18.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2016-2017

--

Hrob pokračuje v jarním obrození, tentokráte vyhrál v Ohníči

0

Domácí Baník zklamal. Nováček soutěže po bezkrevném výkonu prohrál 0:1.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Tohle byl hodně opatrný poločas

Fotbalisté Ohníče doma přivítali Hrob. V tabulce na tom byl lépe domácí Baník, ovšem hosté po nepovedeném podzimu na jaře honí body. A poměrně úspěšně.

Hrob navíc měl soupeři co vracet, na podzim mu po remíze 2:2 podlehl na pokutové kopy.

První poločas nabídl vyrovnanou a místy až moc opatrnou bitvu. Do vyložených šancí se oba celky prakticky nedostávaly. Oba brankáři, jak domácí Ondřej Kindl, tak hostující Jan Mareš byli prakticky bez práce.

Do kabin se tak šlo za stavu 0:0, což byl dle obrazu hry spravedlivý výsledek.

Rozhodla chyba brankáře

Po změně stran se pokračovalo ve stejném duchu. Jediná trefa zápasu přišla v 63. minutě. Domácí brankář Ondřej Kindl chyboval, jeho minelu potrestal Dan Štěchmüller - 0:1.

Ohníč se ani po této brance neprobral a krom dvou střel z dálky si prakticky nic nevytvořil. Hrob se dostal ještě do třech zajímavých příležitostí, ale ani z jedné svou výhru nepojistil.

Ohníč je osmý, v dalším kole jede na půdu FK Litoměřicko C. Hrob je sice dvanáctý, ale týmy na sebou už má na dostřel. Vždyť třeba na sedmý Bezděkov ztrácí jen pět bodů. V dalším kole hraje Hrob doma, když přivítá předposlední Unčín.

TJ Baník Ohníč
Jiří Křížek, předseda TJ Baník Ohníč: "Byl to opravdu velmi špatný výkon. Chyběla bojovnost a zápal. Takhle se o body nehraje. Bylo to vcelku vyrovnané. Nemáme nic jistého, ale takhle se prostě o záchranu nehraje."

TJ Hrob
Zdeněk Havlíček, předseda TJ Hrob: "Z naší strany to byl poctivý výkon. První poločas byl opatrný, šance prakticky nebyly. Po naší brance se to trochu rozhýbalo, ale domácí prakticky nic neměli. Myslím si, že jsme vyhráli zaslouženě."

O. Kindl [-] - A. Marko [-] , F. Macháček [-] , P. Žemba [-] (89. M. Lázslo [-] ) , M. Daněk [-] - D. Čermák [-] (80. E. Pálka [-] ) , V. Čechák [-] , T. Zoubek [-] (53. P. Homolka [-] ) , M. Mašata [-] - D. Císař [-] , F. Čechák [-]