18.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Šluknov dál jede, tentokráte uspěl v Heřmanově

17. V. Váňa , 70. R. Rojko (p.) - 13. O. Schneider , 18. J. Hajduk , 55. E. Mikula , 58. P. Svoboda
0

Fotbalisté Plastonu nadále stoupají tabulkou. To v Heřmanově mají úplně opačné starosti.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Schneider se zase krásně trefil

Fotbalisté Heřmanova doma přivítali Šluknov. Oba týmy jsou ve zcela odlišném rozpoložení. Domácí se na jaře trápí, doposud vybojovali jediný bod. To Šluknov třikrát ze čtyřech případů zvítězil.

Navíc měli fotbalisté Plastonu Heřmanovu co oplácet. Na podzim totiž doma prohráli 1:2.

Tentokráte ale Šluknov potvrdil svou formu. Udeřil už ve 13. minutě, kdy se z trestného kopu krásně trefil Ondřej Schneider - 0:1. Pak ale Heřmanov přidal a po hrubce šluknovské obrany v 17. minutě vyrovnal Václav Váňa - 1:1.

Jenže Šluknov si své vedení brzy vrátil. Krásným gólem se prezentoval Jaroslav Hajduk - 1:2. Hajduk dal už čtrnáctý gól v sezóně.

Do konce poločasu se už nic nezměnilo, do kabin tak šli spokojenější hosté.

Dva rychlé góly rozhodly

Po změně stran byl Šluknov opět aktivnější. V 55. minutě přišla jeho hezká akce, Emil Mikula dostal do vápna ideální centr a v rychlosti ho z první parádně zakončil - 1:3.

A když za tři minuty hosté parádně zakombinovali a Pavel Svoboda se trefil tvrdou ranou k tyči, bylo rozhodnuto - 1:4.

Heřmanov nenašel síly na zvrat, naopak na druhé straně Plaston mohl přidat další branky.

Jeden gól ještě padl, ale na druhé straně. Heřmanov kopal pokutový kop, který v 70. minutě proměnil Radek Rojko.

Nic podstatného se už na hřišti nestalo, Šluknov tak slaví čtvrté jarní vítězství.

Heřmanov se tak nadále trápí, v tabulce je desátý. V dalším kole hraje v Bynově proti Unionu Děčín. Šluknov je šestý, v dalším kole doma hostí Přestanov.

SK Šluknov
Aleš Gall, trenér SK Plaston Šluknov: "Do utkání jsme vstoupili slušně, po vedoucí brance ale kluci zvolnili. V kabině jsme si něco řekli a po změně stran už byli jasně lepší. Naše vítězství je zasloužené. Mohlo být i výraznější."