16.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2016-2017

--

Svádov po změně stran odrovnal Soběchleby

0

Nováček soutěže poprvé na jaře bodoval a vyhrál jasně 5:1.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Góly padaly až na konci poločasu

Fotbalisté Svádova doma přivítali poslední Soběchleby. Oba celky na jaře začaly prachbídně - dvě porážky, Svádov skóre 1:13, Soběchleby 2:8. Na podzim Svádov v zápase nevalné úrovně tehdy vyhrál v Soběchlebech 1:0.

První poločas byl Svádov aktivnější, branky padaly až na konci poločasu. Jako první udeřili hosté, ve 40. minutě překonal domácího brankáře Paseku Lukáš Vystavěl - 0:1. Domácí ale do poločasu stihli vyrovnat, ve 44. minutě se po rohovém kopu prosadil hlavou Petr Blaško vyrovnal na 1:1.

Soběchleby postupně odpadly

Po změně stran už byla převaha Svádova markantní. Hosté postupně fyzicky odpadali a domácí si vytvářeli jednu šanci za druhou. Do vedení je poslal v 55. Lukáš Pittner po rychlém brejku a akci ze strany - 2:1.

A za další dvě minuty se trefil Miroslav Varga, opět po rychlém kontru domácího souboru. Svádov na hřišti kraloval a nebohým hostům přidal ještě dvě branky na cestu domů. V 66. minutě se po další rychlé akci Svádov trefil opět Miroslav Varga, čtyři minuty před koncem pak uzavřel skóre na konečných 5:1 Lukáš Pittner.

Svádovský kanonýr dal svou sedmou branku v sezóně opět po rychlém protiútoku. Výhra domácích mohla být vyšší, hosty ale ještě několika zákroky podržel brankář Lukáš Hutta.

Svádov slaví první jarní body, v tabulce poskočil na deváté místo, v dalším kole hostí zkušené mužstvo Českých Kopist. Soběchleby jsou stále přikovány na dně tabulky, v 17. kole doma přivítají Lukavec.

TJ Svádov-Olšinky
Tomáš Friedl, trenér TJ Svádov: "Musím kluky pochválit, hráli dobře, náš výkon se oproti minulým zápasům zlepšil. Ovšem vždy hrajete to, co vám povolí soupeř. Soběchleby ve druhém poločase fyzicky odpadly a my mohli dát daleko více branek."

P. Paseka [-] - P. Peterka [-] , V. Vodehnal [-] , L. Pittner [-] , J. Havel [-] , M. Novák [-] , R. Vošahlík [-] , P. Janouš [-] (90. J. Dvořák [-] ) , M. Varga [-] (78. A. Hovhannisjan [-] ) , V. Herišer [-] (38. M. Mošnička [-] ) , P. Blaško [-]