18.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2016-2017

--

--

Slavice si vyšláply na Podhorácko

0

Fotbalisté Slavic ani ve svém třetím zápase v řadě nepoznaly hořkost porážky, když dokázali zvítězit a zároveň oživit naděje na záchranu

Domácí šli v závěru půle do vedení

Slavice v minulém kole zaznamenaly první jarní výhru a ještě oživil malé naděje na záchranu. Podhorácku se naopak stále dobře daří a momentálně mu patří velmi dobrá třetí příčka. Na půdě Podhorácka skončil podzimní duel výhrou domácích 3:0. Domácí tým měl před zápasem poprvé v sezóně sérii dvou zápasů bez prohry a tak i proti silnému soupeři z Podhorácka hráli otevřenou partii. Oba brankáři drželi své týmy až do 41. minuty, kdy se trefil Martin Svoboda, který poslal domácí do poločasového vedení 1:0.

Ve druhé půli branka nepadla

Ve druhém poločase domácí tým mohl výhru pojistit, ale důležitější pro ně bylo, že už si v závěru poločasu výhru pohlídali a vrátili se do hry o záchranu. Hosté naopak už na postupovou příčku nejspíš rezignovali.

SK Slavice
Jaromír Hort, trenér: V první půli jsme byli mírně lepším týmem a na konci poločasu po ideálním centru Pavla Jelínka zavěsil z první Martin Svoboda. Ve druhém poločase se snažili hosté o vyrovnání, ale do vyložené šance jsme je nepustili a naopak jsme hrozili z protiútoků.

SK Slavice
D. Trojan [-] - P. Bartůšek [-] , J. Daňhel [-] (89. T. Janoušek [-] ) , P. Zima [-] (77. R. Linhart [-] ) , M. Fogaš [-] , M. Svoboda [-] , Š. Tomek [-] (83. Z. Vlčan [-] ) , M. Stonáček [-] , L. Tomek [-] , L. Němec [-] , P. Jelínek [-]

FK Podhorácko 2015
K. Řeřucha [-] - J. Roupec [-] (39. A. Sapík [-] ) , M. Řepa [-] , D. Hybner [-] (46. M. Cakl [-] ) , P. Bulička [-] - M. Zikmund [-] , L. Ferdan [-] , M. Hybner [-] (70. M. Lojda [-] ) , M. Táborský [-] - R. Šplíchal [-] , J. Veselský [-] -

ŽK: 80. P. Bartůšek - 68. R. Šplíchal .
Hráči zápasu: M. Svoboda .
Počet diváků: 25. Rozhodčí: OŠMERA František - ŠVIHÁLEK Josef (N), TOMEK Vlastimil (N).