13.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2016-2017

--

--

Radotice si poradily se Slavicemi

0

Fotbalisté Radotic ani ve svém třetím zápase jara nepřišli o svoji neporazitelnost, když porazili Slavice brankou ze druhé minuty 1:0.

Domácí měli raketový nástup

Radotice si v úvodních dvou zápasech připsaly čtyři body a posunuly se do klidného středu tabulky. Navíc si mohli vylepšit bodový zisk na předposledním týmu tabulky ze Slavic, které v úvodním zápase jasně prohrály na půdě Jakubova 0:4. Podzimní zápas skončil remízou 1:1. Domácí favorit zápasu vlétl do svého soupeře hned od začátku a ve 2. minutě se zahřály hlasivky domácích fanoušků, když pokořil Pavla Picmause mladý domácí útočník Roman Sevelda -1:0. Namlsaní domácí příznivci očekávali další přísun gólů v hostující síti, ale marně. První půle tak skončila jen hubeným vedením domácího celku 1:0

Ve druhé půli již branka nepadla

Druhý poločas, ale žádné gólové velikonoční hody již nepřinesl, ale i tak mohli být domácí spokojeni ze ziskem tří bodů, které jim zajistily velmi klidný střed tabulky. Hosté ze Slavic naopak klesli na samé dno tabulky.

TJ Družstevník Radotice
Kincl Daniel, trenér: V první půli hrál náš soupeř vyrovnanou partii, po změně stran už přeci jen fyzicky odpadli. Náš gólman byl téměř bez práce. Přesto se hrál docela pohledný zápas.

SK Slavice
Hort Jaromír, trenér: V zápase bez gólových šancí rozhodla branka z úvodu zápasu.

F. Šťastný [-] - M. Tobolka [-] , T. Kincl [-] , V. Vyhnálek [-] , F. Tobolka [-] , P. Tobolka [-] - M. Habich [-] (70. M. Novák [-] ) , O. Navrátil [-] - R. Sevelda [-] (86. J. Nevěčný [-] ) , S. Michal [-] (61. Š. Melzer [-] ) , D. Kincl [-] (50. V. Liška [-] )

SK Slavice
. Picmaus [-] - L. Bláha [-] (66. Z. Vlčan [-] ) , M. Fogaš [-] , P. Bartůšek [-] , P. Zima [-] (61. D. Trojan [-] ) , M. Chromý [-] , Š. Tomek [-] (46. R. Linhart [-] ) , M. Stonáček [-] , L. Tomek [-] , M. Svoboda [-] , P. Jelínek [-]

Hráči zápasu: F. Tobolka , M. Habich - P. Jelínek , M. Svoboda .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: VRZAL Vlastimil - NEVĚČNÝ Jan (N), ŠVIHÁLEK Josef (N).