18.kolo, Ústecký | 1.A třída sk. A, 2016-2017

--

Oldřichovský Jaroslav Hrubý byl opět katem Křešic

0

Křešice vyšly podruhé střelecky naprázdno. Doma prohrály s Oldřichovem 0:1.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Vyrovnaný poločas

Křešice doma přivítaly Oldřichov. Oba celky zažívají dobrou sezónu, domácí nemají starosti ze záchranou a pohybují se v klidném středu tabulky. Hosté, coby nováček soutěže, drží čtvrté místo. Mírným favoritem tak byl právě Oldřichov.

Na podzim Oldřichov doma udolal Křešice 1:0, tehdy rozhodl v 78. minutě Jaroslav Hrubý.

První poločas byl poměrně vyrovnaný, Oldřichov byl přeci jen o něco aktivnější. Vyložených šancí moc nebylo, do kabin se tak šlo za stavu 0:0.

Hrubý rozhodl. Stejně jako na podzim

Po změně stran se pokračovalo ve stejném duchu, bylo jasné, že může rozhodnout jedna branka. A ta přišla po hodině hry.

Kapitán Pavel Smrkovský poslal kolmicí na levou stranu do úniku Davida Skrčeného. Ten přetlačil obránce a míč ideálně poslal do vápna. Tam si naběhl Jaroslav Hrubý a pěknou střelou z první nedal Větvičkovi šanci - 0:1.

Křešice moc šancí neměly, deset minut před koncem ale mohly vyrovnat. Jiří Lepiš prošel přes několik hráčů a řítil na Tomáše Průšu. Toho následně přehodil, míč však skončil těsně vedle oldřichovské svatyně.

Křešice tak zůstávají na šestém místě, v dalším kole hrají na půdě druhého Jílového. Oldřichov drží čtvrté místo, o víkendu doma hostí Českou Kamenici.

FK Křešice
Luboš Pekárek, vedoucí FK Křešice: "Oldřichov vyhrál zaslouženě. Byl lepší a měl více šancí. Je pravda, že jsme mohli vyrovnat. Je ale pravda, že remíza by utkání asi neslušela."

TJ Oldřichov
Filip Čutík, hráč TJ Oldřichov: "Bylo to poměrně vyrovnané, ale domácí si toho moc nevytvořili. My jsme po hodině předvedli nádhernou akci, která vedla k vítězné brance. V závěru mohl srovnat Lepič, ale nedal. Vyhráli jsme zaslouženě."