, že zápas v devíti dokázali uhrát se ctí a zápas dohráli do konce .

Sokol Hrotovice B
Svoboda Milan, vedoucí: Dneska musím kluky opravdu pochválit, že jsme zápas v devíti dokázali uhrát se ctí a zápas jsme až do konce nezabalili.

V. Palát [-] - M. Ondráček [-] , R. Kunce [-] (68. V. Fiala [-] ) , K. Kocmánek [-] , J. Fiala [-] , P. Vrbka [-] , M. Filipec [-] , J. Jaroš [-] , J. Kučera [-] (46. L. Hrbáček [-] ) , L. Buchal [-] (60. F. Ondráček [-] ) , V. Fiala [-]

V. Hutař [-] - D. Denemarek [-] - L. Dvořák [-] - J. Virgl [-] - T. Novotný [-] , V. Beneš [-] , J. Dufek [-] , A. Kovář [-] , M. Virgl [-]

Hráči zápasu: K. Kocmánek , P. Vrbka - J. Virgl .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: KAŇKA Josef - VÍDENSKÝ Bohumil, CEJPEK Radek (N).