24.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2016-2017

Polanka rozhodla v prvním dějství

22. J. Hadámek , 32. P. Planka (p.) , 35. P. Klimek , 41. P. Planka , 80. J. Pertlík - 75. R. Raška , 82. R. Raška
0

Už po prvním poločase bylo jasné o tom, že si Polanka připíše tři body.

Muži B jeli k utkání hned bez 14 hráčů,kteří se omluvili.To je už opravdu jen těžko nahraditelné.Hráči by se měli zamyslet,jestli vůbec chtějí hrát fotbal.V první půli jsme drželi dlouho bezbrankový stav,ale ve 22´šli domácí do vedení 1:0.Bohužel pak následovala špatná desetiminutovka a od 32´do 41´jsme inkasovali 3 branky jednu z PK.Ve druhé půli se domácí utápěli v kličkách a Vřesina se dočkala také branky v 75´snížil na 4:1 Radim Raška.Polanka odpověděla gólem v 80´na 5:1.Radim Raška v 82´opět snížil na rozdíl tří branek 5:2.O několik minut později se mohl dočkat hatriku,ale míč minul o několik centimetrů prázdnou branku.