--

Polná deklasovala Bzenec

11. J. Urbánek , 16. J. Holub , 25. J. Kubec , 44. P. Benda , 65. J. Urbánek , 77. D. Kavka (p.) , 85. J. Urbánek - 23. T. Reška
0

Bzenec snižoval na 2:1. Pak už se rozjel brankostroj Polné, která hostům na cestu přibalila sedm branek.

Slovácký celek na Vysočině poprvé lovil míč ze sítě v 11. minutě, kdy otevřel skóre Urbánek - 1:0. Po čtvrt hodině se zvyšoval na 2:0. Hosté se sice na chvíli vrátili do zápasu, když zásluhou Rešky zkorigovali skóre - 2:1. Kubec ve 25. minutě dalekonosnou ranou zaskočil brankáře Maňáka 3:1. Krátce před poločasem upravil na 4:1 Benda.

Druhá půle se dohrávala pouze z povinnosti. Hosté čekali toužebně na závěrečný hvizd rozhodčího, fotbalisté Polné bavili diváky pohlednými akcemi a navíc zůstali i při střelecké chuti a přidali ještě tři branky. V 65. minutě se trefil přesně Urbánek - 5:1, následně proměnil pokutový kop Daniel Kavka - 6:1. V exhibičním závěru ještě završil Urbánek hattrick a Bzenec odjel z Vysočiny s pěkným přídělem.