--

Bzenec napravil předchozí debakl

24. P. Horňák , 27. D. Pelikán , 47. T. Reška , 90. P. Kasala (p.) - 17. P. Musil
0

Břeclav sice šla do vedení, ale Bzenec zlepšeným výkonem a čtyřmi góly skóre otočil.

Fotbalisté z Břeclavi začali sobotní zápas lépe a a zhruba po čtvrthodině hry se ujali vedení se zásluhou Musila - 0:1. Břeclav mohla svůj hubený náskok ještě navýšit, ale mířila slepými patronami. Slovan nepříjemné okamžiky přežil a skóre ještě do poločasu obrátil. Skóre vyrovnal Horňák, když zametl míč do kasy po špatném vyběhnutí brankáře Junase a chytrém lobu Pelikána - 1:1. Otočení skóre zajistil Pelikán ve 27. minutě po další krásné kombinační akci - 2:1.

Bzenečtí byli i ve druhé půli aktivnější. Na 3:1 zvýšil krátce po příchodu z kabin Reška, jenž napálil odražený balon mezi tři tyče - 3:1. Hostující trenér Vybíral stáhl sestavu na tři beky. Břeclav sice měla více ze hry, mnoho šancí ke změně skóre neměla. Obě velké šance hostů zazdil Musil. Bzenec neustále vyrážel do brejků, ale náskok se navášit nepodařilo. Až v 90. minutě potvrdil výhru domácích Kasala, jenž proměnil pěnaltu - 4:1.