22.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2016-2017

--

Bezděkov dal v deseti tři branky

0

Rovné po druhém góle odpadlo, s přesilovkou si nevědělo rady.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Rychlá branka. A také vyloučení

V Bezděkově byl k vidění boj o šesté místo v tabulce. Jako hosté se tam představil tým Podřipan Rovné. Bezděkov ztrácel na hosty jeden bod, na podzim si po bezbrankové remíze přivezl dva body ze lépe zvládnuté pokutové kopy.

Domácí šli do vedení už v 6.minutě, kdy se po rohovém kopu prosadil Ondřej Čaněk - 1:0. Jinak ale bylo v prvním poločase lepší Rovné. Mělo více šancí, ovšem branku nedalo. Domácí dvakrát pomohla tyč, jednou jí také trefil Bezděkov.

Gólem zaváněly dva trestné kopy Štěpána Kotrby, oba bravurně zlikvidoval dobře chytající Michael Barcal.

Ke konci úvodní půle se na hřišti přitvrdilo. Druhou žlutou a následně červenou to odnesl domácí Tomáš Flodr.

Přesilovka se hostům vůbec nepovedla

Po změně stran se čekal tlak hostů a pokus o vyrovnání. Domácí ovšem dobře zahustili střed pole, obraně velel dobře hrající stoper Matoušek, v útoku hrál prim Čížek.

A právě Ondřej Čížek vyhrál v 51. minutě tvrdší souboj s brankářem Šebkem a dal na 2:0.

Tato trefa hosty zlomila, marně hledali recept na zodpovědně hrající Bezděkov. V 73. minutě se domácím povedla rychlá akce na jeden dotek, kterou zakončil Radek Jirásek - 3:0.

A za další čtyři minuty po obdobné situaci uzavřel skóre na konečných 4:0 Jan Hlavsa.

Bezděkov tak poskočil na šesté místo, v dalším kole hraje na půdě posledních Soběchleb. Rovné je sedmé, o víkendu doma hostí Černiv.

SK Bezděkov
Tomáš Martan, vedoucí SK Bezděkov: "V prvním poločase byli hosté lepším týmem. Byli hlavně tvrdší v soubojích. Ta červená karta nám paradoxně pomohla, dobře jsme zahustili střed pole a začali vyhrávat souboje. K ničemu zásadnímu jsme je pak nepustili. Díky druhému poločasu to bylo zasloužené vítězství, kluci zaslouží pochvalu."

Podřipan Rovné
Zdeněk Fengl, vedoucí Podřipanu Rovné: "V první půli jsme byli lepší. Bezděkov se ve druhém poločase stáhl do obrany. Po druhém utkání jsme stáhli ocas a bylo po fotbale. Bohužel jsme nevěděli, jak na ně. Neumíme hrát do plné obrany, na to nemáme v útoku vhodné typy. Bezděkov ale nakonec vyhrál zaslouženě."