15.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2016-2017

--

Šebkovicím B se stále nedaří

5. Z. Soukup , 21. R. Menčík , 36. Z. Soukup (p.) , 58. Z. Soukup , 67. P. Brus
1

Fotbalisté Šebkovic překvapivě doma vysoko podlehli doma Domamili, a nadále čekají na první jarní výhru. Hosté si připsali třetí výhru v řadě.

Hosté třikrát udeřili

Zápas v Šebkovicích začal pro domácí šokem. Již v 5. minutě se prosadil střelec posledních zápasů Zdeněk Soukup -0:1. Domácí tým hrál z hosty téměř vyrovnanou partii, ale branky padaly zásadně do domácí sítě. Ve 21. minutě se střelecky prosadil kapitán a dirigent hostů Radim Menčík -0:2. Ve 36. minutě pak svou druhou brankou pečetil z penalty poločasové skóre 0:3 Zdeněk Soukup.

Zdeněk Soukup završil výhru hostů hattrickem

Po změně stran se domácím nepodařilo jít do kontaktu, ba naopak - hattrickem se zaskvěl opět Zdeněk Soukup -0:4. Početnou skupinku hostujících fanoušků ještě potěšil v 67. minutě Petr Brus, který stanovil krutý výsledek pro domácí v podobě skóre 0:5.

TJ Sokol Šebkovice, z.s. B
Říha Zdeněk, vedoucí: Po všech stránkách nás soupeř přehrával. Nejde nám momentálně nic.

TJ Sokol Domamil
Břínek Oldřich, předseda: Domácí nebyli vůbec špatným soupeřem, hráli stejně jako my kolektivně, ale před brankou jsme byli nebezpečnější. Zápas měl dobrou úroveň. Pod novým trenérem se kluci herně zvedli a hrají srdíčkem.

J. Kuba [-] - J. Holčapek [-] , P. Tržil [-] (74. J. Němec [-] ) , L. Ryvola [-] , P. Konvalinka [-] - S. Zikmund [-] , O. Netík [-] , M. Roupec [-] , M. Roupec [-] (63. M. Uhlíř [-] ) - V. Přibil [-] (57. T. Kotačka [-] ) , J. Svoboda [-] -

P. Polenda [-] - P. Kovář [-] (70. T. Soukup [-] ) , R. Menčík [-] , P. Brus [-] , M. Kovář [-] , Z. Soukup [-] (81. V. Choloděnko [-] ) , J. Růžička [-] , P. Šabatka [-] , K. Břinek [-] (64. Z. Dvořák [-] ) , T. Vyskot [-] , M. Dvořák [-]

ŽK: 16. P. Tržil , 35. J. Kuba , 66. S. Zikmund , 69. J. Svoboda - 79. P. Šabatka , 84. T. Vyskot .
Hráči zápasu: R. Menčík .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: RYGL Antonín - KONVALINA Michal, KOŘÍNEK Miroslav (N).