--

--

--

0

Předposlední domácí kolo hulínské Spartaku přineslo důležité tři body. Ve 14. kole domácí rozhodli v prvním poločase.

První velká šance domácích přišla ve 20. minutě, kdy Michal Šrom mohl dotlačit míč do brány, který se pohyboval na okraji brankové čáry. O dvě minuty později zahrozili hosté. Po rohovém kopu těsně minul branku hlavou jeden z hráčů Petřkovic. Ve 30. minutě šel Lokša sám mezi třemi obránci Spartaku a z 20ti metrů vystřelil. Pohotový Chytil vyboxoval jeho střelu a následnou dorážku Lokša směřoval ke vzdálenější tyči, kterou těsně minul. Ve 32. minutě se poprvé radovali domácí. Skóre otevřel Erik Hradil, kdy z pravé strany poslal míč po zemi ke vzdálenější tyči. Druhý gól domácích padl ve 41. minutě, Tureček rozjel akci po levé straně, našel Šroma a ten poslal domácí do dvoubrankového vedení.

třetí branka domácích, pojistku přidal kapitán Zlámal. V 69. minutě Libor Chytil skvěle vychytal osamoceného Hrdličku, konečkami prstů Libor Chytil vyrazil míč na rohový kop. V 75. minutě hosté z Petřkovic snížili na 3:1. Nejdříve Lokšu Libor Chytil vychytal, následnou dorážku už bezchybně uklidil do sítě. V 80. minutě kapitán Zlámal po rohovém kopu poslal míč těsně nad břevno branky. Petřkovice se tak nadále trápí a nezískaly body ani v Hulíně, který si tak připsal důležité tři body do tabluky Moravskoslezské fotbalové ligy.

autor: Kristýna Haldinová

SK Spartak Hulín
Jindřich Lehkoživ - Trenér Hulína: Tabulka od 5-6. místa je vyrovnaná a každý týden může porazit každý každého. Vzhledem k dosavadním výsledkům tohoto kola se tak dnes hrálo o 6 bodů. Myslím si, že na začátku zápasu se na našem výsledku podepsal herní výpadek a bylo poznat, že týden jsme nehráli. Z naší strany to pak nemělo takovou kvalitu jako proti Vyškovu. Jinak mne mrzí, že za stavu 3:0 jsme polevili a dělali hloupé chyby, které by se nám mohly jindy vymstít. I když jsme vyhráli 3:1, tak Petřkovice rozhodně nepůsobily odevzdaným dojmem a o to více si dnešního vítězství cením a jsem rád za tři body. zdroj: www.spartakhulin.com

L. Chytil [-] - M. Vyskočil [-] , J. Zlámal [-] , J. Kovář [-] , E. Hradil [-] (71. R. Michálek [-] ) , L. Motal [-] , M. Šrom [-] (79. M. Minář [-] ) , M. Dvořáček [-] , M. Tureček [-] , V. Ondřejka [-] (65. B. Otruba [-] ) , D. Kostka [-]