0

Čistá - Druhý nejčastěji inkasující celek soutěže přivítal na svém hřišti Roztoky, které dvakrát po sobě plně bodovaly. V zápase byly lepší, dovolily domácím jen jednu branku a připsaly si třetí výhru v řadě.

Rychlé vedení Roztok

Do zápasu lépe vstoupili hosté, kteří se radovali už v 5' po gólu kapitána a lídra defenzivy Vrábíka - 0:1. Na další branku se čekalo do 12', kdy navýšil vedení Roztok Krůta - 0:2. Poté se tempo hry uklidnilo a do poločasu žádná branka nepadla.

Krůta uklidnil svůj tým další brankou

O poločas se domácí oklepali a v 53' přispěchali s odpovědí v podobě snižující trefy Součka - 1:2. Roztoky to ale nerozhodilo a pět minut poté se k míči dostal Krůta a svou druhou trefou navýšil vedení svého týmu a dodal týmu potřebný klid - 1:3. Čistá se nadále snažila s výsledkem něco udělat, ale Roztoky byly proti. Vítězství si udržely a připsaly si tak třetí výhru v řadě.

Počet diváků: 35. Rozhodčí: STROUHAL Jiří - TITLBACH Marek, POLÍVKA Zdeněk.