19.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2016-2017

--

Litohoř konečně zabrala

2. D. Bouda , 17. D. Bouda , 79. J. Grün , 83. K. Svoboda
0

Litohoř si po pěti zápasech bez výhry připsala konečně plný bodový zisk za výhru 4:0 proti Domamily

David Bouda vybudoval brzy domácím dvougólový náskok

Domácí Santos nastoupil do utkání s vědomím, že v posledních pěti zápasech získali 1 bod. Než se ,,vagónka" rozkoukala tak udeřil po 40 sekundách Bouda, který dával po Grünově famózní nahrávce do prázdné branky 1:0. Ve 4. minutě vyslal Ferdan Grüna, který šel sám na hostujícího brankáře, ale ten jeho únik zlikvidoval. Domácí byli aktivní a Grün trefil z vápna břevno. V 15. minutě Grün nahrával před prázdnou branku, ale Ferdan ve vyložené šanci přestřelil. Vzápětí se uvolnil po pravé straně Karel Svoboda a po jeho centru Bouda zvyšuje hlavou na 2:0. Hosté zahrozili v 24. minutě, kdy ve vyložené šanci těsně minuli domácí branku.Těsně před přestávkou z rohového kopu mohli domácí zvýšit vedení, ale hlavičku Dolanského  hostujícího gólman.

Domácí přidali další dvě branky

V 78. minutě Grün po individuální akci zvyšuje na 3:0. V 83. minutě po Grünově centru Karel Svoboda hlavou dává  na konečných 4:0.

TJ Litohoř
Šafrata Marek, asistent: Zasloužené vítězství . Proházeli jsme trochu sestavu a bylo to mnohem lepší.