--

--

--

0

Neratovičtí borci mají fazónu. Vedoucí postavení udrželi i na Kladně, kde vyhráli 3:0.

Hosté byli efektivní

V prvním poločase se hostům přitom příliš nedařilo. Za domácími zaostávali, neudrželi míč a vázla kombinace. Jenže ani domácí si žádnou vyloženou šanci nevypracovali a Švejdu, ten přišel právě z Kladna, v brance za celý zápas nepřinutili k vážnějšímu zákroku.

Naopak hosté udeřili jako blesk z čistého nebe, po přesném centru Vorasického z pravé strany uklidil hlavičkující Moravec míč do branky a dal góĺ do šatny.

Zlepšený výkon Neratovic-Byškovic

Během přestávky si hostující borci v kabině vše vyříkali a vystřídali, což se pozitivně promítlo do druhého dějství.  Rázem byli lepší na míči, v pohybu a i kombinačně domácí přehrávali. Převahu vyjádřili i gólově. Po rohovém kopu zvýšil v 74. minutě rovněž hlavou Regner, a pak o chvíli později ještě hosté využili hrubici gólmana Tesaře, který téměř na půlce hřiště hlavou nezasáhl míč, Hrdý jej dovezl až před bránu a nechal dát gól věčnému smolaři Bartákovi.

FK Neratovice-Byškovice
Tomáš Staněk (trenér pro www.fkneratovice-byskovice.cz): „Dnes to bylo utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme těžko zachytávali kombinační hru Kladna. Směrem dopředu jsme neměli kvalitu a poztráceli jsme spoustu míčů. Přesto jsme po jedné akci šli na konci poločasu do vedení. Do druhého poločasu jsme vystřídali a vnesli tím do středu víc pohybu a držení míče. Zápas jsme měli pod kontrolou a po rohu jsme přidali na 2:0. O chvíli později jsme z brejku a chybě golmana zvýšili na 3:0. Dnes můžeme slavit, získali jsme tři body na půdě silného Kladna.“