--

Lídr padl ve Žďáru

0

Report přináší web domácího týmu.

Do střetu s doposud vedoucím celkem moravskoslezské divize D jsme nastoupili bez potrestaného stopera Šindelky. Zápas měl nasazení, bylo znát, že se potkalo to lepší, co letošní ročník čtvrté nejvyšší soutěže nabízí. Poprvé mohlo zahřmět po příležitosti Vitáska, hostující obránci však našemu mladému záložníkovi dokázali ve skórování zamezit. Do vedení jsme šli ve 32. minutě, centr Komínka se dostal k Trojánkovi, jehož bomba skončila v polenské síti - 1:0. O devět minut později to z pohledu FC Žďár vypadalo v ještě růžovějších bravách. Po pěkné spolupráci mezi Komínkem a Kunstmüllerem zvýšil druhý jmenovaný na 2:0.

Vstup do druhé pětačtyřicetiminutovky nám bohužel nevyšel ideálně. Hned po deseti minutách centroval polenský Benda a přes několik odrazů doputoval balon za záda bezmocného Konráda - 2:1. Inkasovaná branka ovšem hráče Žďáru nikterak nedeprimovala a naše vedení mohl brzy zvýšit Bureš, nemířil však přesně. Hostující gólman Skočdopole pak zlikvidoval příležitost Ločárka a v poslední minutě také lapil pokutový kop Vopršalovi. Ten byl nařízený za faul právě na našeho útočníka, ten však, na rozdíl od minulé neděle v Novém Městě, nechal vyniknout soupeřova brankáře.

To však nic nezměnilo na tom, že jsme těžký úkol zvládli na jedničku a rozjeté Polné jsme připravili první bodovou ztrátu v tomto ročníku.