17.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

--

Další debakl, Tisá dostala v Chuderově jedenáctku!

0

Poslední tým tabulky je stále velké krizi, za poslední dva zápasy dostal 24 branek!

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Od začátku diktoval tempo Chuderov

Do Chuderova dorazila Tisá. Hledat favorita nebylo vůbec těžké. Chuderov hraje o postup, aktuálně je druhý a nahání první Benešov. Poslední Tisá má a aktuálně velké problémy. Na podzim vybojovala dva body, ale naposledy dostala právě v Benešově ostudných třináct branek.

Na podzim mělo první vzájemné utkání jasný průběh, Chuderov vyhrál v Tisé 6:1. Hosty nadále vede trenér Ivo Linhart, na utkání ale nebyl z rodinných důvodů přítomen.

A jarní odveta byla pro fotbalisty Spartaku ještě horší. Hosté drželi čisté konto pouze dvě minuty, skóre totiž otevřel Zdeněk Zvonek. Na další branku si za stále převahy Chuderova museli diváci počkat do 23. minuty. To Kouckého překonal David Řezníček - 2:0.

Do poločasu Tisá inkasovala ještě třikrát. V 26. minutě dal na 3:0 dobře hrající Radomír Moučka, po půl hodině přidal čtvrtou trefu Michal Rohlík. Na poločasových 5:0 pak v 39. minutě uzavřel úvodní dějství Zdeněk Zvonek.

Domácí přidali dalších šest kousků

Po změně stran pokračoval chuderovský střelecký koncert. Tisá v posledním utkání inkasovala ve druhém dějství dvanáct branek! A v Chuderově jich bylo šest.

Tisá vydržela třináct minut, pak zvýšil na 6:0 obránce Vojtěch Šindelář. Po hodině hry pak dal sedmou domácí branku Michal Rohlík.

Od 70. minuty do 80. minuty pak domácí přidali další čtyři branky. Druhou branku v zápase přidal Radomír Moučka, Michal Rohlík pak dokonal hattrick, za minuty pak zvyšoval svým čtvrtým gólem v utkání na 10:0.

Vše pak zakončil zkušený Petr Fousek, který v 82. minutě uzavřel skóre na konečných 11:0.

Chuderov zůstává s tříbobodovou ztrátou druhý za Benešovem. A za týden hraje právě na půdě lídra soutěže. Tisá zůstává poslední, navíc inkasovala už 93 branek! V dalším kole doma hostí Chlumec.

FK Chuderov
Roman Tikovský, trenér FK Chuderov: "Hodnocení bude krátké. Od začátku jsme byli lepší, nebylo co řešit. Bylo jen otázkou, kolik odevzdanému soupeři nasázíme branek. Výhra mohla být ještě vyšší."

FK Chuderov
L. Bakiu [-] - M. Svačil [-] (46. M. Koubek [-] ) , S. Vosyka [-] , M. Protschke [-] , V. Šindelář [-] - J. Dvořák [-] (46. R. Špaček [-] ) , D. Žárský [-] , R. Moučka [-] , Z. Zvonek [-] (58. P. Fousek [-] ) - M. Rohlík [-] , D. Řezníček [-]