20.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2016-2017

--

Jakubov opět bodoval

51. Z. Zika
0

Také v devátém jarním zápase neodešel Jakubov naprázdno, když dokázal zvítězit nad rezervou Šebkovic 1:0

V první půli branka nepadla

Do Jakubova přijely Šebkovice B, které dokázaly vyhrát i své druhé jarní utkání v řadě a chtěly se pokusit o další bodový zisk. Soupeř byl ale asi ten nejtěžší. Jakubov totiž ještě na jaře neprohrál a svou šňůru protáhl celkem na deset zápasů. Přesto mu patří až osmá příčka. Podzimní zápas vyhrál Jakubov v Šebkovicích 1:0. První poločas však branku nepřinesl, protože ani jedno mužstvo nedokázalo přelstít soupeřovu obranu.

Domácím vyšel úvod druhé půle

To se podařilo až v 51. minutě domácímu týmu, kdy se do kolonky střelců zapsal Zbyněk Zika -1:0. Po zbytek zápasu se hosté snažili o vyrovnání, ale domácí tým si zkušeně vítězství pohlídal a připsal si další tři body, které stačily na přeskočení Šebkovic.

TJ Sokol Šebkovice B
Říha Zdeněk, vedoucí: Vyrovnaný zápas, ale problém byl v naší koncovce.

Družstevník Jakubov
M. Klíma [-] - M. Chalupa [-] (46. L. Branč [-] ) , J. Dostál [-] - R. Jelínek [-] , J. Novák [-] (81. M. Gáborík [-] ) , M. Dunkler [-] - T. Kosmák [-] (70. V. Vejmelka [-] ) , M. Dunkler [-] - M. Dunkler [-] , J. Vrbka [-] , R. Říha [-] (46. Z. Zika [-] )

J. Kuba [-] - J. Holčapek [-] , S. Zikmund [-] (86. J. Němec [-] ) , D. Kašpárek [-] , M. Roupec [-] (62. M. Roupec [-] ) , J. Fejta [-] , Z. Eberl [-] , L. Ryvola [-] (73. M. Uhlíř [-] ) , P. Tržil [-] , P. Konvalinka [-] , O. Netík [-]

ŽK: 84. R. Jelínek .
Hráči zápasu: Z. Zika .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: VRZAL Vlastimil - KOŠÁK František (N), KOŘÍNEK Miroslav (N).