21.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2014-2015

--

--

Staříč utrpěla další debakl.

0

Staříč utrpěla další debakl. Tentokrát na domácím hřišti nestačila na Kozmice, které ji nadělili potupných šest gólů.

Domácí šli do zápasovém ve špatném rozpoložení. Od začátku nestíhali a snad vyhíželi konec zápasu. Hosté v pohodě kombinovali a dostávali se do šancí. Ve 4. minutě trefuje Přecehtěl tyč, po které se ještě snažil dorazit Starý, zatím bez gólového efektu. Ve 20. minutě centr Husárika nachází Pražáka, který hlavičkuje a domácí zachraňuje v brance Smetana. Ve 25. minutě už se hosté radují. Po kombinaci Janíka s Pražákem skóruje Přecechtěl - 0:1. Ve 38. minutě prudký centr Pražáka za domácího brankáře usměrňuje Starý - 0:2. Tentýž hráč o tři minuty později využívá krásné Husárikovy přihrávky a uzavírá skóre prvního poločasu - 0:3.

Druhý poločas byl již jen formalita. Domácí bez hráče na střídání zdržovali vyhlíželi konec utkání. Hosté v poklidném tempu zvýšili skóre až v poslední patnáctiminutovce. V 75. minutě centr Pražáka z voleje uklízí do domácí branky Přecechtěl - 0:4. V 87.minutě po dalším centru hlavou skóruje Küffel 0:5. V poslední minutě utkání uzavírá skóre střelec Přecechtěl, kterého další dobrou přihrávkou nachází Janík - 0:6.

TJ Sokol Kozmice
Petr Kozelek (Kozmice): Domácí dnes byli odevzdání. Zdržovali již od začátku utkání. My jsme mohli a měli vyhrát vyšším rozdílem.